Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Gość ciekawa ale ty duzo błędów
bardziej mi chodzi o takie błędy w pisaniu łącznie lub osobno, zawsze robisz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
przyciski mi się poprzestawiały ^^ .. ,ale co tam . Lepiej tak niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa19283 Ja dopiero wróciłem do domku z pracy a ciebie pewnie nie ma bo już jest dosyć późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
jestem . to co dasz emaila ja tu rzadko bywam ,a wydaję mi się że fajny jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuś
Jeśli masz ochotę porozmawiać, pomarudzić lub się wygadać to pisz tu: aguus1221@wp.pl przeważnie jestem w okolicach 21, ale za dnia też sprawdzam mail, do późna wieczorem też jestem więc pisz śmiało:) zawsze służę wsparciem i radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa19283 przepraszam że nie podaję swojego GG tu tobie czy też swojej poczty ale podam tobie w twojej obecności a czemu?? wyjaśnię tobie jak się usłyszymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
dobra to napisz na moje jednorazowe gg swoje gg ,a ja ci odpisze z tego mojego ... (chyba rozumiesz o co chodzi) bo potem jak będę pisali na tego jednorazowego to wiesz..... hehe 40865760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michas a tobie jaka sie podoba
dziewczyna, jaki typ blond, czarnulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas a tobie jaka sie podoba dziewczyna, jaki typ blond, czarnulka? Czy ja mam jakieś upodobania do dziewczyn pod względem włosów hm?? Nie zwracam na to uwagi i jest to dla mnie bez znaczenia jakie ktoś ma włosy, mówię o tych na głowie:) Lubie jeżeli dziewczyna jest szatynką lub brunetka ale tak jak wyżej napisałem że nie zwracam na to uwagi bo z włosami się nie żyje lecz z tym jaki ko ma charakter czy jaki jest pod względem osobowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś jestes ideałem
:) szkoda, ze nie ma mnie w kraju, bo chętnie spotkałabym się z kimś takim jak Ty. Skąd jesteś - podaj region, jeśli oczywiście nie chcesz podawać miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś...................
szkoda, ze nie ma mnie w tym kraju co jestes, bo chętnie spotkalbym się z kimś takim jak Ty. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
no ja jestem zaraz odpalę gg i sprawdzę czy napisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm i to tyle tych znajomości więc o poznaniu jakiejś dziewczyny mogę zapomnieć i sobie tylko pomarzyć by jakąś poznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewus9993
Michaś, jeśli jeszcze tu bywasz to mozesz napisac na ten adres-tygrysica1234@o2.pl. Zawsze chętnie pogadam. a tez jestem z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×