Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caroline 1986

Ona mieszka z rodzicami-pytanie do facetów:)

Polecane posty

Cizia najwazniejsze ze jestes ogarnieta Ty ze swoim podejsciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Zeenek a Tobie wróżę starokawalerstwo Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekło mi 'a nie u mamusi na garnuszku' Ja jestem ogarnieta. Sama sie utrzymuje i jestem z tego dumna. Od 21ego roku życia rodzice mi ani razu nie pomogli, mieszkam w innym kraju niż oni. Żadne z nas nie mieszka w Polsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cizia no wlasnie i nei wiesz jak wygladaja teraz polskie realia wiec sie nie mądruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam polskie realia. Przeciez przez 18 lat tam mieszkalam :O Nie mądruje sie. Jak napisałam wcześniej, studenci sie sami utrzymują to stara 30letnia baba tez powinna umieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Cizia no wlasnie i nei wiesz jak wygladaja teraz polskie realia wiec sie nie mądruj Jakos wiekszosc dziewczyn juz na studiach mieszka poza domem. Cos tam sobie wpolnie wynajmuja itd. Nie znam 28 letniej kobiety, ktora by mieszkala z rodzicami. Troche porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o własnym mieszkaniu :O Przecież za granica tez płaci sie rachunki i wszystko jest drogie :O Ale nawet pokój można wynajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Setunia na czym polega prowadzenie odrębnego gospodarstwa domowego Za swoje kupuje sobie bialy serek, bulke i jogurt na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za swoje kupuje sobie bialy serek, bulke i jogurt na sniadanie no bez przesady :) Cizia mowilam Ci , nei wypowiadaj sie, bo siedzisz w innym swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam w Polsce przez 18 lat i pracowałam przez ostanie 3 miesiące. I te 3 miesiące sie sama utrzymywalam, więc Ty sie nie wypowiadaj. Na czym polega prowadzenie osobnego gospodarstwa domowego?? Wytłumacz mi to może Cię zrozumiem i przestanę myśleć o Tobie w kategoriach 'len', 'pasozyt' i 'nierob'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze Ty
chyba nie oczekiwałeś, że kobieta będzie zaradna życiowo? To my musimy tacy być bo one nie dadzą sobie same rady w życiu. Gdyby nie my nic by nie osiągnęły. To chyba logiczne: kobiety są ładne mężczyźni zaradni, inteligentni, pomysłowi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze Ty - ja sobie wypraszam :O Jeśli trafiałes na same kobiety nieudaczniki (?? :D ) to masz takie o nas zdanie. Jednak nie każda jest pasożytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego innego usłyszeć sie nie spodziewalam, skoro jesteś pasożytem i nie widzisz w tym nic złego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nikim nie pasożytuje;) cizia mizia , to brzmi dumnie, hm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tylko pseudonim, który mogę zaraz zmienić. Ty swojego prowadzenia odrębnego gospodarstwa domowego w wielu 28 lat u mamusi nie zmienisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cizia nei znam Twojej sytuacji, Ty nei znasz mojej , wuiec sie hamuj, bo karma wiesz jaka bywa?;)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma karma wspólnego z tym, ze jesteś dla mnie pasożytem, bo w wieku 28 lat jesteś na garnuszku u mamusi i sie tym szczycisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szczyce sie i nie jestem na zadnym garnuszku to ze sie meiszka z rodzicami to nei znaczy ze sie jest na ich garnuszku czasami jest nawet odwrotnie:) a czasami mozna mieszkac nie z rodzicami i wciaz byc na ich garnuszku:) wiec sie nei podniecaj tak tymi swoimi zbyt pochopnymi wnioskami:) bo naprawde masz ograniczony swiatopoglad i postrzeganie ludzi ;) koncze już to pisanie z Toba bo mi szkoda czasu mojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
zeeenek idz se zwal bo atakujesz jak niewyżyty... Juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz da się normalnie pisać? postanowiłam pisać z czarnego abyś wiedział kiedy mi docinasz i mógł się spodziewać gradobicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×