Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justtttttta

ile ważą wasze 4-latki? czy 22 kg to duzo?

Polecane posty

Gość no wllassnie..........
ale sie ekspertki znalazly :P Nie widzac dziecka, a majac pobiezne dane, potrafia ocenic, ze dziecko ma nadwage. Moj syn w wieku 4 lat mial 106 cm i 20 kg-wygladal normalnie. Oczywiscie wiele dzieci bylo szczuplejszych od niego, wrecz chudych, wiec przy takim dziecku wygladal na duzego. ale gdy spojrzalo sie tylko na niego, nie porownujac z innymi dziecmi, to wygladal normalnie, proporcje ciala zachowane mial-i wiele osob mi mowilo, ze wyglada dobrze, ze tez by chieli, zeby ich dziecko tak wygladalo-a nie nozki chudziutkie jak patyczki i ciagly problem z ciuszkami, bo na wzrost dobre, ale za szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawabi
Synek ma 4,5 r. i waży ok. 18,5 kg przy wzroście 110 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorki ale jak to nie płakać
córka znajomej ma 5 lat i waży 27 kilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, 5 lat i 27 kg to sporo, moja prawie 7 latka waży 18 kg ;), jest chuda i należy do niejadków niestety :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorki ale jak to nie płakać
większość rodziców tuczy dzieciaki gdziekolwiek jestem to widzę jak rodzice kupują małym dzieciom na obiad frytki, no żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci lubią frytki, ale nie daję im za często bo są niestety tłuste. Ale można też zrobić frytki pieczone w piekarniku, mniej tłuszczu a też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjfxff
Ty wyżej masz 25lat i juz trójka ? O matko niezłe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie jesteśmy na ty :/, po drugie to ile mam dzieci nie powinno nikogo obchodzić tak sądzę. Jeśli dziecko waży według pediatry za dużo, powinno się dostać od niego skierowanie do jakiegoś specjalisty, może od razu do dietetyka. Albo na początku powinno się dziecku zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snsjdg
I jeszcze ten filmik dziewczynka fajna ale mieszkanie fatalne co to za podłoga? Gumolit? I jeszcze ten przedluzacz weź daj dziecku widelec .... Oduczy cie ...takich rzeczy nie powinno sie mieć na widoku prosze Pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem , ale ten wykres
który podała myszyszjak z pierwszej strony nijak ma się do rzeczywistości a po drugie ja mam zupełnie inny. Wzrost 80 cm przypada na 12 miesiąc życia , 86 na 18 miesiąc życia a 92 na 24 miesiąc życia gdzie wzrost chłopców jest z reguły niższy niż dziewczynek (inaczej niż w podanym przez myszyszjak) gdyż wzrost dziewcząt jest zazwyczaj mniejszy tylko w pierwszych dwóch latach, potem dziewczynki wyrównują w potem już przodują. Może to stary nieaktualny wykres. Moja córka ma 24 miesiąca i dokładnie 94 cm wzrostu , oraz 14 kg wagi. Obecnie dzieci szybciej rosną i więcej ważą niż podają stare tabele (nieaktualne) więc mocno mnie dziwi podejrzenie że matki zawyżają wzrost swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkjkjkjfdhffg
Wiek dziecka 6 lat - średni wzrost dziecka - 109-122 cm - średnia waga dziecka - 18-24 kg Cudownie, mój syn za 2m-ce ma 6ur wzrost 111c, waga 19.5 :) a ja martwiłam się że za niski za chudy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój 4-latek
ma 105 cm wzrostu i waży 16,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój 4-latek
i obserwując inne dzieci, zwłaszcza chłopców stwierdzam, że jest zdecydowanie przeciętnego wzrostu jak na swój wiek bardzo dużo chłopców młodszych o 7-8 miesięcy czy nawet rok dorównuje mu wzrostem więc nie wiem nawet czy nie jest nieco niski jak na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
matko jakie grubasy, to po mamusiach chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llillkaaa
modliszka-moje blizniaki mają 3 latka i ważą 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka 4 latka warzy 17 kg (wynik z bilansu 4-latka ) i nie jest ani chuda ani gruba, a u twojego syna "justttttta" wagę taką powoduje ilość wody w organizmie dziecko nie będzie ani chude ani grube ale takie właśnie "ubite"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn skonczyl w maju 5 lat, mierzy 111 cm, a wazy 18 kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj skonczy 4 lTa w sierpniu
Ma 113 cm wzrostu i wazy 23 kg. Duzy jest, ale on sie duzy urodzil i rodzice tez sa duzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 4.5 i 110cm, waży 20kg i widać że waży trochę za dużo więc nie wmawiajcie sobie, że wasze dzieci są "nabite".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ze za
duzo? Syn siasiadki moich rodzicow zawsze byl przy kosci, zeby nie powiedziec tlusciutki, ale gdy poszedl do szkoly zaczal grac w pilke, chodzic na basen i teraz ma 16 lat i jest chuuuudy jak patyk, wiec to, ze dzieci male sa przy kosci wcale niczego nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ze za
duzo? Syn siasiadki moich rodzicow zawsze byl przy kosci, zeby nie powiedziec tlusciutki, ale gdy poszedl do szkoly zaczal grac w pilke, chodzic na basen i teraz ma 16 lat i jest chuuuudy jak patyk, wiec to, ze dzieci male sa przy kosci wcale niczego nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek ma 4,5 roku waży 14 kg a wzrostu ma 105 cm i jest zdrowy ;) poprostu drobina z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja wazy cos ok.15 kg. wzrost 106 wiek 4 lata i 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córa ma 105cm 16,8kg i nie jest chudzinką muszę ją pilnować by potem nie miała do mnie pretensji mam oczywiście na myśli że nie daje jej słodkich napojów słodyczy i śmieciowego jedzenia na co dzień i staram się ją uczyć które produkty wybierać bo niedługo jak pójdzie do szkoły wiadomo stracę na d tym kontrole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 4 latek ma 120 cm wzrostu i wazy 24 kg...urodzil sie duzy bo 4500 i 59 cm wiec jest jaki jest...wyglada na jakies 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady ja ważyłam 4100, 61 dł i jakoś otyła nigdy nie byłam, wręcz odwrotnie pilnujcie i ukracajcie słodycze, tłuste jedzenie itp. póki nie jest za późno siostrzeńca tak spaśli, że masakra, bo grube to zdrowo wyglądające.... a gó**no prawda szczupłym żyje się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×