Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Każdy z nas ma jakieś problemy, moje może są błahostką ale dla mnie jednak nie są i jest to przykre że nie mam szczęścia w miłości, nawet koleżanek czy kolegów nie mam - czy to kiedyś się zmieni?. Nie mam z kim porozmawiać a tu znaleźć koleżankę to mija się z cudem świata bo mają wybór nieskończony. Nie szukam tu nikogo bo z moim charakterem i tym jaki jestem nie mam na co tu liczyć by kogoś takiego poznać do koleżeństwa. Czemu to piszę?? bo nie mam komu o tym powiedzieć, wiem że się spotkam z negatywnymi odpowiedziami jak również opiniami i krytyką którzy potrafią tylko komuś łatkę przypiąć, ale tu jest to na dziennym użytku więc z tym się liczę. ps. nie szukam związku lecz przyjaźni i koleżeństwa jak również zrozumienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny wilk
Chłopie ty tu kobiet szukasz? Chyba Cię pogięło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli krytycznie oceniasz swój harakter to już nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szukam kobiet? po prostu nie miałem komu się z tego zwierzyć a kto pyta o drogę nie błądzi choć moja droga jest jedną niewiadomą. Czy krytycznie oceniam mój charakter, nie! ale czy życie ma jeszcze jakiś sens jeśli grunt tracisz pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klitajmestra ja dopiero z pracy wróciłem, hm a Ciebie pewnie nie ma w tej chwili ?? Może jeszcze tu kiedyś zajrzysz więc zapraszam Ciebie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaja
ja tu jestem może i mam kogos ale czuje sie samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkaaaaaaaja Dziękuję że zechciałaś do mnie się odezwać, hm ty choć kogoś masz a ja nawet psa z kulawą noga nie mam. Może tak się dzieje że nie potrafię dziewczynie niczym zaimponować, na pewno są jakieś powody tego tylko jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia Catherina20 No udzielam się tu troszeczkę bo choć tu do kogoś mam się odezwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu?? bo jak nie jestem w odpowiednim wieku dla innych osób to sorki ale ja muszę już zmykać lub inny powód aby zakończyć rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdscuodch
od razu widać, ze ten cipek coś ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm jak wiek nie przeszkadza to z czasem inne wady mogą mieć nie pozytywne skutki w koleżeństwie, jest zawsze czegoś się przyczepić:) A ty ile masz latek, jeżeli nie możesz wiedzieć to nie mam nic przeciw temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdscuodch
gadaj ile ty masz lat , a nie owijaj w bawełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He no to więcej przed tobą życia jest niż przede mną:) No i nie masz pewnie takich problemów z tym jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm myślałem że czytałaś mój temat na samym początku ale widocznie nie czytałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kogoś może to nie są problemy ale dla mnie tak i choć tu może się wygadam ale to i tak nic nie zmienia by było w moim życiu inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby gdzie ich mogę znaleźć?? czy możesz mi w tym doradzić by mieć takich przyjaciół od serca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×