Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Gość koteczeek
No ja się nie załamuję już do tego przywykłam, inni mają większe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mogę tobie zaproponować rozmowę na gg jeżeli to jest możliwe z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeeek
Tak, naprawdę chciałam się z Tobą namiętnie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeeek
co Ty na to kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeeek
Nie chcesz ze mną spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
Muszę Cię zmartwić ale młość nie istnieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna małpa 2012 Istnieje tylko nie dla każdego:) Miłej nocy Wredna małpa 2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
Nie ma czegoś takiego jak miłość jest pożądanie zauroczenie ale nie miłość także nawet jej nie szukaj bo to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli coś ma się wydarzyć to tego nie unikniemy czy to będzie miłość czy pożądanie lub zauroczenie. Co ma mnie spotkać to i tak mnie spotka choć w to już przestałem wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
Jasne osoba którą kocham nad życie i która twierdziła że również mnie kocha z dnia na dzień zapomniała o mnie i jest obojętna nawet na to że byłam w szpitalu. Nie ma miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem też i ja z swojego życia że tak jest i każdy z nas tylko myśli o sobie a nie ma nic współczucia dla innych. Nie my ten świat stworzyliśmy w którym teraz żyjemy i musimy się w nim męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
A ja nie chcę tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to mój problem czy to będzie twój problem to musimy sobie sami z tym radzić bo nikt za nas tego nie zrobi tylko zdani jesteśmy sami na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
A ja w dupie mam takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
Wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna małpa 2012
nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH Last Nightmare 666 sBIG
Miłość, możesz znaleźć wszędzie! Koledzy z pracy to lipa, bo i pracę zmienisz to i oni poznikają! Rodziny założą, lub wyemigrują! Pracę się zmienia! Kobiety młodszej se poszukasz, albo rówieśniczki - wolnej inteligentnej singielki. Starszej se nie bierz! Nastolatki są bez sensu! To musi być nastolatka odjazdowa, ale takich to jest z 1% w populacji światowej zapewne, a i tak to zawyżone und zaokrąglone jest mocno! Miłość przyjdzie, albo i nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuśka :*
Michaś nie martw się jeszcze na pewno kogoś poznasz, ja też nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuśka :*
Hm i nie mam z kim nawet popisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczkaaaaa czy jaka tam inna sprośna kurwa już dała popis tego w czym szmaciska są najlepsze- w dopierdlalniu slabszym jednostkom. To co napisala malpa to prawda kolego, nie ma zadnej milosci, tylko w bajkach i w opowiastkach na realu nikt tego nie spotkal. No chyba ze chcesz nazwac poped miloscia. Ja mam 30 lat na karku pare zwiazkow za soba, jestem lekarzem mam kontakty z wielona ludzmi, rozwiazuje czesto ich problemy, problemy natury etycznej itp I powiem Cie ze ludzie sa z natury ZLI, zapamietaj to sobie i sprobujz TAKA wiedza isc przez zycie inaczej wszyscy beda cie dymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JANEKRYS: Już przywykłem do wszystkiego JANEKRTS bo jeżeli na co dzień prawie z takim czymś się spotykamy to i nawet pies nie będzie na ciebie warczał jak będzie co dzień bity bo nie będzie miał na to siły. Jednak jest to przykre że w taki sposób potrafią ciebie inni traktować i piszą że jestem chamski, wredny czy nie do życia. A jak mam się zachowywać inaczej jeżeli cały czas spotykam się z pogardą innych i wykorzystaniem przez inne osoby. Nie tylko ja się z tym spotykam i borykam, wiele takich osób poza mną jeszcze jest i tylko te osoby to trafią zrozumieć co się z tym spotkały. Zastanawiam się czasem czy w ogóle jest sens by się tu do kogoś odzywać i poruszać swoje problemy, czy nie postępować czasem tak jak inni?? Ale! wtedy bym krzywdził innych którzy nie są nic temu winni i jak by się oni wtedy czuli?? Czy jest sposób na to aby można było takie osoby rozpoznać nie znając ich?? Pozdrawiam Ciebie JANEKRTS i dziękuje za odezwanie się do mnie na tym topiku. Pozdrawiam również Danuśkę i jeżeli byś kiedyś do mnie napisała i masz być taka jak inni to nie zadawaj sobie trudu, no chyba że szukasz wrażeń tak jak inni by sobie z kogoś zadrwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś Michas?
wydajesz się być bardzo wrażliwym człowiekiem o dobrym sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś,,,,
Jestem z Kopytkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczeek
Nie wiem po czym stwierdziłeś że to oszustwo, internet mi się zjebał przez tą burzę więc niestety nie miałam jak Ci odpisać. A to co pozniej to nie ja pisałam, kiepski podszyw bo ja jestem koteczeek a nie koteczeeek. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×