Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Gość koteczeek
Jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczeek wczoraj światło mi wyłączy w trakcie pisania do ciebie bo burza u mnie była więc przepraszam Ciebie za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd jesteś Michas? wydajesz się być bardzo wrażliwym człowiekiem o dobrym sercu E czy taki jestem?? nie sądzę:) Inni mają o mnie inne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
Heh to chyba wczoraj pisałam z twoim podszywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja bynajmniej się nie podszywam za nikogo widziałem że jakiś pomarańcz za mnie się podawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
no już usuneli bo trochę wulgarne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak tu jest nie da rady z kimś popisać poważnie bo zaraz jakiś idiota czy idiotka się znajdzie Ja bynajmniej wolę na GG rozmawiać bi choć tam się nikt nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
śmieszne bardzo, to daj nr gg czy ja mam dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiu tu nie ma twojego
GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes taki sam jak wszyscy
niestały w uczuciach :( rwał bys na lewo i prawo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkirm
Prawnik nie smutaj się, na pewno dzień okazał się lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko do tematu. Znaczy się autora, bo wiadomo że z czasem, główny wątek traci sens a na przedzieranie się przez stek bzdur z klasyczną familiadą w tle. :O Tak marudziłeś a zobacz ile jest wpisów. :) Jesteś zwykłą pierdołą, która dodatkowo zadręcza się wyrzutami sumienia. :O Masz coś do napisania to piszesz i tyle a nie jeszcze myślisz jak to będzie odebrane. Tylko komunizm myślał że ze wszystkich da się zrobić jednakowych. Demokracja też Cię stłamsi bo tam większość ma rację a że populizm się szerzy, to ludzie głupieją , ale Ty nie pękasz i od serca piszesz co Cię boli. Nie masz dziewczyny, jest Ci źle. :( I w ogóle w dole jesteś tyle że wygrana wycieczka w góry zupełnie by Cię przygnębiła. :) I chociaż zawsze będziesz dla mnie zwykłą mameją , to szanuję ludzi, którzy piszą prawdę o sobie, bo to wiadomo, jednym się spodoba innym nie. Chyba że ktoś urodził się z talentem jak panie : http://www.youtube.com/watch?v=2JRvxrT-mSM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Prawnik ale wieczór może okazać się miły trzeba tylko spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawnik nieudacznik, chyba tak powinno być. ;) Bo co może być słychać u "Michasia" ? Przegryw wiejący tęgim chujem Nie wiem czy to ten sam leszczyk, który przygruchał sobie jakąś Anię, ale facet nadaje na pełnym trendzie przegraństwa . :D Oby mu wyszło, bo mój świat się zawali :P Żartuję. Chociaż kiedyś wpakowałem się w temat, gdzie był podobnie "dziwny" człowiek. Znaczy się człowiek dziwny, w tej kolejności. Walił takie smuty, że aż zastanowiłem się nad tym czy chodzenie na rzęsach ma jakiś sens. ? Koniecznie muszę muszę upokorzyć kogoś z VIP-ów Kafe inaczej będę chory. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Chętnie bym z prawnikiem popisała może rzeczywiście jest smutny, ale zniknął. Pojawia się i znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Nowy - robisz to ze złośliwości czy przekory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
humorek się poprawia? Dobrze, że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Znajdź bratnią duszę pogadaj i na pewno sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Zwariować nie jest łatwo, to tylko złudzenie, że nie dasz rady. Pokonasz wszystko, wiara czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Michaś?
chyba się w nim zakochałam, jest o 2 cm ode mnie niższy, ale znam taki związek gdzie ona jest 5 cm wyższa i są małżeństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×