Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

podajcie cechy " bad boya "

Polecane posty

jakie cechy posiada " bad boy " , bo podejrzewam ze większosc kobiett tak naprawde nie wie albo inaczej postrzega takiego osobnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latek.,.,
Czyżby informatyk zechciał zostać podrywaczem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuygfds
super atrakcyjny fizycznie i pewny siebie. Wie, że baby będą o niego walczyć bo jest atrakcyjny fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Inteligentny , przystojny, bogaty , czarujacy, szarmancki, wygadany , na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
pewnosc siebie, bycie samcem alfa, niedostepnosc, tajemniczosc, pozorna arogancja, szacunek do siebie, swiadomosc wlasnej wartosci, ASERTYWNOSC czyli typ faceta ktory jest najbardziej atrakcyjny dla kobiet (nawet jesli beda zaprzeczac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
przeciwienstwem jest ciepla kluska, pantoflarz i facet nadskakujacy kobiecie czyli jej giermek tacy faceci sa zazwyczaj popychadlami kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulgarny w stosunku do kobiet
brak szacunku do kobiet , traktuje kobiety przedmiotowo , bawi się ich uczuciami itp. jednym słowem DUUUPEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
a nie, to kurat jest definicja chama, a nie bad boya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina duchÓoÓw
twardy chamski szarmancki gantalmen, skurwysyn, jak trzeba do dopierdoli komus, potrafi dobrze wyruchac no i dobrze wyglada, dobrze zbudowany i czesto wysoki, twarz męska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się określenie bad boy niekoniecznie źle kojarzy - z kimś kto absolutnie nie ma żadnego szacunku. Raczej jest to osoba kompletnie pozbawiona taktu, czasem chamska, łatwo pakująca się w kłopoty, z dobrą "gadaną" (umie czarować) i raczej lekkim podejściem do życia. Niby nic dobrego, ale też nie kompletnie zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYEDHDF
nie chciałabym być z "bad boyem" wg mnie to facet chamski, opryskliwy, zbyt pewny siebie, nie patrzący na uczucia kobiety. owszem może być i bogaty, przystojny etc. ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj - myślę, że intepretacja może być dowolna :P Jasne, dla wielu osób bad boy to taki typ podwórkowego gangsterka co "wyżej sra niż dupę ma" , ale wydaje mi się, że to określenie jest za grzeczne na taki typ osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
madrala - a Twoja definicja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta przenośnia nie wzięła się znikąd - zazwyczaj takie osoby nie są jakieś bardzo "bad", ale to bycie "na luzie" może ich dyskwalifikować jako stałych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Dlatego bad boy nie nadaje sie dla kazdej kobiety, bo nie jest latwy w prowadzeniu. Kobiety, ktorym takie cechy przeszkadzaja - biora sobie uleglych pantoflarzy, a reszte zycia marza o bad boyu, w skrajnych sytuacjach zradzaja z takimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz tak, jakby faceci dzielili się tylko na te dwa typy. Mnie się taki bad bot kojarzy po prostu z lekko nieodpowiedzialną osobą. Sama nie lubię przesadnie luźnego podejścia do życia (przede wszystkim do organizacji w życiu), więc taka osoba by mnie do szewskiej pasji doprowadzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Ja tam lubie "Bad Boye"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulkatorka
bad boys są nawet fajni ale zdradzają, oszukują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Dlatego napisalem, ze to osoba nie dla kazdej kobiety. Nie dziele na 2 typy, tylko podaje przeciwienstwa, bo tak latwiej jest cos wyjasnic. Bad boy to nie jest nieodpowiedzialne podejscie do zycia, to jest bardziej zespol cech, ktore podswiadomie pozada kobieta u mezczyzny. Aha i bad boy, jako prawdziwy facet wie jak uszczesliwic kobiete czesto nawet lepiej niz ona sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że to co opisał Juras to właśnie samiec alfa. Bad boy kojarzy się bardziej z kimś niegrzecznym, a przede wszystkim nie mężczyzną, tylko chłopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozna roznie definiowac. Bad boy zawsze musi byc samcem alfa tak czy siak. Nie mozna byc bad boyem bez tych cech, ktore posiada samiec alfa. Mozna sie co najwyzej spierac jesli chodzi o kwestie luznego podejscia do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej - dla mnie bad boy to bardziej charyzmatyczna i zaradna wersja piotrusia pana. Niby fajny, ale na dłuższą metę okazuje się zupełnie nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe, co nie zmienia faktu, ze taka osoba jest najskuteczniejsza w podrywie (co de facto swiadczy o tym, czego podswiadomie pozadaja kobiety). To jest generalnie to, co kobiety nazywaja byciem "draniem" w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Ale jak powiedzialem: nie mozna byc prawdziwym i skutecznym bad boyem, niebedac samcem alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cechy.starego.kawalera
to co kobiety chca do 25 potem szanse maja inni po 50 swa szanse dostana prawiczki i inne podludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się właśnie z tym nie zgadzam, bo samo określenie "chłopiec" sugeruje kogoś kto w najlepszym przypadku udaje samca alfa. Oczywiście, taka osoba skutecznie podrywa - tak samo jak skutecznie udaje, ale to prawdziwi samce alfa są tym co lubią kobiety. jedyne co te typu mają tak naprawdę wspólnego do bycie w pewnym stopniu "draniem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, właśnie coś takiego kojarzy mi się z byciem "chłopcem". Prawdziwy facet nie zachowuje się w taki szablonowy sposób - nie musi. On po prostu jest i to wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×