Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

haha tak planowaliśmy jakby co ;) pierwsza jest z 9 marca ciekawe kiedy druga się urodzi wg usg na 14-tego :) wg om na 16-tego, ale jak bedzie cesarka to może wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tak planowaliśmy jakby co ;) pierwsza córcia z 9 marca teraz wg Usg na 14-stego, wg om na 16-tego, ale jak będzie cesarka to może wcześniej, zobaczymy jak sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak czy siak to będziesz robić jedną imprezkę urodzinową dla obydwu córek :D nawet jak pare dni róznicy bedzie :D fajnie! ja chciałam na kwiecien, bo ja z kwietnia jestem :P chciałam prezent urodzinowy - udało sie wczesniej ;) córa jest z grudnia tak jak mój mąż, wiec i ja chciałam cos "dla siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, żyję:) meaa gratuluje drugiej córeczki, to tak jak u mnie:) kancia - gratki synusia:) u nas dzisiaj jakoś tak szaro..poza tym pierwszy dzień na L4, jakoś tak dziwnie:) po 12 jadę na ktg, bo skurcze pomimo zestawu leków co raz większe. A mój wspaniały M uważa, że nic się nie stało, że to moja wina, że to ze mną nie da się żyć i takie tam. A najlepsze jest to, że chyba uważa, że te skurcze to sobie wymyśliłam, żeby zwrócić na siebie uwagę;/;/ szkoda słow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - dzieki :) moze cie pociesze, bo fenoterol potrzebuje paru dni, zeby zaczac działac. tez go biorę ;) juz drugą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluję zdrowych maluszków:) Kami- 3maj się dzielnie Ja chora na całego, zaraziłam mojego m i oboje leżymy, on już na antybiotyku a dookoła nas w całym domu remont... Śpię sobie w najlepsze a tu pan wchodzi i do sypialni wstawia mi drabinę i jakieś listwy... Wczoraj nie wytrzymałam i na nich nakrzyczałam bo nawet nie mieli tyle rozumu żeby wyjść z papierosem na klatkę:( no masakra po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea, gratuluję córci zdrowej!!! kancia, jestem w szoku!!! byłam pewna, że będziesz miała dziewunię. SZOK:) ale chłopaczek też fajny. Najważniejsze, że jest zdrowiutki. A o córcię postaracie się następnym razem. Ja tez czuję,że będzie drugi chłopczyk. Jakoś wśród znajomych i tutaj na forum przeważa tendencja, że jak pierwsza córa to i druga i trzecia, a jak pierwszy chłopak to i drugi. Moja siostra z trzecią córką chodzi w ciąży, a moja przyjaciółka właśnie urodziła drugiego synka. Chyba chłopy mają większe tendencje do "robienia" dzieci jednej płci:) Oczywiście są wyjątki, ale z moich obserwacji rzadko. Więc ja się nastawiam na drugiego chłopulka. Aby zdrowy. Chłopaki są superowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) meaaa gratuluję córeczki!!super, że wszystko dobrze!:) KANCIA gratuluję synka!!:) kami współczuję tej całej sytuacji, mam nadzieję i życzę Ci tego że Twój facet się ogarnie, postaraj się nie denerwować wiem,że łatwo się mówi ale maleństwo jest najważniejsze B@siek zdrowia życzę tobie i mężowi kurujcie się! a u nas wszystko dobrze:) młody buszuje w brzuszku najbardziej wieczorem:) wizytę mamy 29 pazdziernika, pozdrawiamy serdecznie! Ps fajne te pieluchy tetrowe chyba się skuszę, będzie to mój pierwszy zakup dla młodego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jak u was jest z piersiami? mnie bolą od 7 tygodnia ciąży baaaaardzo i dalej bolą. Czy kiedyś przestaną????? całe mnie bolą głównie w nocy, a nie daj boże się przekręcić na drugi bok, to aż mnie rozrywa. Myślałam, że piersi rosną, ale tak boleć? Z synkiem w ciąży fakt urosły, ale nie bolały mnie wcale, a teraz dotknąć się nie mogę, ani nikt inny dotknąć ich nie może (mąż narzeka:P). Zastanawiam sie, czy tak ma być? Ja wczoraj poczułam moje dzieciątko po raz pierwszy. Dziś czuję je nadal, więc jestem pewna, że wczoraj był ten pierwszy raz. To oznacza wg niektórych reguł, że mój termin porodu to 22 marzec:) dla mnie byłaby bomba. Chciałabym urodzić tak z 1-2 tyg przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek82 mnie piersi też bolą codziennie. Czasami mam ślady siary. Taki juz mój urok :) dziewczyny