Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość gwałtownaODgwałtu
Czekamy autorko;) NIE PRZEJMUJ SIĘ CZASEM TYM KRETYNEM LUB KRETYNKĄ PISZ DO NAS :) :) WIEMY CO CZYTAĆ? TAMTE ŚMIECI OMIJAMY W 3 SEKUNDY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa ile tu downów i analfabetów; prowo na poziomie gimbusa, który z was ma pompę jak to łączycie się z nim w bólu:-O dla mnie to nie śmieszne a żałosne. Już od samego początku wali tandetą:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁAFRANCA
DOPIERO WRÓCIŁAM Z URODZIN,I WIDZĘ ŻE DEBILE SIĘ BAWIĄ.CZEKAMY AUTORKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemałamyszka
To nie jest Prowo.autorka do mnie napisała na gg i mam z nią kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucikMYSLEoTobie
KOCHAM CIE KOCHAM CIE KOCHAM CIE KOCHAM CIE KOCHAM CIE KOCHAM CIE KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIE KOCHAM KURWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucikMYSLEoTobie
ZOSTAW PEDAŁA!!!!! PROSZE CIĘ NADAJEMY NA TYCH SAMYCH FALACH!!!!!!!!!!!! KOCHAM CIĘ ZAKOCHAŁEM SIĘ JAK HUJ PODAJ GG PROSZĘ!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucikMYSLEoTobie
JUŻ NIE WIEM JAK SIĘ PODSZYĆ,I NIE WIEM KURWA KIM BYŁEM,CAŁA NOC NIE ŚPIĘ CO WIDAĆ!!!!!!NIE JARAŁEM DUŻO.ALE CHCĘ CIEBIE !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAJ GGkogucikMYSLEoTobie
PODAJ GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAJ GGkogucikMYSLEoTobie
PODAJ PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc naprawde jebnietym
zeby poswiecic noc na wypisywanie bzdur celem rozbici topiku. Lecz sie czlowieku n glowe. A topiku nie rozwalisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Autorko czekamy na ciebie , a tego schizofremik omijamy , wiemy co czytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc naprawde jebnietym
trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek? :)
Misiaczek? Styl ten sam, te same powiedzenia :) Przeciez to jest kolejny numer Sherlocka Holmsa wersja Ona. A wy głupie cipy się wciągnęłyście. Gratuluje prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelna pomka
to czarne powyżej to nie autorka,zwróćcie uwagę na NlE w nicku małe L(l) a duże I spieprzajcie podszywy do swojego życia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecioeż
wpis z 8.07 ma w NIE "L" zamiast zamiast "I" Tumany!!!!!!!!! nle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: NlE ZE MNĄ TE NUMERY (ilość tematów: 0, ilość postów: 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny bzez
I ty mu dajesz tak spokojnie spać. Ściągnij go z wyra, niechweźmie się za jakąś robotę, leń patentowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa przeciez to widać że to prowo :) zobaczymy kiedy autorka sie wkopie i bedziecie ja wyzywac że jej tak kibicowalyscie :D hmmm musze jednak przyznać ze prowo Mayor of london o romansie z nauczyczycielem syna było najlepsze. Nie wkopala się przez ponad miesiąc. Ile dajecie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelna pomka
a co?myślicie że takie sytuacje w życiu się nie zdarzają pecha może mieć każdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel apel apel apel
Wszystkie podszywy -atakujcie :-D Jesteście super i brawo za pomysły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel apel apel apel
Wszystkie podszywy -atakujcie :-D Jesteście super i brawo za pomysły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel apel apel apel
Wszystkie podszywy -atakujcie :-D Jesteście super i brawo za pomysły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemniak-cud natury
Tępe cipy zobaczcie jak autor(-ka) tej historyjki wodzi was za nos. Każdego dnia tylko "jutro się okaże" i tak z dnia na dzień wątek leci. A założę się, że siedzi i brandzluje się przed monitorem patrząc na to jak przeżywacie tę wymyśloną historię. I nie dziwię się, że pojawiają się podszywy. Skoro autor może robić z was idiotów, to dlaczego innym odbierać tę wątpliwą przyjemność? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhksdfh
jakie to smutne że niektórzy ludzie nie mają kompletnie czym wypełnić swojego pustego życia tak więc bawią się w podszywy itp mamusia rozmawiać poważnie nie nauczyła tylko głupkować potrafimy? jeszcze długa droga rozwojowa przed wami trole forumowe chociaż niektórzy nigdy żadnej wiedzy nie przyswoją bo mają zamiast mózgu w łebku tylko nitkę trzymającą uszy;) prawda koleżanko APEL?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że się zdarzają, tylko nikt nie pisze na żywo co się dzieje. Proszę was! Ile takich prowo już było? I autorka ta sama bo schemat ten sam. No ale co będę wam tłumaczyć, same zobaczycie. I autorka sama sobie wpisuje pod pomaranczka że " wierzy autorce". To już też było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaieieiekdkdkdieie
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWww YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆćć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka skakanka
Trzymaj się Autorko!!! Jestem z Tobą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×