Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Witajcie mamuśki :) ja dzis mam dzien spiocha moge spac i spac :) Wy takie pysznosci serwujecie ze szok :) Ja póki co mam kiepski apetyt chociaz juz i tak ciut lepiej niz jakies 2 tygodnie temu ;) Wtedy nic mi nie podchodziło.... Jula przykro mi ze u maluszka wykryto torbieliki ale skoro jest szansa ze sie wchłoną to trzeba myslec pozytywnie! Wiem ze łatwo mówic ...wiesz jak byłam w ciazy z Agatka to pod koniec 8 tyg wykryli wade serca i skierowano nas na badania do w-Wy termin wolny był za miesiac i wyszło ze 13 mam wizyte a 14 miałam termin wiec stres okropny, strach o dzidzie,nakaz lezenia zeby nie urodzic przed terminem bo musiałabym rodzic w Warszawie gdyby wada sie potwierdziła...zawaliłam studia itp a finał taki ze jak pojechalismy to nie było zadnej wady i wszystko o.k Lekarka stwierdziła ze moja dr musiała sie pomylic ... Trzymaj sie kochana u Ciebie tez wszystko dobrze sie zakonczy :* Haniu ja mam pana doktora z Kraśnickich wiec szykuje sie tam :) A Ty? Wogóle na jakim osiedlu mieszkasz? Moze uda nam sie kiedys spotkac?:) uciekam do córci :) tzn ona juz przyszła do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) jak dzisiejsze samopoczucie? u mnie pogoda nastraja do owinięcia się w koc i spania, szaro buro i ponuro i własnie zaczął padać deszcz yeee a rano obudziły mnie meeega mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółkamaja - a ja słyszłam dokładnie odwrotnie, że jak chłopak to na 100%, bo juz mu przecież nie odpadnie. a jak zobaczy dziewczynkę, to może się okazać, że siureczek malutki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Opowiadam na pytanie Olinka Ewy na pytanie czy brałam kwas foliowy. Nie, przed ciążą nie brałam miałam dopiero zamiar, bo nie spodziewałam się, że uda nam się za pierwszym razem. Za to w pierszej ciąży brałam kilka miesięcy i też córka urodziła się z wadą, więc nie wierze w ten kwas foliowy. Żadnych leków nie mam zaleconych prócz witamin, które mi zalecono od pierwszego dnia wiedzy o ciąży. Dodatkowo jeszcze miałam zalecony kwas foliowy, pomimo że w Prenatalu Complex już go dostałam. Cała moja rodzina już szperała w necie i pociesza mnie jak może. Podobno to się często zdarza u płodów tylko lekarze nie mówią tego rodzicom bo wiedzą, że to powinno się wchłonąć. Jeszcze zobaczymy jaki będzie wynik Pappa, a za trzy tyg zrobie ten AFP i jak będzie niski to znaczy, że żadnej wady cewy nerwowej nie ma. Jakoś do tego czasu muszę wytrwać. Proszę Boga ile mogę, żeby tym razem nasze dziecko oszczędził bo już się napatrzyliśmy na córkę a jeszcze tyle przed nią i przed nami i nie wyobrażam sobie, żeby wozić na zmiany nasze dzieci na operacje do różnych klinik. Pozdrawiam i dziękuję za słowa otuchy. Jesteście Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula_2 myślę, że wszystkie tutaj 3mamy kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo. Jesteś naprawdę bardzo dzielna. Miałam dzisiaj w planie wypróbować przepis na papryczki ale od wczoraj boli mnie brzuch, wieczorem dołączyły się nudności i tak zostało mi do teraz:(. Dziwne, że z każdym tygodniem nudności mi się nasilają zamiast słabnąć. Chyba jakiś kosmita siedzi mi w brzuchu:). Dobrze, że moja mama ma urlop i przywiezie mi pyszny obiadek (nudności wcale nie zmniejszają mi apetytu, to też jak dla mnie jest dziwne). Mój m niestety w pracy do późna. Wczoraj wrócił podłamany z pracy, bo mogą mu nie przedłużyć umowy (ma do końca roku ale firma kiepsko prosperuje). Trochę mnie to martwi bo zanim znalazł tą pracę ok pół roku był na zasiłku... A podobno informatyk to świetny zawód... No ale nie ma się co martwić na zapas, najwyżej dzidzia będzie miała najlepszą opiekunkę pod słońcem;). 3majcie się kochane, miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo nudności zamiast słabnąć to się jeszcze bardziej nasilają a mdłości tak samo nie długo II trymestr a ja zamiast lepiej czuje się coraz gorzej. rano to po prostu masakra najchętniej wg nie wstawałabym z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula, rozumiem twój niepokój teraz. czyli ten kwas foliowy to niekoniecznie prawda. A czy pierwsza córeczka własnie z cewą nerwową ma problem? Myślę, że tym razem dzidzia będzie zdrowa. Po prostu nie wyobrażaj sobie innej opcji, tylko myśl o tym, że jest zdrowa. A skoro cała reszta w normie, tylko te torbielki, to jestem pewna, że to taka uroda małej/małego. Ale oczywiście rób te wszystkie badania. Dobre wyniki na pewno cię uspokoją, a twojej kruszynce potrzeba teraz przede wszystkim twojego spokoju, bo wtedy i ona się dobrze rozwija. 