Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caroline 1986

Ona mieszka z rodzicami-pytanie do facetów:)

Polecane posty

Gość zeeenek
"uogulniłam" To jest ten twoj wysoki poziom?:) Nie bierz sie za germanistyke, tylko najpierw wroc na lekcje jezyka polskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Ja mam 75 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prisoner of ice
Autorko, domyślam się że masz 26 lat. To może teraz w drugą stronę zadam pytanie. Czy kobiecie będzie przeszkadzać, że 26 letni facet mieszka z rodzicami ? Odpowiedź: tak będzie przeszkadzało. Tak w ogóle to każdy facet, który ma więcej niż 25 lat i mieszka ze starymi to nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdnjje';
spotykasz się tylko z facetami randkujesz tylko z jednym dobra strategia - trzymając jedną srokę za ogon warto szukać lepszego interesu, Powodzenia pasożycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Tak w ogóle to każdy facet, który ma więcej niż 25 lat i mieszka ze starymi to nieudacznik. No powod do dumy to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
czasem jak facet ma np.swoje mieszkanie oczekuje aby kobieta tez je juz miala.. no jesli dobiera sie partnera/partnerke pod takim wzgledem to wyrazy wspolczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Nie, jestem starym kawalerem, nigdy nie mialem zony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od starych kawalerów/panien bezwzględnie nie powinno się przyjmować jakichkolwiek rad w sprawach sercowych;d Jeżeli z facetem/kobietą wszystko w miarę ok. to na bank znajdzie kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Nie rozmawiamy o sprawach sercowych tylko finansowo - zawodowych. Btw. ty nie jestes w miare ok, tylko smierdzacym leniem i pasozytem:) I w dodatku klamczucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to każdy facet, który ma więcej niż 25 lat i mieszka ze starymi to nieudacznik To zależy od sytuacji. Jeśli jest jedynakiem i będzie miał niedługo dom/mieszkanie po rodzicach/dziadkach to niby dlaczego miałby się wyprowadzać? Głupie jest raczej wynajmowanie bo płaci się komuś za mieszkanie, które nigdy nie będzie nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdnjje&amp
wypowiedzi bezrobotnych, niezamężnych kobiet, pomieszkujących kątem u faceta nie wolno brać poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
to niby dlaczego miałby się wyprowadzać? Po to, zeby zyc samodzielnie swoim zyciem? No tak, ale co ty mozesz wiedziec o samodzielnym zyciu:) Lepiej zyc na koszt rodzicow i czekac az babcia umrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
wypowiedzi bezrobotnych, niezamężnych kobiet, pomieszkujących kątem u faceta nie wolno brać poważnie Ona nie ma zadnego faceta, tylko w wieku 25 lat nie ma pracy od zakonczenia studiow i mieszka z rodzicami. Za to udziela sie glownie w tematach dotyczacych pieniedzy facetow:) Jednoczesnie dostaje "suczego napadu", jesli ktos pisze cos o wymaganiach faceta wobec kobiety:) Co zreszta w jej przypadku dziwic nie moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
zenek=samotny dżentelmen? Nie wiem o kim mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Tak pewnie o każdej babce mówiłeś Nie, tak mowie o tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Interesuje mnie zenku, kim byłeś zanim przeszedłeś na rentę? Czyżby menedżerem?; Nie, bylem pasterzem. Paslem owce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiemy co ci zastępowało relacje z kobietami i dlaczego nie masz pojęcia o życiu. Pewnie w całym swoim życiu nie przeczytałeś ani jednej książki a jedyne co czytasz to "Fakt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartufi de luxe
Hahaha zenek widzę,że błyszczysz dziś na każdym topiku.Masz poryty beret ale w miarę pozytywny z ciebie typ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Hahaha zenek widzę,że błyszczysz dziś na każdym topiku.Masz poryty beret ale w miarę pozytywny z ciebie typ Dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
To już wiemy co ci zastępowało relacje z kobietami i dlaczego nie masz pojęcia o życiu. Najwazniejsze, ze ty masz pojecie o zyciu w wieku 25 lat siedzac bez pracy na garnuszku rodzicow i zmyslajac na forum internetowym rozne historie na swoj temat:) Pewnie w całym swoim życiu nie przeczytałeś ani jednej książki a jedyne co czytasz to "Fakt". Nie, nic nie czytam. No oczywiscie, za wyjatkiem kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uważasz że zmyślam? Oceniłeś to na podstawie czcionki? Czy mądrości życiowej pastucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
JA MAM 28LAT I MEISZKAM Z RODZICAMI No i? Mamy klaskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Dlaczego uważasz że zmyślam? Oceniłeś to na podstawie czcionki? Czy mądrości życiowej pastucha? Najpierw napisalas, ze dopiero co skonczylas studia i szukasz pracy, a pozniej, ze mialas "rok przerwy". To chyba wystarczajacy powod do tego, zeby napisac ze zmyslasz (umujac to delikatnie, bo w jezyku doroslych nazywa sie to klamstwem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×