Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maj3czeek

Dobry ginekolog - WARSZAWA - WAŻNE!!!

Polecane posty

Gość gość
Dr Małgorzata Fogiel. Teraz przyjmuje na placu konesera w CMD. Dla mnie jest najlepsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam w zeszłym tygodniu też w tym CMD, ale trafiłam do doktora Morawskiego. Ale no jak szukasz kobiety, to może i lepiej do tej Fogiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterila
Trafiłam na dobrego, przepisał mi Vibin mini (polecane jako pierwsze tabletki antykoncepcyjne) i wiem, że są idealne pode mnie dobrane, bo nie mam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuleńka90
To chyba dla większości z nas pierwsze pigułki, naprawdę dobre. Mają mniejszą ilosć hormonów, dlatego są dobrze tolerowane przez pacjentki na początku przygody z antykoncepcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotka3krotka
Małgorzata Fogiel, super kobieta, wspaniały lekarz, bardzo polecam, jest delikatna, wprowadza bardzo dużo spokoju... myślę, że jak masz uraz, to będzie najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona555
Ja po przeprowadzce do warszawy musiałam znaleźć dość szybko dobrego ginekologa, bo od kilku lat zmagam się z różnymi dolegliwościami intymnymi... Po poleceniu znajomej trafiłam do tej kliniki https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/ginekologia/ - i to była bardzo dobra decyzja, bo profesjonalnie się mną zaopiekowano, przeprowadzono dokładny wywiad, zebrano wyniki badań. I dzięki temu dość szybko mogłam kontynuować leczenie, które miałam zaplanowane już wcześniej, ale z różnych powodów nie doszło ono tam do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ginekolog to kobieta bo faceci są różni " Ginekolog z Zabrza miał gwałcić pacjentki. Policjanci z Zabrza zatrzymali ginekologa z Zabrza, który jest podejrzany o zgwałcenie i doprowadzenie pacjentek do poddania się innej czynności seksualnej. Zeznania w tej sprawie złożyły cztery kobiety, a do przestępstw miało dojść w prywatnym gabinecie lekarskim w latach 2016 - 2018. Po naszej publikacji do śledczych zgłosiły się kolejne kobiety twierdzące, że padły ofiarą ginekologa. Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z ZATRZYMANIA i NAGRANIE WIDEO  Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/ginekolog-z-zabrza-aresztowany-50latek-z-zarzutami-g****u-i-doprowadzenia-czterech-pacjentek-do-poddania-sie-innej-czynnosci .... " Do tego zawsze powinien byc partner lub osoba bliska by nie doszło do zakażenia np. Brodawczak ludzki itp... wtedy dochodzi do kastracji pacjentki. Mój pilnuje by po założeniu rekawiczel ginekolog nic nie dotykał w gabinecie potem gdy chce badać pochwe prosi o zmianę na czyste! Gabinety lekarskie i szpitale to siedliska zarazy! !! A mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu! Gdy ginekolog wyprasza osobę bliską z badań czy zabiegu jest zboczeńcem i narusza PRAWO! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Dr. Zdzisław Dubnicki ( estell - medycyna estetyczna ul. Bielańska 12, Warszawa)  - bardzo dobry i profesjonalny ginekolog. Prowadzi moją ciążę od początku, zawsze wysłucha, zleci dodatkowe badania. Bardzo konkretnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Badania przeprowadza starannie i delikatnie. Bardzo serdecznie z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu chodzę do pani ginekolog Barbary Blicharczyk. Przeprowadziłam się do Warszawy i długo szukałam dobrego lekarza, ale niestety pomimo tego że jest dużo ginekologów w Warszawie, to jednak ciężko jest znaleźć tak profesjonalnego i sympatycznego lekarza jak ta pani doktor. Za samą konsultację bierze 80zł, co jak dla mnie jest bardzo niską ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiia

Ja chodzę do Pani Figat do Wilmedu i sobie chwalę. Miałam trochę problemów, ale dzięki pani doktor wyszłam już na prostą. Niedługo będziemy się z mężem starać o dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ky8

świetni lekarze ginekolodzy w www.tommed.waw.pl, polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

ja chodzę od wielu lat do lek. Michała Witkowskiego który posiada prywatny gabinet bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliana

