Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justtttttta

ile ważą wasze 4-latki? czy 22 kg to duzo?

Polecane posty

Gość gość
Z tego co wyczytalam to Te dzieci nie Sa otyle...tylko duze.. a condo zdrowia..moja sasiadka ma 13kg drobna 4 latke, ktora karmi na sniadanie parowkami lub pasztetem, a na obiad kostka rosolowa z makaronem....faktycznie..chowa sie jej okaz zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej szwagierki synek ma 11mięsiecy i waży 13,5kg :/ mówiłam jej,że go pasie..:/ a ona dalej go karmi w nocy mlekiem z kaszą/!noż..kur... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ta kasze odstawi, dziecko w tym wieku w ogole nie powinno jesc w nocy, niech lepiej mu da wide..ja mojej corce w ogole kaszek nie dawalam..uwazam ze to zapychacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
ale co to za porownywanie wagi i wieku? przeciez najwazniejszy jest wzrost i waga. A wiek to juz mniej wazny bo co z tego, ze moja corka dopiero skonczyla 4 latka jak wg siatek ma tyle co przecietna 5.5 latka. Moja corka ma 111 cm wzrostu i wazy 23 kg. Jest bardzo wysportowana (nauczyla sie juz plywac bez pomocy motylkow na rekach) jezdzi na lyzwach, koniach i na 2 kolowym rowerze. Ostatnio bylysmy u lekarki i powiedziala, ze jest wrecz idealna a to ze wazy wiecej niz jej kolezanki, no coz urodzila sie duza i tak to pozostaje. A poza tym jest prawie o glowe wyzsza od rowiesnikow, wiem mam sie niczym nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem to duzo
Wybacz ale jak patrze na mojego syna to jakby wazyl 8kg wiecej to bylby gruby,nie duzy. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Te dzieci w wieku 4lat maja nadwage,a to w pierwszych latach zycia buduja sie komorki tluszczowe,ktore beda mialy wplyw na wage i zdrowie dzieci w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 3 latka, mierzy 103 cm i waży 16 kg, jest bardzo szczuplutka, takie szczudełko. Wydaje mi się że syn córki waży deczko za dużo, bo nabite dziecko znaczy że mogłoby mieć więcej ruchu, sportu albo łagodniejszy jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja za 3 miesiace skonczy 4 lata mierzy ok.103 cm i wazy 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
22.03.14 [zgłoś do usunięcia] Moim zdaniem to duzo Wybacz ale jak patrze na mojego syna to jakby wazyl 8kg wiecej to bylby gruby,nie duzy. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Te dzieci w wieku 4lat maja nadwage,a to w pierwszych latach zycia buduja sie komorki tluszczowe,ktore beda mialy wplyw na wage i zdrowie dzieci w przyszlosci. .......... wybacz, ale jak tak patrzę na twój wpis to jesteś kretynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 9 lat i waży 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 3,5 roku, 105cm wzrostu, wazy prawie 20kg i ma na sobie znikome ilosci tluszczu. Jest wysoki i ubity. Starsza corka tez jest wysoka i ubita. Ja mam 163cm wzrostu, 32 lata, waze 55kg i nosze rozmiar 36 - jestem ciezka i ubita i nic na to nie poradze:) ludzie mysla, ze waze duzo mniej i to samo mowia o moich dzieciach. Nie wszystkie ciezkie dzieci (i dorosli;) ) sa ciezkie, bo sa grube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 104 cm i wazy moze z 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja czterolatka ma 103 cm i waży niecałe 17 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w lipcu kończy 4, ma 104 cm i waży 15kg, jest szczupła ale zdrowa, badania krwi jej super wychodzą, praktycznie nie choruje. Koleżanki córka waży 20kg ale ma jakieś 112cm i jest taka akuracik, nie chuda nie gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara i Zuza
Witam czytam wszystkie wpisy i wnioskuje ze wiekszosc chlopców ma nadwage ,moja córka ma 4 latka w wieku 3 lat wazyła 23 kg a teraz wazy 28 kg wzrostu ma okolo 115 cm jej waga urodzeniowa to 3700 i 59 cm długosci wiec taka norma, przez pol roku karmiona piersia i wtedy juz nabierała sporo, apetyt ma od zawsze ale ją ograniczamy z jedzonkiem,byłam z nia na badania hormonalnych u endokrynologa i wszystko ok po prostu jest tak duza i grubiutka zreszta my rodzice tez dobrze wyglądamy.Dzieci sa rózne drobne,chude i potezniejsze pulchniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma 112cm i 17.5kg.jest dość szczupła. ma 4.5roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 4,5 roku 102 cm 17 kg nr buta 26 i na tle innych dzieci należy do średniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 5 lat i wazy 22kg przy 113cm,a jednak przy wazeniu w szkole napisali ze ma nadwage i zasugerowali zajecia ruchowe.Ja uwazam ze syn wcale nie jest za gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warrnyyss
To kiedy zaczniesz tak uważać jak będzie mieć potrojna opone na brzuchu? Czy może poczekasz az w 1 klasie będzie najsłabszy z wf dzieci będą się smiać że ostatni w zawodach a tobiac przysiad mdleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_zaryczy_soon
mój ma 5,5 roku 116 i 23 kg - mogę mu żebra policzyć z daleka - puknij się w głowę warnys z tym komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corcia 4 latka,ma 103 cm wzrostu i wazy 16 kg nie jest chuda ani gruba jej waga pasuje do jej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozśmieszona
Ojej, niektóre z piszących tu mam to chyba więcej mają kompleksów na tle swoich dzieci, niż ja włosów na głowie :D A mój syn ma 4 lata, waży 21 kg przy wzroście 100 cm :P Jest szybki, zwinny ,bardzo *****iwy i nigdy nam nie choruje. Nasza pani doktor nie może wyjść z podziwu, że już w tym wieku ma tak rozbudowaną tkankę mięśniową, ale ja zamiast marynować dziecko w domu i gnić przed komputerem ścigając się w komentarzach na temat "czyje dziecko jest bardziej the best" wolę iść z nim poćwiczyć na świeżym powietrzu... Nie ważna jaka dieta i waga, tylko ile dzieci mają ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 4 lata 110 cm i na pewno ponad 20 kg (bo tyle miał rok temu, a urósł 10 cm od tamtej pory). I jak się na niego patrzy to wszyscy mi mówią, że jest zbyt szczupły!! jest niejadkiem i z trudem wciskam mu jakiekolwiek jedzenie, chude nogi, ręce jak patyczki, tylko brzuszek wydaje się większy, ale tylko jak się bardzo naje, dodam, że rozmiar buta ma 29! coś w tym jest, że niektórzy są "nabici", a wyglądają szczupło np. mój mąż - waży ponad 90 kg wzrost 185cm, a każdy mu mówi, że jest zbyt szczupły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córeczka ma 4 lata i 110 cm wzrostu przy 15 kg wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moj syn ma 5,5 roku. wazy nie cale 20 kg. i ma 114 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to dużo. Moja ma 2,5 roku wszystkie 12 kg i ma 90 cm wzrostu. A mój bratanek lat 6.... wzrost 135 cm, waga ....55 kg. Ja ważę tyle przy 175 cm. Brat nie widzi problemu i obraża się z żoną na wszelkie uwagi i wadze młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóz, masz problem, wygladasz jak szkielet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 175 cm i 55 kg ? malo malo za malo Moja córka ma 4,5 roku ma 110 cm i wazy 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką mam budowę ciała. Według mnie sześciolatek tyle ważący jest większym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 8 latek tyle waży i ma 128. chudy jak patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×