Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

kg to dla mnie nic, jak sie zmotywuje to umiem szybko gubic kg zdrowa dieta i cwiczeniami. Kurde dziewczyny zaczynam panikować, uderzyłam sie tym drzwiami baardzo mocno, zwijałam sie z bólu, dostałam w kosc miednicy ale boli mnie pachwina cała, czasem cos kłuje, martwie sie zeby sie nic mi nie stało ani dziecku... ...do tego panikuje ze w poniedzialek okaze sie ze nie ma zarodka, przeciez ja nie wiem co zrobie, plakac mi sie chce na sama mysl , jej drugi raz to samo to by bylo straszne, mimo ze to bylo 3 lata temu to wpadlam w depresje po tym i ogolnie mialam bardzo dlugo ciezki stan psychiczny, tzn niby normalnie sie czulam i zachowywalam, ale bylo mi ciezko i momentami nie wytrzymywalam , obwinialam sie o to mimo ze dbalam o siebie ...czulam sie gorsza bo kazdy w okol mnie nie ma takich problemow. Musze byc dobrej mysli, sory ze wam smuce, ale musze sie komus wygadac i wymarudzic, z moim moge pogadac ale on wiem ze tez by tego nie zniosl i nie chce go stresowac tym nie chce zeby sie martwil, mowi ze bedzie ok i ze urodze slicznego chlopca tak slicznego jak on :) ehhh obyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Was...
Dziewczyny, bardzo proszę powiedzcie jak było u Was - dziś jest mój 20 dzien cyklu (zwykle trwają 27) Dzię zaczęły pobolewać i kłuć piersi (i zrobiły się większ) jajniki kłują trochę i delikatnie pobolewa podbrzusze. Myślicie, że mogą być to objawy ciąży czy raczej wczesny zwiastun zbliżającej się @. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 7 dni sie zgloś to ci
powiemy to pewnie jakąś głupia nastolatka ktora boi się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski Znowu zniknęłam :( źle się czuję i w domu też nieciekawie, więc jestem ale czasami mnie nie będzie. mam nadzieję, że sytuacja poprawi się w domu i za jakąś chwilkę się pojawię ponownie. Moje pierwsze usg 28.08 mam nadzieję, że wszytsko będzie ok bo stresu mam od cholery. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 17 to niestety niedowagę mam. Z tym, że ja całe życie tak miałam, może teraz chociaż kształtów dostanę :D Wczoraj zjadłam Gaviscon na zgagę, miałam przy tym odruch wymiotny, ale pomogło :D Przed snem też zjadłam, bo znów miałam, ale gryzłam po kawałku (trzeba rozgryźć i wymemlać). Ulga natychmiastowa! Ja też się martwię, że to może być puste jajo, ale staram się o tym nie myśleć. Wierzę, że na kolejnej wizycie będzie już ludka widać :D A co do objawów ciąży 7 dni przed @.. Jak dla mnie to raczej @ idzie,a nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Alfo beto i omego idę o zakład, że urodzisz chłopca! Jak chcesz się założyć to daj znać. Mnie przedwczoraj złapały silne mdłości i na prędce zrobiłam sobie imbir z cytryna i miodem, wypiłam jeszcze ciepły i ulga była tak jak w przypadku Twojego leku na zgagę - natychmiastowa! Także naprawdę polecam ten napój bo naprawdę działa. pozdrawiam niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tak uważasz :D No właśnie cały czas myślę o tym imbirze z miodem i cytryną.. Skoro taki dobry to muszę spróbować, tylko jeszcze raz napisz mi jak to się robi, bo mój lek to na zgagę działa rewelacyjnie, a na te mdłości też by się coś zdało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to w sumie szlag trafia, bo za tydzień dokładnie 2 sierpnia dopiero mam wizytę u GP. A juz bym chciala chociaz to pierwsze usg miec za soba i wiedziec ze z dzidzia jest wszystko w porzadku. Na zgagę siemie lniane, mleko i jego przetwory oraz migdaly, na mdłosci szklaneczka wygazowanej coli, migdaly i imbir to fakt. Kejti- głowa do gory, mowia ze nic nie wpada dwa razy do leja. Tym razem bedzie wszystko w porzadku :) Moja niunia poszla spac, maz w pracy, wiec mam chwile dla siebie. U mnie samopoczucie nieciekawe, po nocy spac nie moge jak juz sie obudze a niunia mnie budzi na jedzonko, wiec wstac trzeba, no to pozniej klopot zeby