W klinice Holistic na Mokotowie przyjmuje doktor Barbara Blicharczyk. Juz od jakiegoś czasu chodzę do niej prywatnie. Jestem zadowolona, bo za każdym razem nawet jak przyjde z innym problemem to ona bardzo chętnie odpowiada na moje pytania, czy też przepisuje odpowiednie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemkimi

Jeśli ktoś jest z Poznania to mogę z własnego doświadczenia polecić kontakt z p chojnicki.com.pl bardzo dobry ginekolog, delikatny, doskonale się znający na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

Dobry, delikatny i kompetentny ginekolog to skarb. JA mam takiego, do którego oczywiście nie jest łatwo się dostać tak z dnia na dzień, ale zawsze służy kobietom i chce im pomóc dlatego jest bardzo ceniony wśród swoich pacjentek. Nawet jak u mnie wykryto wirusaa hpv to starał się mi pomóc i wytłumaczyć wszystko, a dzięki temu ja nie bałam się go tam bardzo. No i zalecił mi stosowanie żelu papilocare, który ma działać na regeneracje i odbudowę zmian które ten wirus zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina

sama muszę się włąśnie wybrać do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetny specjalista przyjmuje w centrum medycznym www.med-expert.pl Centrum to znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Praga-Południe więc polecam ich wszystkim z tych okolic. Tam na pewno otrzymacie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Best Med dobra jakość prowadzenia ciąży, stały kontakt z ginekologiem. Miałam stan zapalny dróg rodnych to priorytetowo zostałam przyjęta, żeby żadnych powikłań nie było. Pana dr Roberta Matusiaka polecam szczerze. Położnik z powołania. Masz ogólnie spory skład specjalistów. Jest naprawdę z czego wybierać :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Zdecydowanie nie ma co liczyć na NFZ… Ja chodzę tylko prywatnie. Trudno, nie można oszczędzać na pewnych sprawach, wolę sobie odmówić czegoś innego. Moje dwie ciąże prowadził dr Paweł Stanirowski z https://ulekarzy.pl, szczególnie że borykałam się z cukrzycą ciążową, a pan doktor zajmuje się takimi „trudniejszymi” przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam Panią dr Magdalenę Smykę, przyjmuje w Centrum Medyczne U Lekarzy na Bolkowskiej 2c. Świetny specjalista! Sama korzystam z usług pani doktor i jestem bardzo zadowolona. W Dodatku na miejscu można wykonać wszystkie badania np: USG, czy badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka

Polecam pania ginekolog z Bodymove ul. Rydygiera 19 lokal U17, 01-793 Warszawa Żoliborz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassd

Ktoś wyżej wspomniał o Medicenter. Moim zdaniem – a chodzę tam już kilka dobrych lat – mają dobre ceny w Warszawie biorąc pod uwagę jakość. Gdybyś chciał, to tutaj możesz sobie sprawdzić całą ofertę medicenter.pl/nasz-uslugi/ . Na stronie mają też kompletny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, gdzie teraz można umówić się na konsultację online? Zależy mi na doświadczonej klinice od niepłodności. Przez ten koronawirus nie chcę iść do placówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie przychodzi mi do głowy tylko klinika Invicta. Zresztą w tym wątku była wspominana kilkukrotnie 🙂 Tylko nie chcę kogoś konkretnego polecać, ponieważ nie wiem na czym wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej 2 ciąży chociaż chodziłam do innego lekarza W 5 miesiacu zapisałam się do Pana doktora i to naprawdę był strzał w dziesiątkę .Wcześniejszy lekarz bral kasę co 2 tyg żeby tylko przedłużać zwolnienie lekarskie u ciągle mówił że wszystko dobrze z dzieckiem A jednak tak nie było jak mówił, Pan Doktor dopiero mi uświadomił jak jest naprawdę. Dodam że uratował mi i dziecku życie Walczył o mnie i o córkę która ma już 5 lat z całych sił i do końca żeby wszystko było dobrze. Naprawdę może Wam się to wydawać dziwne ale zawdzięczam Tylko i Wyłącznie Panu Doktorowi uratowanie Życia.polecam i będę Polecac do końca dni i o jeden dzień dłużej Pana Doktora Bębenka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam doktor Katarzynę Drągowską, przyjmuje w Gabinety Łucka. Prowadzi moją ciążę od początku. Aktualnie 34 tydzień, więc już bliżej niż dalej :) Cieszę się, że trafiłam na tę panią doktor, bo to super kobieta, miła, delikatna podczas badań. Ufam jej w 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×