gratuluję poznania płci :) Kami, kurcze jesteś w nieciekawej sytuacji :( Twój facet zachowuje się jak nastolatek który nie wie czego chce. Ehh. Teraz kochana musisz myśleć o dzieciątku i swojej córeczce i postąpić tak żeby one nie cierpiały. Piszesz że ciężko by ci było z córką i małym dzieckiem samej. Mam znajomą która miała dwie córki i rozstała się z swoim facetem będąc w ciąży. Tyle że tam była troszkę inna sytuacja bo facet zaczął ją bić ale dla dziewczynek był dobry. Kiedyś się spakowała siebie i dzieci i wyjechała na drugi koniec Polski do swojego brata. Tam załatwiła sobie pomoc z gminy, mieszkanie,urodziła synka. Było jej ciężko ale dała radę. Najważniejsze dla niej jest to że dzieci są szczęśliwe. Ja mam dzisiaj zwykłą wizytę popołudniu a w piątek usg. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, mi siara nie leci, z synkiem to w ogóle nie wiedziałam gdzie mam cycki, a teraz to jakiś dziki ból. Ale pewnie to hormony mi szaleją:) kancia, masz imię dla synusia? Oswajasz się powoli? Co do autek i dinozaurów, polecam ci się przejść po sklepach, to odkryjesz też śliczne misiaczki na ubrankach chłopczykowych - ja z tych nie wychodziłam i moje dziecię było całe w misiach:) Chłopczyki są wspaniali i można ich stroić że hohoho. Mnie dzisiaj wzrusza widok mojego 2latka w garniturku i jak mu mąż zrobi włosy na gumę:) Po prostu KOCHAM MOJEGO PRZYSTOJNIAKA ponad życie i nie wyobrażam sobie życia bez niego. kami, ja bym z takim gówniarzem nie wytrzymała. Mając dzieci myślałabym tylko o nich. Skoro twoja pierwsza córcia znalazła ojca w twoim M, to twoja druga córcia równiez znalazłaby ojca w nieswoim. Jestem przekonana, że znajdziesz oparcie i miłość w innym gościu.... A mnie dziś mdli. Czy kiedyś to sie skończy? a już jadłam jak świnka no i koniec hajla bajla. Dziś znowu nie chce mi się nic jeść. Miłego dnia. Cisza tu okropna. Lecę na TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gościnnie i pozdrawiam serdecznie oczekujące marcowe mamy z tego wątku! 🖐️ 🌻 meaaa ------> Pociesz meża ode mnie - doświadczonego "damskiego krawca" :) - że 3 baby w domu da się przezyć! :D Wogóle to coreczki dla tatusia to sam miodzio i wielka radocha :D Przynajmniej do czasu.... kiedy zaczynają pyskować ;) :P A później niemanie syna to kłopot głownie przy pracach transportowych typu przeniesienie pralki bo trzeba ściągać posiłki z zewnątrz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meaa i Kancia gratuluję zdrowych maluszków. Fajnie jest wiedzieć kto mieszka w brzuszku. Teraz już możecie sobie kompletować wyprawkę:) Olinek gratuluję pierwszych ruchów, teraz to cały czas maleństwo będzie o sobie przypominać,że siedzi w brzuszku. B@siek wracaj szybko do zdrówka! Kami trzymaj się i uważaj na siebie. Ja od samego rana jakaś depresję mam. Tylko bym płakała. Dobrze,że przed chwilą przyjechałam do pracy, bo w innym razie chyba bym cały dzień wyła. Pierwszy raz mam takie fazy żeby beczeć. Całą swoją złość wyładowuję na najbliższych. A wszystko zaczęło się od tego,że nie mogłam zmieścić się w koszulę no i jazda. Jakoś nie mogę zaakceptować tego,że moje ciało się zmienia. Wiem,że to nienormalne,ale tak już mam. Od zawsze mam fazę na punkcie swojego wyglądu. Mam nadzieję,że do jutra mi przejdzie i wszystko wróci do normy. Szkoda słów. Najważniejsze żeby Julka rosła zdrowo. A teraz odkąd czuję ruchy, to jestem jakaś spokojniejsza. Co zaczynam się martwić, czy wszystko z nią dobrze, to zaraz dostaję kopniaka i od razu pojawia się uśmiech na mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia- ja mialam troszke problem z moja wielkoscia brzucha w pierwszej ciazy, nie moglam przyzwyczaic sie przez jakis czas ze moje cialo sie zmienia, tak jak pisalam czulam sie brzydka, ale tlumaczylam sobie ze corcia bedzie piekna jak mamusia i dotrwalam do porodu, po czym mialam uczucie dziwnosci brzucha ;) teraz choc brzuch wiekszy niz w pierwszej ciazy to jakos inaczej na siebie patrze, moze przez to ze juz raz przez brzuchowanie przeszlam. Tlumacze sobie ze wszystko dla maluszka, ktory jest w brzuchu :) zwlaszcza ze na dwojce dzieciaczkow poprzestaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
