Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość och Mayor Mayor
Podszywie autorka już dawno odchorowała męża i zajęła się swoim życiem, podobnie jak większość kibicujących tu kobiet, a Ty nadal żyjesz tematem :) I kto tu jest naiwny i żałosny? Dobrze chociaż że masz parę litujących się nad Tobą osób (w tym mnie), które dotrzymują ci towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor ja z tobą popiszę!
Tak myślałam! :) Jesteś idealną osobą potrzebującą pomocy. Dlaczego się pogubiłaś? Co takiego się stało? Może uda nam się tobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko olej te parszywe podszywaczki i napisz co tam dalej. Baaardzo prosimy :-) Całkiem niedawno byłam w bardzo podobnej sytuacji do Twojej i chciałabym wiedzieć jak pokierowałaś sprawą dalej. Pozdrawiam Cię i się nie poddawaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerloka pamiętam Cię!
napisz co u Ciebie, jak się zakończyła cała sprawa, albo daj link do topiku, bo nie wiem jakie było zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych,ktore sie wczuly
I pocisnely litanije do podszywaczek. Glupie,tepe,powazne baby..srogo sie mylicie,czy z tymi literkami,czy tez z innym gownem. My robimy sobie zwale i smiejemy sie najzwyczajniej. Lepsze to niz wczuta,jak wy to robicie :) rozumiecie,ze sie tylko napierdalamy? Ciagniemy lacha,flaka albo BEKE hahahaha. Wiecej luzu w zyciu..to tylko kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my z was tez
i beke mamy wieksza :-D I kto tu sie bardziej wczuwa ??? Hahha. normalne dziewczyny czy glupie tepe podszywaczki ??? Hahahahaa:-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych,ktore sie wczuly
No skoro wiesz lepiej :) Narysowac ci,skoro nie potrafisz czytac ? :) jestes normalna,no. To dobrze. Ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
A wy sie proscicie autorke o odpisanie :O zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywy zajarzyły
buaaaahaaaahaaaahaaa... Podszywy zajarzyły. Trzeba było im litanie napisać żeby załapały że to one same temat ciągną i teraz się tłumaczą, że nie nie skąd... Wcale nie przeżywacie :D Brechta jest z Was, bo autorka popisała i poszła się swoimi sprawami zająć a podszywy wciąż siedzą i ekscytują się tematem. Byłam na temacie na początku, potem gdzieś w środku, potem w ogóle już zapomniałam o temacie, teraz temat się wyświetlił na głównej więc weszłam a podszywy cały czas dają!!!! :D No i kto tu przejawia największe zainteresowanie tematem? Nie musisz doradzać tu ludziom luzu, ja jak zobaczyłam jak podszywy się tu pocą i produkują to się nieźle uśmiałam. I chyba o to wam chodziło więc powinniście być zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Mayor Mayor
No właśnie dodałam temat do ulubionych bo lubię czytać jak się tu podszywy produkują. A w pracy usiedzieć już nie mogę, przynajmniej brechtę z Was mam :D Od razu dzień fajniejszy no i dzień dobroci wam przy okazji robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łzy krokodylicy za krokodyla
do tych,ktore sie wczuly - no właśnie powiem Ci, że te komentarze do podszywów są bardziej na luzie niż te Wasze historie. Dźganie nożem, mycie okien, zatwardzenia - co to qrka jest??? CO wy w głowach macie i co oglądacie strach pomyśleć. Poziom żenujący. A poczytaj sobie co po niektóre komentarze z poprzedniej strony do mayor - przynajmniej ktoś o jej stan psychiczny/ducha się chciał zatroszczyć i niektóre są śmieszne. Więc nie wiem gdzie Ci tu luzu brakuje, chyba w ty*ku z powodu zatwardzenia :P :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
A w tobie taki luz,ze marzysz o zatwardzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łzy krokodylicy za krokodyla
ojej jaka cięta riposta, no normalnie zatkało mnie tak, że opuszczę topik, bo obawiam się, że nie pasuję tu poziomem :D Wybacz, ale temat kupy poruszam tylko ze swoimi dziećmi :P Poszukaj sobie innej mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Ze swoimi dziecmi poruszasz temat kupy hahahahah. A jaki inny jestes w stanie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
I zauwaz idiotko droga,ze temat kupy poruszylas pierwsza buhahahaha. Wspaniala twa riposta,nie ma to jak samemu sie wpierdolic we wlasne gowno hahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łzy krokodylicy za krokodyla
No niewiele jest tych tematów bo dzieciaczki mają 1,5 a drugie niecałe 3 latka :D Ale skoro Ty umiesz już pisać wnioskuję że masz troszkę więcej :D Uciekam, nie będę tracić czasu na nie swoje dzieci :) Zwłaszcza że wyczaiłam fajniejszy topik z bardziej błyskotliwymi podszywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łzy krokodylicy za krokodyla
słonko temat kupy pierwszy poruszył podszyw, moje stwierdzenie było odpowiedzią na post. Ale nie liczyłam że zajarzysz więc napiszę Ci na odchodne ;) od idiotek czy innych nie będę Cię wyzywać, mam zasadę - nie wyzywam dzieci :) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
GOWNO mnie obchodza ile maja :D to szkoda,ze nie masz innych tematow z nimi :O A moze zajmij sie nimi zamiast osmieszac sie na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Podszywaczko gowniana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Z trzylatkiem o kupach tylko buhahahahahaha Gratuluje poziomu hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Mayor Mayor
i jak tu się nie zbijać z takich postaci jak mayor czy krokodylica? Jak obie albo kupa albo zatwardzenie albo brak kupy :O No rozwaliły topik zupełnie!!!!! :O Też stąd idę, bo miało być śmiesznie a jest żenująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Mayor Mayor
Biedny topik :( autorko wracaj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kur kwok domowych i autorki
kokoko ko ko kokokoko kok o koko ko ko ko ko ! Kokokokoko koko ko ko ko kokoko ko ko kokoko ko ko kokokoko kok o koko ko ko ko ko :-) Ko ko ko kokoko ko ko kokokoko kok o koko ko ko ko kokoko ko ko ko kokoko ko ko kokoko ko ko kokokoko kok o koko ko ko ko ko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje CUDOWNE, MĄDRE, WSPANIAŁE, INTELIGENTNE, ZAJEBISTE podszywaczki :-D - uwielbiam Was !!!!! Rozbawił mnie ten topik do łez :-D Uśmiałam się nieźle :-D no i o to przecież chodziło. Buźka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×