Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Gość za biurkiem
Tylko skąd ta pogarda czym sobie zasłużyłam na takie uwielbienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko nieliczne osoby na forume, mówią na czarne białe i Ty do nich się zaliczasz i nie dręcz mnie więcej wątpliwościami, bo wiesz dobrze że bez Ciebie usycham. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
A usychaj sobie to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Idę spać bo zaczyna padać deszcz. Prawnik - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastały trudne czasy dla "prawdziwej" przyjaźni i miłości, większość w dzisiejszych czasach to pic na wodę fotomontaż. Czemu? nie mam pojęcia, ale coraz mniej jest osób uczciwych,bezinteresownych i takich na których możemy polegać. To przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zawsze lepsze niż zgnić. :D Dlatego odrodzę się jak Filip z konopi i nasączę ci tyle jadu, że te pierdoły z tematu nie będą wiedziały o co chodzi, do czasu, kiedy popadną w obłęd i trzeba będzie to zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za biurkiem
Daj spokój co się czepiasz a ja zasnąć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie powinno raczej brzmieć do kogo, ten pomarańczowy szczurek ośmielił się pisać Ale że sam jesteś świeżakiem, dlatego wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie stary, "PRAWNIK Smutny", wyzywano mnie pod różnych, kończąc na moim zaawansowanym homoseksualizmie, ale kiedy ja wyciągam rękę i prawie jak matka tulę Cię do snu a Ty mnie kąsasz ?!!! Rozczarowanie to za mało. Tu trzeba przyjąć zasadnicze pokazowe środki, by nigdy wyciągnięta dłoń nie spotkała się z taką agresją, która biorąc pod uwagę środki będzie do spacyfikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś to stulejka, która nie wie co tu robi i gdyby nie jego instynkt zachowawczy w przekonaniu innych w ogóle by nie istniał , ale to nie ufo i mimo wszystko zachował więcej zimnej kwi do osób, persona non grata. Za to ty już masz ciepło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam wszystko i wszystkich w duupie, co mogło by skłaniać, ku takiej teorii i na świecie jest tylu "fajnych" facetów a mnie jednak życie pokarało, że muszę się uganiać za dziewczętami. Chociaż pomału mam na to wyjebane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że w co ? Znaczy pobić mnie chcesz ? Jeszcze jakbyś zobaczył taką chudzinę, to byś wigoru nabrał. Sęk w tym czy to pawi pióropusz, czy naprawdę chcesz się pochwalić bliznami. :) W Twoim przypadku zgaduję z wybitym zębem na przedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×