ja jestem w 19 tc i nie czuje jeszcze ruchów dziecka, od ostatniego usg mineło sporo czasu a ja martwie się czy wszystko z dzieckiem ok. A jak np. serduszko przestało mu bić? Czy wiedziałabym o tym? nie wiem czarne myśli mi do glowy przychodzą i boje sie. zmierzyłam dzis temp. z ciekawosci i miałam zaledwie 36,8 pod jezykiem a 37 w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka ja też sobie tłumaczę,że wszystko dla dobra mojej kruszynki. Teraz jest to dla mnie priorytet. Całe życie mam fobię na punkcie swojego wyglądu i nie mogę pogodzić się z tymi zmianami. Dzisiaj to już była kulminacja. Ale mam nadzieję,że z dnia na dzień będę bardziej to wszystko akceptowała, bo przecież nie mam innego wyboru. Byle Julce było dobrze, byle rozwijała się prawidłowo. Oj malutka daje kopniaki i to mnie uszczęśliwia. Niespokojna Mamusiu nie martw się, bo na pewno nie ma czym. Z dzidzią na pewno wszystko w porządku. Ja Jestem w 21 tygodniu i dopiero jakiś tydzień temu poczułam pierwsze kopniaki i od tamtego momentu cały czas mnie Mała kopie. Także spokojnie, bądź cierpliwa, niedługo na pewno poczujesz ruchy. Nie zamartwiaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
Dzięki Asia, ja jakiś czas temu odstawilam duphaston a wiadomo to podtrzymuje ciaże. Niby nic sie nie dzieje ale sama nie wiem i jeszcze ta temp. a co bedzie jak bede ciagle zazywala duphaston profilaktycznie? Czy może zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa, Kancia - ogromne gratulacje! Olinek - ale parek dzieci tez jest duzo! Moze uda Wam się ta wymarzona corcia tym bardziej ze ta ciąże masz zupelnie inną! A co do piersi - u mnie od bólu sie wziely podejrzenia ze zaciążyłam a trwa to do dziś. W 1 ciąży wogóle nie bolały! Asia - tez tak mam! Tym bardziej ze przed ciążą łądnie schudłam i wymodelowałam sylwetkę na siłowni. było super a teraz... szkoda słów. Niby 4 kg więcej a samopoczucie do du..... Kami - trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami wspólczuję, masz problemy związane z ciażą, zalecany odpoczynek i chłopa, którego należałoby wystawić za drzwi. Jeśli ci nie pomaga to niech chociaż nie przeszkadza. Dziewczyny ja też miałam usg w poniedziałek i widziałam moja sliczną córeczkę. U nas wszystko ok, ale dalej nie czuję ruchów. Lekarze mnie uspokajają, ale jak już się nakręcę to ciężko przemówić mi do rozsądku. Teraz chcę się umówić na usg prywatnie, nagrać płytkę na pamiatkę. Poza tym w szpitalu tam gdzie mam robione usg w ciązy nie może przebywac podczas badania dziecko a ja bardzo chcę, żeby mój synek uczestniczył w naszej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za gratulacje i ciepłe słowa;) B@siek biedna jesteś z tym choróbskiem i remontem, kuruj się tam kochana i dbaj o siebie. Olinek Ja też jestem w szoku, kilka dni mi zajmie, oswojenie się z myślą, że w brzuszku siedzi chłopczyk, a nie tak jak podejrzewano dziewczynka. Dziś byłam z mamą na zakupach, chodziłyśmy po działach dziecięcych, mama chciała kupić coś na chłopczyka ale ja jakoś się tak dziwnie czułam i nie odważyłam się wziąć nic typowo chłopięcego tylko takie uniwersalne. To zabrzmi dziwnie ale czułam się na dziale dla chłopców jakbym oglądały ciuszki dla innego dzidziusia nie swojego;p pewnie masz rację, jak pochodzę troszkę po sklepach zakocham się w misiach;) Co do imienia mojemu m najbardziej podoba się Aleksander (mały Oluś) ale ja nie myślałam jeszcze o imieniu. Co do piersi mam dokładnie to samo. Od 7 tygodnia bolą strasznie, a najbardziej w nocy, czuje jak się skóra napina i rozciąga i na żadnym boku nie jest mi z nimi wygodnie;p asia.sudenis nie martw się kochana, ja mam dokładnie takie same uczucia, nawet pisałam o nich w niedziele. Ryczałam, że nie mieszczę się w nic, że nie założę swoich obcisłych, jeansowych szortów, biodrówek, że tyję, że biodra tak szybko się poszerzają itp. a m tylko się śmiał i pocieszał, że ślicznie wyglądam;) Dziś kupiłam sobie kilka ładnych ciuszków ciążowych w H&M, kupię płaszczyk ciążowy i jakąś