Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość tutaj pisze jeden zlosliwy
upierdliwy trolllllll :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mozna np
Nie ma tamtego topicu już bo sama się wkopalas. "o jakimś nauczycielu" Haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgfrgdhhcg
Już jest skasowany topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
jak już chciałaś założyć to prowo to trzeba było sie troche wysilic a nie podobny do ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jak sie sprawy maja?
gadalas z nim ?Postanowilas juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Najlepsze jest to, że idiotki które krzyczą, że to prowo siedzą tu i tak naprawdę czytają po to by krytykować. Poza tym świetnie się orientują w podobieństwie do innych tego typu topików, które też całe przeczytały i przestudiowały styl pisania. Dosłownie znają każdy szczegół. Żal mi was głupie babsztyle! Starczy raz stwierdzić, ze uważacie temat za prowokację i spieprzać stąd, a nie zaśmiecać. Widocznie są tacy którym fajnie się czyta czy to prowo czy nie! Bay maszkary. Tylko nie utopcie się we własnym sosie w ten upał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor of London!
a wiec sluchajcie nie pisalam caly dzien bo ten kanalia wyprowadzil mnie z rownowagi, pojechalam nad jezioro z ksiazka, leze opalam sie a tam ... ta lampucera eks ze swoim mezem, zadowoleni, przytuleni. Wszyscy wiedzieli tylko nie ja... Wszyscy brali w tym udzial. zemszcze sie na tych konowalach, wszystkich po kolei wytepie... jutro wizyta u adwokata i skladam pozew z orzeczeniem o winie tylko i wylacznie Mareczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor of London!
ale wtopa nie napisalam z tego nicka co trzeba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne zalosne
Mayor nudna sie robisz . Ty myslisz ,ze tu przedszkole siedzi ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,,siedze teraz i płacze i nie wiem co zrobic postanowi;lam wymierzyc swojemu mężowi karę,,napadlam na niego mialam ze soba nóż, on jest troche wyzszy ode mnie ale i tak udalo mi sie go dziabnąć, i tak mi wyszlo ze chyba w tentnice go dziabnelam,,to stalo sie kolo 11 dzisiaj. no nie wiem co teraz mam robic boo lezy w przedpokoju i sie nie rusza. dziewczyny moze ktoraś z was była w takiej sytuacji, co ja mam teraz zrobic, gdzie i jak ukryc cialo. doradzcie cos prosze bo nie wiem co to bendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne zalosne
popieram krokodylica. Podszywy i krzykaczki siedza tu najdluzej i wszystko czytaja ,podobnie jak wszystkie inne tematy tego typu :-0 A zaraz przyleci ta walnieta i sie pode mnie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu mam problem a wy mi o podszywasczkach piepszycie,, zostawcie te podszywaczki i blagam pomószcie mi. co ja mam robic? moze jakos podrzuce go na wycieraczke tej jego kochanicy ale musze poczekac az sie sciemni,, jeju jestem taka zdenerwowana cala sie trzense teraz pozno robi sie ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpierdolcie sie od podszywaczek! Tak,to ja Mayor. No i ? Nie chcialam pisac pod swoim nickiem,bo nikt nie odpisalby. Rozmawialam z nim. Zaprzecza wszystkiemu. Spakowalam go i juz tu nie mieszka. Z tego co wiem zamieszkal z ta z sephory. Przepraszam,ze dlugo nie odpisywalam wam,ale podszywaczki mnie wkurwily tak mocno,ze mialam w dupie odpisywanie tym,ktore mi kibicowaly i bronily mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem dziewczynki,, dawno nie odpisywalam bo wiecie mam taka tragedje w domu że nawet sobie nie wyobrazacie,,ale napisze wam pozniej bo teeraz musze isc,,tak mi slabo ze no wogole przez ta tragedje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze tylko na chwile,bo mam dosc. Nie wiem czy dobrze zrobilam wyrzucajac go z domu. Dom jest jego i przyslal mi wlasnie smsa,ze mam czas do nast niedzieli,zeby sie wyniesc. Jaki daun. Beke mialam ogolnie,bo podzial majatku bedzie i on dopiero zobaczy, chujek jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zrobiło się
bardzo żałośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor bardzo ci współczuję