zasnac.. W dodatku pobolewa mnie w nocy brzuch, takie samopoczucie jak na wymioty mam z tym brzuchem i czasem mnie cos bierze ale konczy sie na niczym. Nie wiem co gorsze nudnosci czy wymiotowanie? choc po pierwszych wymiotach myslalam ze mi ulzy a bylo jeszcze gorzej, katastrofalnie wrecz. Dokhtare- juz sie martwilam gdzie zniknelas. Oby zmartwienia/ stresy szybko minely i dobra passa wrocila. Cos czuje ze tym razem bedzie chlopczyk :) fajnie, a wiecie co.. juz bym chciala zajmowac sie przygotowaniami dla dzidzi w domu w Polsce.. albo i jeszcze lepiej zebym tak mogla pojsc spac i wyspac sie ile mi trzeba a dopiero pozniej wrocic do codziennych obowiazkow heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to powiem wam ze do usg i do potwierdzenia faktu ze jest dzidzia w srodku jakos tak nie dowierzam :P ale juz jutro wszystko bedzie jasnee! Wizyte mam o 15 30 takze nie za pozno wiec nie bede dlugo czekala wkurw...mnie ta klawiatura popisala bym wiecejm ale mnie drazni, odezwe sie moze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejti rozumiem Twoje obawy aż za dobrze ale też wierzę w to gorąco że dwa razy z rzędu to już byłaby cholerna przesada :/ ja jeszcze długie 5 dni do wizyty :( a czuję się tak sobie, to nie tylko zmęczenie ale taka jakaś apatia i jak ja to mówię - mózg przestaje działać. To ja jestem w domu od planowania, rozdzielania obowiązków a teraz nawet siebie ogarnąć nie umiem - z sobotnich porządków to mi się udało zmywarkę i pralkę nastawić...do innych rzeczy ani siły ani koncepcji...mam nadzieję, że w drugim trymestrze mi przejdzie...choć generalnie pamiętam że w pierwszej ciąży problemy z koncentracją były spore. Do tego nogi mi puchną jak diabli, noszę takie podkolanówki uciskowe ale teraz to chyba sobie muszę zamówić rajtki dla kobiet w ciąży żeby jakoś przez tą ciążę przejść (po cichu liczę że to też przez te rozchwiane hormony i może z czasem będzie ciut lepiej). Ja mam sporą nadwagę więc nawet na stronkę o wadze nie zaglądam - wiem że im mniej przytyję tym lepiej a na razie waga stoi więc nie jest źle - z tym pustym jajem to 2 kg mi przybyło w 10 tyg. choć wody też miałam multum w organizmie skumulowanej, dopiero po zabiegu poszło... Trzymajcie się dziewczyny - od 13 tyg to się będziemy tylko cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
imbir robię tak. Gotuje szklankę wody w małym garnuszku razem z umytym i obranym imbirem ja daje cały korzeń. I to gotuje aż do zagotowania potem wyłączam dodaje sok z połowy cytryny (można mojej lub więcej w zależności od tego jaki chcecie mieć smak) i miodu ja daje łyżeczke czasami dwie. Zamieszać i gotowe. zgaga normalnie pojawia sie pod koniec ciąży a podobno jak ma sie ją w pierwszym trymestrze to zwiastuje chłopca. I to by się zgadzało bo kogo znam to każdy to potwierdza. Ja z córka nie miałam wcale ani na początku ani na końcu. moja siostra teraz też jest w ciąży i ona od 6 tyg miała potworną zgage. Na usg wyszło, że chłopak więc chyba coś w tym jest. a bawiłyście się kalendarzem chińskim? Bo my z mężem zobaczyliśmy, że jak zajde w ciążę w maju albo w czerwcu w moim wielu to urodzi się dziewczynka! i udało się. Teraz tylko czekamy września aby to potwierdzić albo obalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
dziewczyny może w stopce każda z nas napisała te wszystkie dane z tabelki. Tylko trzeba się zaczernic a mi na pomarańczowo wygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w ostatnim cylku piersi zrobiły niespodzianke bardzo bolały ok 10 dni przed @ a pozniej niestety przyszedł a juz miałam nadzieje,ale miejmy nadzieje ze w twoim przypadku bedzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To ja wczoraj dałam kilka małych plasterków imbiru na pół litra wody, do tego z dwie łyżeczki miodu i pół cytryny. I ten napój był baaardzo ostry, myślałam że z imbirem przegięłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Was...