piżamkę żeby brzuch się zmieścił i samoocena od razu lepsza;p Co do czucia ruchów dziecka u mnie za dwa dni zaczyna się 19 tc i nadal nie czuje ruchów, lekarz mówił mi, że za ok 2 tygodnie już poczuję, ale co jest ciekawe kopniaków nie czuje ale wczoraj wyraźnie poczułam jak dziecko się obróciło, zrobiło takiego jakby fikołka w brzuchu, gin powiedział, że takie fikołki i obroty czuć szybciej niż kopniaki także jestem szczęśliwa, cudowne uczucie. M codziennie przystawia stetoskop do brzuszka i podsłuchuje dzidzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mama pytanie - nie martw się, ja w pierwszej ciazy też tak miałam, że poczułam ruchy dopiero w 21-22 tygodniu i póxniej tez slabo czułam. Jak sie denerwujesz idź na USG. Na pewno jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) wszystkim dziękuję za słowa otuchy, pomagają:) dziś jest lepszy dzień - M. ma dużo pracy i się nie odzywa więc mam święty spokój.. nudno tak leżeć więc poszłam na spacer i kupiłam swojej córci suknię taką elegancką, bo w piatek pasowanie na przedszkolaka:) co do piersi - ani nie rosną ani nie bolą:(:( tak samo jak w pierwszej ciąży i później znowu wyjdzie, że pokarmu brak i za słaba laktacja;/ wredny ten mój organizm! Olinek - wg jakich reguł trafiasz z terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam kopniaki!!!!! :D Owszem, wcześniej też wydawało mi się, że coś mi tam w brzuchu bulgocze, ale przedwczoraj siedzę sobie przy kompie a tu nagle takie dziwne pykanie... i od tego czasu czuję to po kilka, nawet kilkanaście razy dziennie :) strasznie dziwne uczucie... :D ale bardzo się cieszę!!! :D Jestem w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Hej Mamuśki :) dołączam do grona z córeczkami! wczoraj okazało się, że będzie dziewczynka! Mąż jeszcze dopytywał czy siusiaczek może nie urośnie heheheh ale niestety ;) Mała zdrowa i fika. Nelma ja też już czuję ruchy - właśnie takie pykanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... ........UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C...... ......Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ........Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........C..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec..........?.. .........Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk Ajka86.................26.........17marzec...........S.. ........Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......?...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... ......białystok/bruxelles agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................29.........30marzec...........?.. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........?... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dziewczynek na 6 chłopców. Nieźle różowo się nam porobiło:) pewnie ja wyrównam chłopczykową stronę, tak dziś wydedukowałam:) i mama ciągle mi mówi, ze na pewno spodziewam się chłopaka. No nie mogę się doczekać aż się potwierdzi, bo hciałabym zacząć kupować te pierwsze maleńkie bodziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawdopodbnie tez chlopak :) tak czuje od poczatku. U mnie turbulencje a nie bulgotanie w brzuchu :) dzis leniwy dzien, odpoczywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a mnie cos katar męczy do soboty i niechce odpuscic, widocznie na każda z nas przychodzi etap przeziębienia. fajnie że juz coraz więcej z nas zna płec swojego maleństwa, oby teraz rosły zdrowo:)) u mnie Bastek coś ostatnio słabiej daje znaki o sobie, wydawało mi sie że tamten tydzien bardziej go wyczuwałam, za tydzien do lekarza to zobaczymy jak tam rośnie. u mnie żadnych bóli piersi narazie nie ma i miejmy nadzieje że niebedzie. byłam dzis na chwilke w pracy usupełnic papierki to wszyscy oczy wywalali że taki duzy brzuch juz mam, a przeciez wagowo jeszcze nie przytyłam:)) ogolnie wszytsko oki ,ale zmęczenie coraz większe mnie łapie i taka ogólna ociężałość... ale leniwie sie póki moge , później nie będzie już łatwo o takie chwile. tzrymajcie się ciepło dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×