3maj się dzielnie. ja mam dziś mdłości na przemian z ich brakiem. Szafa złożona, choć trochę to trwało i zaczęłam wielkie porządki. Ale mdłości mi nie pozwalają, bo już się zmęczyłam plus mdłości i po prostu ległam na łóżku. Przede mną jutro normalny zwykły dzień, a w niedzielę mam gości. W poniedziałek pierwszy dzień do żłobka z synkiem, więc trochę przeżywam, a we wtorek wizyta u gina na NFZ (pierwsza). Buziaki, ja rozpoczęłam godzinę mojego najgorszego samopoczucia, więc czas się połozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na mdłości pomaga tylko gazowane, tzn pije wodę gazowaną z syropem malinowym, porządnie się odbije i na krótko jest ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest odwrotnie, bo gazowane wzmaga wzdęcia a one potęgują nudności. Ale łyk lekko odgazowanej coli rzeczywiście działa, podobnie jak inne słodkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wczoraj kupiłam wodę gazowaną o smaku cytrynowym, myśląc, że przecież to woda...z biedronki. dziś kończąc butelkę zobaczyłam na skład i sie wystraszyłam:( jest tam aspartam i acelusan K (słodziki), jakaś fenyloanilina, same świństwa. wypiłam 1,5litra:( cholera, a teraz się zamartwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m jak mama, nie mogę otworzyć tych plików. spróbuj wrzucić na fotosik.pl stamtąd zawsze się otwiera na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaPUDELEK
olinek nie przesadzaj,oddychać tez byś nie mogła bo spaliny,zanieczyszczenie powietrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek sie zachowujesz
jakby to byla twoja pierwsza ciąża. pierdnąć tez sie boisz ze zaszkodzisz dziecku wdychajac smrod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu juz sie znalazły od rana złośliwe kafeterianki. olinek nie martw sie, gdyby to było tak bardzo szkodliwe to nie byłoby c dostępne w sklepach, nie mniej jednak lepiej tego nie pic za dużo-tych wód smakowych, zresztą można je zrobic samemu :). Ostatnio pisałam, ze brakuje mi kawy, to wczoraj przypomniałam sobie ze jest też ta kawa inka zbożowa, bez kofeiny. kupiłam ja,i nawet nawet, szału nie ma, ale miło wypić coś co trochę przypomina smakiem kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaPUDELEK
m jak mama nie złośliwe tylko taka prawda no... pewnie sama tak myślisz ale nic nie napiszesz bo lukrujecie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super fotki i śliczna dzidzia, aż się nie chce wierzyć, że parę tygodni temu to była kropka czy przecinek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba być niegrzecznym. Wystarczy napisać, że prawie w każdym przetworzonym produkcie znajduje się chemia. Raz na jakiś czas myślę, że nie zaszkodzi. Skoro lekarz np. mówi, że można cole jak się ma smaka, a tam tez jest kofeina, cukier a w wersji light substancje słodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaPUDELEK
pszczolka a czy ja napisalam niegrzecznie???? nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pudelkiem
wszytskie baby w ciąży sa takie wrażliwe??? ja też w ciąży a jakoś nie przesadzam jak np. olinek:Omyśli że wypila smakową wode i pewnie od tego jej dziecko teraz urodzi się chore. Dewotyzm sie szerzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pudelkiem
wszytskie baby w ciąży sa takie wrażliwe??? ja też w ciąży a jakoś nie przesadzam jak np. olinek:Omyśli że wypila smakową wode i pewnie od tego jej dziecko teraz urodzi się chore. Dewotyzm sie szerzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pudelkiem
wszytskie baby w ciąży sa takie wrażliwe??? ja też w ciąży a jakoś nie przesadzam jak np. olinek:Omyśli że wypila smakową wode i pewnie od tego jej dziecko teraz urodzi się chore. Dewotyzm sie szerzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pudelkiem
wszytskie baby w ciąży sa takie wrażliwe??? ja też w ciąży a jakoś nie przesadzam jak np. olinek:Omyśli że wypila smakową wode i pewnie od tego jej dziecko teraz urodzi się chore. Dewotyzm sie szerzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viva i zgadzam sie... (pewnie jedna i ta sama osoba) że tak powiem a co cię to obchodzi? jesteś jedną z tych osób która za cel życiowy postawiła sobie bycie niemiłą i obrażanie innych ale oczywiście tylko przed kompem ach jesteś taka fajna i jakże odważna :] mnie jeśli coś nie interesuje/nie podoba mi się to się nie udzielam, nie komentuje złośliwie, a to forum jest dla kobiet które własnie chcą się dzielić wszystkim i pytać o rady inne kobiety więc delikatnie mówiąc poszukaj sobie innego wątku, pozdrawiam :) m jak mama super fotki , pięknie widać Twoje maleństwo!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pudelkiem
Ajka i pojawiła się kolejna dewota. Nie trzeba było długo czekać. A ty czym się ostatnio martwiłaś?? zjadłaś za dużo bekonu na śniadanie głupia pisdo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×