Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justtttttta

ile ważą wasze 4-latki? czy 22 kg to duzo?

Polecane posty

Gość gość
A mój synek ma 4 lata, 102cm wzrostu i wazy 14,5kg. Jest szczuply, nie chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka33l
córka ma 4,5 110 cm 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 4 lata i 4 miesiące i ma 115 cm i 19 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 4 i pol roku i wazy 20 kg przy wzroscie 120 cm. Jest wysoki i " ubity" czyli po prostu grubawy. Pilnuje diety do kazdego posilki warzywa. 4 posilki dziennie bez podjadania pomiedzy. To taki typ ze je île moze. Dla porowbaniu corka ma 6 lat 130 cm i wazy 20.300 kg. Jest dosc szczupla ale nid chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 kg dla 4 latka to sporo. Ja tyle wazylam w wieku 8 lat a wcale nie bylam szczypiorem ( gruba tez nie bylam co prawda, ale chuda wcale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka waży 21 kg i ma 114 cm wzrostu , nie jest ani bardzo szczaupła ale też nie pulchna . Skoro moje dziecko przy tym wzroście wygląda w sam raz to twoje musi być tak jak mówisz, nabite i niezłościwie mówiąc , przydałoby się chłopaczkowi więcej ruchu albo mniej kalorycznego jedzenia, chyba że dzieciak jest grubej kości. Jakby nie było wzrost 104 cm i ta waga to stanowczo za mało ruchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn za 2 miesiace konczy 4 latka ....wazy ok.21 przy zwroscie 121 cm!! Syn jest bardzo wysoki ...wyglada bardziej na 6 latka..Maz ma 192cm wzrostu a ja 178cm wiec ma byc po kim wysoki ...czasmi wiec wzrost dziecka jest uwarunkowany genetycznie...ale waga zawsze jest uzalerzniona od sposobu zywienia! Koniec basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój waży niecałe 20 wzrostu ma 116 jest chudy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 4latek ma 16kg, wzrostu nie wiem dokladnie ile bo dawno nie mierzylam ale jest raczej sredniakiem, wyglada normalnie, szczuplo a ****ardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 4 latek wazyl 17 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo. Nie ma dzieci nabitych, sa dzieci grube. Uwierz, ze nadwaga i otylosc to niekonnicznei dizecko z faldkami tluszczu. Zadbaj o zdrowa dite: ogranicz slodycze , wprowadz pelnoziarniste produkty a posilki komponuj glownie z warzyw, na deser owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn za 4 miesiące będzie miał 4 lata i waży 17 kg. Jest też wysoki. OK 104cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tylko pierwsza stronę i mysle sobie ze niektóre z was to jakieś tepaki co wszędzie muszą wypisywać o swoich dzieciach, autorka wyraźnie zapytała ile ważą wasze "4 " latki a te tu idiotki wypisują ile ważą ich 5,6,7,8 latki. A chuj to kogo obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 110 cm i wazy 18 kg. Jest duzy i " nabity" . pilnuje jedzenia, on moglby zjesc wszytko i w kazdej ilosic a zwlaszcza slodycze. Fakt widze dizeci kraglejsze od niego, ale wiekszosc dzieci jest zbyt kragla i jaks taka rozlana. Dla porownania corka ma prawie 7 lat 120 cm wzrostu i wazy 20 kg. Chuda tez nie jest. Duzo biega, jezdzi na rowerze, ma umiesniony brzuszek i nogi, lae nie patyki. NIsty ale w dzisiejszych czasach trzba dbac o diete od malego, bo syfu w jedzeniu jest mnostwo. Ogladalam moje zdjecia z przedszkoal i szkoly w latach 80- wygladalismy jak szczypiorki w porownaniu z dzisiejszymi dziecmi to prawie skora i kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn w wieku 4 i pół roku ważył 21 kg i miał 114 cm wzrostu a wyglądał bardzo dobrze, nie za chudo i jak się można domyśleć nie za grubo, żaden nabity czy miś, zwyczajnie ładna dobrze zbudowana sylwetka chłopca. Twój wydaje mi się niestety zbyt gruby. Gdzie do takiego wzrostu taka waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 4.5 latek waży 18kg przy wzroście 110cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiM2504