że jesteś tym kim jesteś. Potrzebujesz trochę uwagi widać, bo rozpaczliwie o nią się dopominasz. Poświęcę Ci jej trochę, w końcu mam czas i dobrym człowiekiem jestem - datki na biednych daję, to i ubogich duchem wesprzeć mogę :) Twoje życie musi być straszne, skoro choć przez chwilę chcesz poczuć się kimś innym, nawet jeśli jest to zdradzana i oszukiwana kobieta, wolisz być nią niż sobą. Co jest nie tak z Twoim życiem? Może załóż własny temat i opowiedz innym o tym a nie ukrywaj swoich problemów pod problemami i podszywami innych? Bez złośliwości Ci radzę, pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo to obchodzi czy to prowo
sytuacja to sytuacja, nie ważne czy opisana autentyczna czy fikcja literacka. Przedstawiony problem jest i kto chce stara się go rozwiązać, wypowiedzieć. Dlaczego do gazet czy pod artykułami na wp czy onecie nie piszecie, że artykuł to prowo? A mówiąc Waszym językiem "czytacie i łykacie"? :D Macie nudne życie, którego celem jest widać skakanie po tematach i krzyczenie "PROWO!" "PROWO!":D :D :D a już najbardziej śmieszą mnie te pelikany "ale łykacie jak młode pelikany" (w podtekście: jestem taki fajny, że nie łykam nic, w nic nie wierzę a wy wszyscy naiwniacy daliście się nabrać haha :D Z radości chyba se podszywa założę :D i chyba się zsikam z radości i łyknę haha). Tak Was odbieram :D Przystopujcie, bo jeszcze się zapomnicie, pójdziecie do pracy, szef powie zwalniam Cię, a Wy na to "PROWO!". Podejrzewam, że większość z Was jednak nie pracuje, więc wystarczy wyjść do sklepu, żeby natknąć się na masę prowokacji w waszym odczuciu :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cyklu wyznania podszywa
niech ktoś zwróci na mnie uwagę... Jestem taki fajny, podszywy robię profesjonalne... Nikt się nie zorientuje, że jest tam J zamiast I albo Ę zamiast E albo | zamiast I... Jestem taki mądry...wręcz genialny że coś takiego wymyśliłem... No głupi lud w życiu nie odgadnie, że to nie pisze autorka tylko JA! HA HA! Nawet życie by nie napisało takiego scenariusza jaki ja wymyśliłem... Jestem podszywem...A może prawdziwy?.. Sam się pogubiłem kim już jestem...mój geniusz mnie przyćmił....aaaa PROWO!! A nie, no to ja sam napisałem... Już nie wiem czy mogę ufać już sam sobie...Wszędzie są te pelikany.. łyk łyk łyk... Chyba się połknąłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela se meme
haha dobre. Cała kwintesencja podszywanego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a autorkę podszyw łyknął
!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor ja z tobą popiszę!
Trzeba było tak od razu. Czujesz się nieakceptowana, chciałabyś być kimś innym. Rozumiem. Jak chcesz mogę się z tobą zaprzyjaźnić. Pod warunkiem oczywiście, że nie będziesz się pode mnie podszywać częściej niż 3 razy w ciągu dnia. Może być? :) "Samotność to taka straszna trwoga."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,, jestem na chwile mimo ze jestem teraz w pracy myje okna w pokoju ksiegowej,,,no ale akurat głowna ksiegowa poszla do kibla bo ma zatwardzenie to pewnie troche tam posiedzi, a ja korzystajac z okazji szybciutenko do jej konputera i na kafeterje,,bo musze zdonżyc napisac wam co teraz pisze bo pewnie jestescie bardzo ciekawe.mam jeszcze dwa pientra do umycia okien ale jak tylko wruce do domu to od razu napisze wam co i jak u mojego menza i jego zdziry. No to pa trzymajcie sie mocno i sie nie puszczajce ooooo, spadam slyszę głowną ksiegowa ze juz idzie przepraszam za blendy ale bardzo sie spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Mayor Mayor
normalnie bym nie odpisywała, bo na głupie podszywy szkoda mi czasu, ale wiem, że jesteś samotna i uwagi potrzebujesz. A co mi tam dobry uczynek zrobię :) Dawaj dalej podszywy. Pisz i nie bój nic ja zaraz Ci odpiszę nie będziesz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor ja z tobą popiszę!
ja też! ja też! chętnie zostanę Twoją przyjaciółką! :) Ksiądz mi taką pokutę dał, że mam pomóc potrzebującemu. W około jak na złość nikt nic nie chce ode mnie a tu proszę aż bije od Ciebie desperacją :) Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor of London!
Dzieki dziewczyny ze ejstescie:) pogubilam sie juz w swiom zyciu i nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×