Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ!!!PRZEZ WAS NIE PISZE I TAKA PRAWDA!! PISAŁAM Z NIĄ NA GG FAJNA BABKA.DZISIAJ SIĘ NIE ODZYWA PEWNIE COŚ SIĘ DZIEJE??MAM JĄ JUŻ NA N.K. A DZISIAJ NAPISZE JEJ ŻE NIE MA TU PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tate atakuja
T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-) T A T E :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chhgfhhvhhv
" PRZESTAŃCIE PIE**OLIĆ!!!PRZEZ WAS NIE PISZE I TAKA PRAWDA!! PISAŁAM Z NIĄ NA GG FAJNA BABKA.DZISIAJ SIĘ NIE ODZYWA PEWNIE COŚ SIĘ DZIEJE??MAM JĄ JUŻ NA N.K. A DZISIAJ NAPISZEJEJ ŻE NIE MA TU PISAĆ " I tu mamy kolejny dowód że to jest prowo :) w prowokacji o romansie z nauczycielem też Mayor pisała z czarnych nikow że pisze z autorką i jaką krzywdę robią podszywy i och ach. Jaka porażka. Mayor weź już idź spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojo
Dobra dziewczyny , koniec zartow. Wiem ,ze jestem zlosliwa dla autorki i obronczyn , ale jestem po prostu bardzo wkurwiona. Musze gdzies zlosc wyladowac . Bylam tydzien temu na imprezie , film mi sie urwal , nie wiem jak do domu trafilam . W niedziele cos mnie zaczelo swedzic , okazalo sie ,ze mendy zlapalam . Swedzi jak cholera :-0 .Pisalam na forum o zdrowiu , ale nikt nie pomogl. :-( Ogolilam cipke, ale nic nie dalo. Potem oklady z octu , a mendy ciagle siedza :-0 Nie wiem co robic. Sorry dziewczyny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhjjjjjjjjjj
Najśmieszniejsze w tym wszystkim są te idiotki, które krzyczą że to nie prowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojo
Podejrzewam dwie osoby :-( A na mojej biedroneczce juz mam takie rany od drapania.Jak to wytepic ? Jak ktos mial podobny przypadek ,to prosze napiszcie , moze ktos w koncu pomoze :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynaUSTAjakMALYNA
czytałam mayor i tam nie było że ktoś z nią pisze ,dobrze napierdalasz na autorke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynaUSTAjakMALYNA
łoloło załóż nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojo
a jak myslicie ,preparat na wszy moze pomoc? Jesli tak to napiszcie jaki kupic . :-( Z gory wielkie dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojo
zakladam na zdrowiu , ale nikt nie odpisuje , bez odzewu :-( Tu przynajmniej jakos zwrocilam na siebie uwage.A wiecie , troche obciach o takich rzeczch pisac :-( Ale nic , w koncu sie przemoglam . Mam nadzieje ,ze moze na tym temacie ktos cos doradzi . Nawet nie wiecie , jakie to wkurwiajace uczucie, gryza caly czas , w nocy najgorzej :-( Wsciec sie idzie :-0. Jak ja mam miec dobry nastroj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chhgfhhvhhv
Bylo było. Pisała pod kilkoma nikami, i jeden z nich twierdził że ma kontakt z autorka mailowy i podawał niektóre info ( np. Że autorka wyjechała czy też że napisze wieczorem). Pamiętam że sledzilam tamto prowo i na początku dałam się nabrać. Teraz widzę podobieństwo. Duże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojo
helołłłłł ---moze ktos sie wypowie tez w mojej sprawie ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuppiyou
Niejaka semiyoo to autorka na 100% , parę postow, od razu ma kontakt z autorka? Już to widzieliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuppiyou
Idź do apteki i popros o preparat na wszy lonowe. Nic innego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynaUSTAjakMALYNA
dajcie mi link do tamtego tematu to porównam,o ile pamiętam tam były bajki jak huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynaUSTAjakMALYNA
Ja kojarzę że było napisane że nie żyje autorka mayor ,, i jakaś osoba za nią pisała, więc nie porównujcie ! dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZĘ MNĄ TE NUMERY
kochaniutkie jestem,znalazlam innego ,dobrze sie bawie i mam was w dupie osły!!!!ważneze mam przeszlo tysiaka tu na topiczku,baj baj kochani moi najmilsi ukochani moi baj baj papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojo
dobra ,dzieki:-) . Zastanawialam sie wlasnie nad jakims zwyklym szamponem na zwykle wszy ,bo na mendy to sie wstydze powiedziec.Zajrze jutro ,moze wiecej osob sie wypowie. Jeszcze raz sorry dziewczyny , peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEXUALNAniebezpieczna
SZKODA ŻE TROOLE ZNISZCZYŁY WSZYSTKO,CZYTAŁAM JEDNYM TCHEM STWIERDZAM ŻE BARDZO MNIE WCIĄGNĘŁA HISTORIA AUTORKO ODEZWIJ SIĘ DO NAS,CO TAM DALEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugughhhgh
Autorce się caps lock zablokował na tyle że nawet na pomarańczowo się broni dużymi literami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugughhhgh
Tamtego tematu już nie ma bo Mayor wpadła... Tutaj jeszcze nie więc się jeszcze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEXUALNAniebezpieczna
ZAWSZE PISZĘ DUŻYMI LITERAMI,LUBIE BYĆ ZAUWAŻALNA. JAK JA JESTEM AUTORKĄ,,,,,TO JUŻ WIEM ŻE KTOŚ TU BAŁAGAN CELOWO ROBI???? JA NIĄ NIE JESTEM I TO MNIE UTWIERDZA W TYM ŻE AUTORKA PRAWDĘ PISAŁA, A JAK KTOŚ PISZE PRAWDĘ TO NIE MA Z CZYM WPAŚĆ. DLATEGO TEMAT DŁUGO SIĘ UTRZYMAŁ, BA,,,,W SUMIE DOTRWAŁ DO JEGO FINAŁU :) NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :) AUTORKO A MY CZEKAMY .........CO DALEJ DZIEJE SIĘ U CIEBIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugughhhgh
Ehe ;) tłumacz się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canada day!!
"LUBIE BYĆ ZAUWAŻALNA" O tym zdążyliśmy się już przekonać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canada day!!
Jezu i po co piszesz z nowych nickow Mayor? Jeszcze większą idiotke z siebie robisz ( o ile to możliwe). Nie zrobilas sensacji tym prowo to trzeba jeszcze spróbować innymi sposobami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×