Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość ale durnie o maj gad
Hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się czuje. Ja doskonale wiem, potrafię wyczuć kiedy coś jest nie tak. Kobiety mają intuicję:-). Nie powiedziałam, że wcale nie ufam mężowi- absolutnie. Ograniczone zaufanie nie oznacza jego totalnego braku- chyba każdy z nas ma instynkt samowachowawczy prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splywa to po mnie jak po kaczc
smieciu .Spadaj do kanalow ,kanalio ,tepy nieudany podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się czuje. Ja doskonale wiem, potrafię wyczuć kiedy coś jest nie tak. Kobiety mają intuicję:-). Nie powiedziałam, że wcale nie ufam mężowi- absolutnie. Ograniczone zaufanie nie oznacza jego totalnego braku- chyba każdy z nas ma instynkt samowachowawczy prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już kochane dziewczynki. Słuchajcie. Ta swołocz pierdolona zaczęła mnie przepraszać. Skurwiel czołgał się na kolanach i błagał o litość, żebym mu wybaczyła. Wtedy ja, tej bladzi obcasem w mordę strzeliłam. Przewrócił się, to ja mu jeb swoim butem w brzuch przywaliłam. Za chwilę drugi jeb, tym razem w mordę. Polała się krew. Wypadł mu prawy trzonowiec. To ja mu znowu jeb w lewą stronę gęby. Rozryczał się. Leży teraz ten durny samiec pod MOIMI drzwiami jak łajza ostatnia. Idę mu jeszcze raz wpierol strzelić. Zaraz wracam i wam wszystko opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiiim bamk
nje ze mna te numery podszyw było nie ze mna te numery...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już kochane dziewczynki. Słuchajcie. Ta swołocz pierdolona zaczęła mnie przepraszać. Skurwiel czołgał się na kolanach i błagał o litość, żebym mu wybaczyła. Wtedy ja, tej bladzi obcasem w mordę strzeliłam. Przewrócił się, to ja mu jeb swoim butem w brzuch przywaliłam. Za chwilę drugi jeb, tym razem w mordę. Polała się krew. Wypadł mu prawy trzonowiec. To ja mu znowu jeb w lewą stronę gęby. Rozryczał się. Leży teraz ten durny samiec pod MOIMI drzwiami jak łajza ostatnia. Idę mu jeszcze raz wpierol strzelić. Zaraz wracam i wam wszystko opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiiim bamk
nje ze mna te numery podszyw było nie ze mna te numery...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjcccj
Ale zablyslas/es bihahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjcccj
Ale zablyslas/es bihahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabezsens
co sie dzieje z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bezwzględna gdy taki śmieć jak mój mąż szlaja się z innymi laskami. Ja już mu ze łba wybiję te wszystkie inne mendy. Żyć mu się odechce. Dałąm mu sześć kopniaków w brzuch i za włosy wywlokłam przed drzwi domu. Dobrze, że już ciemno to sąsiedzi nie widzą co na moim podwórku się dzieje. Kurcze, podpowiedzcie dziewczynki co mu jeszcze zrobić, bo na razie pomysły mi się skończyły. Jak coś wymyślę zaraz wam napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjcccj
Podszyw jest nie ze mna te numery,nie ze mna te nomery i nie ze mna fe nmery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny podjechałam tam i okazało sie ze siedział w barze z kumplem,zadzwoniłam najpierw i nie odbierał,wkońcu mu napisałam że ma wyjsc.wyszedł pijany jak bela.zapytałam go czy kłamie,powiedział że faktycznie załozył sympatie i pisał z nijaką anką,potem wymienili sie numerami i rozmawiali ze sobą,powiedział jej gdzie pracuje i ona podjechała pod jego firme.tam sie niby spotkali i pojechali do restauracji,i że to było tylko raz.nie spał z nia ,ale sie lizali w aucie.potem drugi raz sie spotkali ona mówiła ze mu załatwi taniej perfum,niby tez w tej restauracji... i to tyle do niczego nie doszło. a z nia rozmawiałam i jutro niby mi wszystko pokaże...ten zostal u kumpla,napisze do niej ze ma mi przesłać ich meile.zobaczymy kto tu kłamie:) a podszywy niezłe gratuluje wyobrazni .aha a ukrywał to przede mną bosie bal,ale do niczego niby by nie doszlo ona sie narzucała, a dla mnie sam fakt pisania to zdrada i juz go pakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabezsens
..... ale ładna pogoda dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pisze wam,ze mialam wrocic,bo wiem,ze czekacie w napieciu. I nie wrocilam. Wroce z taka hostoria,ze zobaczycie! Bedziecie w szoku! To nie prowo,teraz jestem pod blokiem tej kobiety,dziwki,ale weszlam do kafejki,zeby wam napisac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podszyw jest zwruccie uwage jak jest napisane numery inaczej niz autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie litery? Ale ty domyslna,jak sherlock holmes :) mylisz sie,to ja,ale zapomnialam z tego wszystkiego hasla,bo zalozylam nowe gg i pisalam do niej,hasla mi sie pomylily. On napisal tak 22.49.45 Marek Mam juz dosc udawania 22.51.23 Karol To powiedz jej frajerze albo sie gon,bo do mnie wydzwania. Jebany cyrk przez ciebie 22.51.58 Marek To nie moja wina,ze znalazla paragon,sama chcialas tam isc! 22.53.17 Karol A co? Ty jestes tepy? A perfumy? Co jej kurwa powiedziales,bo wie,ze pracuje w sephorze jeszcze zacznie mnie nachodzic gon sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×