Ja się nie zgadzam z opinią, że nie ma dzieci nabitych, tylko grube. Mój syn jest duży jak na swój wiek (4 lata - 118 cm i 25 kg) i wygląda po prostu zdrowo, jest nabity, a nie gruby. Ma apetyt, je zdrowo, nie je fast foodów i słodyczy prawie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka 4 lata. 31 kg jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka 4 lata. 31 kg jest zdrowa ! Mieliśmy badania genetyczne i wszystkie podstawowe ! I jest. Niby wszystko jest ok ja nadal się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn za miesiąc kończy 4 lata waży prawie 17 kg i ma ze 106 cm i chudy nie jest,normalnej budowy więc 5 kg więcej to raczej sporo waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiM2504
Córeczka 4-letnia przy 31 kg ile ma wzrostu? Wy jesteście wysocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 6 latek wazy 20kg a jest wysoki... Porównaj na soatkach centylowych będziesz widziec zależność wzrost - waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanik
Moj syn ma 4.5 latek. Wazy 15.5 kg przy wzroscie 110. Fakt ze zjechal teraz 0.5 kg bo byl chory. Ogolnie jest szczuply. Kazde dziecko ma swoje cechy organizmu. Moj syn wcina slodkie ile jest wstanie jak sie dorwie a mimo to wolno przybiera na wadze. Inne dziecko moze jesc mniej a jest ciezsze. To tak jak z nami w doroslym zyciu. Jeden sie opycha i jest szczuply a drugi uwaza co je a tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4latrk na 100cm ile powinien ważyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4latek o wzroście 100 cm ile powinien ważyć według siatki centylowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Chciałabym się podzielić historią swojej koleżanki, o ktorej córkę coraz bardziej się martwię. Może niepotrzebnie, nie wiem. Mam nadzieje, że wypowie się mama, która miala podobne doświadczenia. Córka owej koleżanki w maju skończyla 4 lata. Znamy sie już od prawie 3 lat i w tym czasie nie zaobserwowałam u małej większych zmian w wyglądzie. Jak się poznaliśmy ważyła 10,5 kg a ubranka nosiła na 86 cm. Teraz w wieku prawie 4,5 lat mierzy 94-96 cm a waży prawie 12 kg, buty nosi w rozmiarze 23. Dodam, że włosy ma jak niemowle, krótkie i cienkie. Rodzice małej nie widzą w jej wyglądzie nic złego.mam wrażenie, że podoba im się noszenie ich kruszynki na rękach.. w porównaniu z moją córka ich naprawdę przypomina roczne dziecko, tylko mówić potrafi... ile razy prosiłam, żeby poszli do pediatry zrobić badania słyszałam tylko, że taki jej urok. Rodzice są normalnego wzrostu, ojciec nawet wysoki... powiedzcie mi proszę, czy moja troska jest przesadzona?? Jeśli nie, jakim cudem pediatra nie zwrócił uwagi na problem wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mój synek ma 4 latka równe i.waży 15-16 cm i ma 100 cm. Uważam że to jest najlepszy wzrost na ten wiem, nie chciałabym mieć takiego giganta 110-116 cm. I tak moje dziecko będzie wysokie po rodzicach juz to widać, wiec będzie miał czas na wzrost, a Synek.zawsze był lekki i drobny. Nie muszę się przynajmniej męczyc z klocem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Moj syn 6 letni wazy 25 kg i ma 125 cm wzrostu. Jest wysoki i wyglada normalnie, nie chudy nie gruby. Natomiast 104 cm mial majac 3,5 roku i wazyl wtedy 16 kg i tez wygladal normalnie. Wiec przy 104 cm.22kg to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj0

Mój prawie pięciolatek waży 20-21 kg , mierzy ok 110 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×