Kejtill, dziękuję, że zechciałaś zadać sobie trud i mi odpowiedzieć. A osoba która napisała pod Tobą mogłaby mieć trochę klasy i albo nie odpowiadać wcale, albo mieć odwagę się podpisać. Dużo zdrówka dla Kejtill i maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula, sprawdzalam tak dla zabawy kalendarz chiński, pierwsza ciaza wyszlo ze chlopak, a urodzila sie dziewczynka. Teraz mam że bedzie dziewczynka, wiec pewnie urodzi się chlopak. W ogole cos czuje ze jednak bedzie chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tak szybko bo musze leciec do sklepu po bulke slodka, jestem o pietce z chleba (tyle zostalo z wekendu :P) i az mnie cofa z glodu wiec susze wlosy i pedze po cos zanim tu padne. ruda powiem ci ze tez tak mam czasami, zero sił, zero chęci, nie sprzatam tylko tak z wierzchu zeby po oczach nie razilo, nie mam checi i sill, najchetniej bym lezala caly dzien, ale teraz to bedzie ciezko. Przyjezdzaja do nas na wakacje mojej siostry dzieciaki, chlopak 8 i dziewczynka 10 lat, duze sa to nie bedzie takiego klopotu ale jako ze moj pracuje to ja caly dzien bede musiala sie nimi opiekowac , beda w srode wiec do tego cala chalupe musze wysprzatac, potem dom tesciow bo w sobote wracaja i zeby nie bylo ze nie dbalam hihi, w srode ich rodzica tez przyjada i zostana do soboty takze bedzie wesolo i sie ciesze bardzo ze pobede z dzieciakami bo rzadko sie widujemy bo mieszkaja w anglii, potem zabieramy je na tydzien lub 2 na mazury :) Na pewno bede wiec rzadziej... A w ogole dzis to nieszczesne usg...mam nadzieje ze bedzie dobrze!! dobra rozpisalam sie a umieram z glodu odezwe sie potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie nie było... wiadomo weekend z przyszłym tatusiem :) Byłam dziś w szpitalu miejskim i dowiedziałam się w końcu ile będą mnie kosztować te badania = 130 zł (czyli nie tak dużo).. Zrobiłabym je gdyby nieszczęsna kanapka i mleko przed wyjściem :< Ostatnio trapi mnie dziwna przypadłość co wieczór ma większy brzuch :/ nie wiem o co chodzi ale trochę mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare to normalne ze wieczorem jest wiekszy, szczerze nie wiem czemu tak jest, ale raczej każda kobieta tak ma w ciąży ;) Jej zjadłam 2 bułki z ogórkiem i solą ..chyba to będzie moja nowa miłość :D Pycha Co do chińskiego kalendarza bo zapomniałam napisać, ja mam 21 lat i wg tego wieku jedynie jesli zapolodnienie by było w styczniu tylko wtedy by byla szansa na chlopca a tak to 11 miesiecy na dziewczynkę :D Ale ja chce chlopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja dzisiaj byłam zrobić badania zlecone przez gin i wyszło mnie to 150zł, ale mówiła że to jednorazowe pożniej to mocz i morfologia to już nie kasa..., mnie dzisiaj tak mdli że masakra.. gdzie wy ten imbir kupujecie?ten korzeń? pytam bo jakoś nigdy się za tym nie rozglądałam i nie wiem..;p kejtiii trzymam kciuki za usg! napisz jak już będziesz po wizycie! ja mam w piątek pani doktor powiedziała że jeśli będzie się prawidłowo rozwijać to powinniśmy usłyszeć serduszko..boje się strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
czesc Mamy :) byłam dzis na usg, na szczescie nie jest to ciaza pozamaciczna. kamien spadl mi z serca. moje malenstwo ma zaledwie 2,2mm. Troszke mało, ale chyba w normie. wg chinskiego kalendarza bedzie to chłopak (sprawdzałam to od razu jak sie dowiedziałam, że jestem w ciąży ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelma to cudowne wieści tak się ciesze że jednak wszystko w porządku! a powiedz mi który to tydzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelma a w ktorym tygodniu jestes? super wiesci :) ajka chodzisz do prywatnego gina?? bo wlasnie juz sama nie wiem jak to jest, czy tylko przy nfz sie nie placi za badnia? Ja nie płaciłam a z tego co słysze kazdy płaci i to sporo od 150zł do 300 a nawet 400, masakra Uhh stresowac sie zaczynam tym usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtiii prywatnie chodze, drogie te badania ale i tak tam gdzie chodzę nie ma tragedii u mnie w mieśćie kolezanka byla w inym punkcie i za te same badania zapłaciła 230zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
Dzieki za mile słowa :* to juz 6 tydzien. Juz oczywiscie przekopałam internet wzdluz i wszerz, zeby sie dowiedziec jakies sa "normy" i roznie pisza... na jednej stronie 2-4mm, na innej 5 mm... lekarka mi nic niepokojacego nie mowila, wiec moze po prostu nie bede szukac dziury w całym, bo dopiero co pozbyłam sie jednego zmartwienia i nie bede szukac kolejnego ;) chodze normalnie do przyszpitalnej poradni K. akurat trafilam na bardzo miłą pania doktor, która naprawde dba o swoje pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie szukaj sobie zmartwien bo to szkodzi maluszkowi :) Na pewno jest wszystko super :) Ja tak samo czekam na dobre wiesci, trzymajcie kciukasy bo sie nam przyda :P Wyobrazam sobie jak leze lekarz robi mi usg ...brrr...najgorsze ze bede musiala poczekac na jego wyrok bo z mojej pozycji nie widze ekranuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
trzymamy kciuki :* pamietaj, żeby opróżnić pęcherz przed badaniem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×