Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozkmniniacz kobiecych snów

czy są tu dziewczyny dla których klaps w ich pupę jest ich upokorzeniem?

Polecane posty

Gość bhjbvhjbtwrvrt
czy któraś z pań by się obruszyła gdyby jej chłopak/narzeczony/mąż klepnął ją w pupę? i to nie z całej siły." jesli facet chce klepac po tylku, to nich klepie krowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz zzz zzz
każda pupcia powinna być dumna jak ją Jej facet klepnie..... pajsztetowe wielkie dupsika marzą by być klepane, i wiadomo że nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny temat
od razu widac, ze powyzszy wpis napisal facet do tego gowniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz zzz zzz
napisała ta co ma wielką i rozlezłą duuu....... i nikt jej nie chce nawet dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny temat
bys sie zdziwil dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz zzz zzz
pajsztecie znajdź se inny temat - piękne, zgrabne kobiety uwielbiają być dotykane, masowane, pieszczone i leciutko poklepywane ale co ty moższesz o tym wiedzieć z rozlazłą dupencją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny temat
debilu, rozniece sa w dotykaniu, masowaniu itd klepac to sobie mozesz kobyle lub dziwke zrozumiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ile tu wrednych komentarzy.. nie sądziłam, że aż tyle kobiet to upokarza.. :o ja mam takie samo zdanie jak kiiixx, bardzo lubię gdy mój facet mnie klepnie albo złapie za tyłek, co w tym złego? :) dla mnie to komplement, że mu się podobam i go pociągam, nie widzę w tym nic poniżającego, wręcz źle bym się czuła, gdyby nagle przestał to robić, bo dla mnie to bylby znak, że coś się wypaliło:P i nie mam problemu, żeby mnie klepnął w miejscu publicznym, wiem że dla niektórych to może nie wypada, ale mnie to akurat bardzo kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom bim bom bim bom
kręci cię tak jak dziwkę publiczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom bim bom bim bom
i gimgowno zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz poszlo do szkoly:D ten co kobiecych tyleczkow juz sie namacal :D kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu dziwkę? bo mi się podoba kiedy mnie facet klepnie po tyłku? dla mnie to jest rownie miłe jak całus, przytulenie czy słowny komplement :) po prostu czuły gest i nie widzę w tym nic upokarzającego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie? mojemu facetowi się podoba, mnie się podoba i jest lux :D nie zamierzam was do tego przekonywać na siłe, każdy lubi co innego, dla mnie to jest okazywanie czułości i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz zzz zzz
paszteciary się rzucają.... :classic_cool: prawdziwa kobieta napisała Wam powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym okazaniem czułości są dewiacje . Oni również uważają to za normalność . A ty zzzzzz nie pyskuj i się zachowuj , bo faktycznie jedzie od ciebie gówniarzerią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyrównujesz klepanie w tyłek do dewiacji??? :D dziewczyno jesteś śmieszna :D współczuje Twojemu facetowi (przyszłemu lub obecnemu), pewnie jedyne na co się zgadzasz w sypialni to pozycja misjonarska przy zgaszonym świetle, bo wszystko inne jest dewiacją 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepanie po tyłku kojarzy mi się ze strasznym buractwem...Wątpię by prawdziwy,dobrze wychowany facet musiał klepać swoją pannę po pupie jak jakąś krasulę.No sorry :O.Jest tyle możliwości komplementowania drugiej osoby... Zgadzają się na takie coś kobiety,którym trudno przyznać się przed innymi,że ich facet to zwykły wsiok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy mówiłabyś tak samo, gdyby Twój facet z rozpalonym spojrzeniem podszedł do Ciebie, klepnął po pupie szepcząc do ucha 'moja piękna' i uśmiechając się tak, że aż kolana się uginają.. :) mnie osobiście taki gest kompletnie rozwala i uwielbiam go za to :) ani troche nie kojarzy mi się to z wieśniactwem i bynajmniej mój facet wsiokiem nie jest, ale gratuluje podejścia, może Ci sie taki facet nigdy nie trafi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaa90
Nie obruszyłabym się. Lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet umie inaczej pokazać,że mnie kocha czy pragnie.Nie musi mnie klepać po tyłku,żeby mi okazać uczucia.Zresztą jakie uczucia może pokazać klepanie po tyłku?A wsiok chodziło mi o wychowanie-bo facet,który tak się zachowuje niestety wsiokiem jest.Klepie to się krowę,żeby weszła do obory albo dziwki,które mają słuchać rozkazów swojego pana i są do ruchania tylko.Widać,że właśnie tak was faceci traktują.klepią po dupach i mają spojrzenie mówiące"ale bym Cię przeleciał".Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyrównujesz klepanie w tyłek do dewiacji???' Dziecko , ile masz lat skoro nie rozumiesz tekstu pisanego ?:D Prezczytaj to co napisałam w poście powyżej - może zrozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim.,...
Mlodzi jeszcze jestescie, rumiankiem sikacie,ale odmieni Wam sie z czasem jak dojrzejecie :) (a moze nie...) Powodzenia dzieci :) I gratulacje dla Kobiet :) Klepanie po tylku to nie jest brak szacunku, tylko oznaka zainteresowania. Nie musisz sie na to godzic, tak jak niemusisz sie godzic na "robienie loda" sex, rozne pozycje w seksie :) Ciekawe po jakim czasie spowszednieje Wam Wasz zwiazek i znow bedziecie szukac "dzentelmena" na gniadym rumaku wdziecznienie nicnierobiacego, za to pieknie mowiacego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim.,... Oj oj oj - bardzo dziękuję za moją młodość :) Za Twoją opinię również :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet zawsze napisze,że kobiety tą lubią bo się nie chcą przyznać,że takie zachowanie jest prostackie.Takie "końskie zaloty" są dobre dla dzieci z podstawówki,które się podniecają jak im się głowę do muszli włoży czy do umywalki a nie dla dorosłych osób :D. Tylko siksy sikają po nogach na klepanie po tyłku,podszczypywanie itp.Tak jak córka mojej koleżanki piszczy wielce szcześliwa jak siedzi chłopakowi na kolanach w krótkich spodenkach a ten przy całej rodzinie maca ją pod spodenkami po gołej dupie i palca w tyłek wkłada.To ma być oznaka zainteresowania i dobre wychowanie?Dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki siak, owaki
przecież tu nie chodzi o bicie i tłuczenie kobiecej pupy - jak tu niektóre chyba myślą tylko takie "dotknięcie" ;) czy jak faceci dotykają Was po innych częściach ciała też uważacie to za dewiacje i zboczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby znajomy czy kolega by mnie dotknal to by zaraz dostal z liscia..a gdyby moj chlopak to co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby znajomy czy kolega by mnie dotknal to by zaraz dostal z liscia..a gdyby moj chlopak to co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbvhjbtwrvrt
taki siak, owaki debil jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki siak, owaki
teraz wszystkie czytelniczki tego tematu (te najbardziej zajadłe też) czochrają sobie przy tych filmach.... ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×