Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość były już na kafeterii przypadk
A jeszcze uczciwiej by było odbić doktorka "gosience" gdzieś tak w okolicach 6, 7 miesiąca jej wymarzonej ciąży. W końcu nawet pisnąć nie powinna, gdyż każdy ma prawo do szczęścia, nowa kochanka lekarzyka również :classic_cool: Z tak ograniczoną intelektualnie i emocjonalnie kobietą facecik nie wytrzyma. Pojawi się wrzeszczący maluch, nocne wstawanie, pieluszki i znajdzie się kolejna, przy której odetchnie, wypocznie, przez którą zostanie zrozumiany, dla której będzie najważniejszy..................... I tak w kółko i w kółko. Ludzie się przecież nie zmieniają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - no właśnie, ale już nie wiem co robić i jak działać :-( Facet prowadzi podwójne życie, zdradza żonę i nie chodzi tylko o sypianie, tylko też psychicznie jest blisko ze mną. Jestem przy nim taka szcęśliwa... Zastanawiam się, czy powiedzieć może jej o nas? Najchętniej goska bym się z Tobą umówiła na kawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajtuj- Ale mnie odpowiadanie na pytania nic nie kosztuje. Bylo wiele pytan na ktore nie odpowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi żal goski,
że jest tak głupia i że nie przyjmuje tego do wiadomści :-D :-D Tępa jak sierp po żniwach :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby facet nie chcial. No wybacz ale czy Ty musisz odwalac za tego faceta cala robote? Co Ty chcesz osiagna przez to, ze powiesz zonie. Przeciez to on jest facet, niech w koncu pokaze ze sam potrafi stawic czola tej strasznej kobiecie. Jesli Cie kocha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi żal goski,
ooo i jest następna kochanica, która nie wie jak odbić żonie jej męża... Tępoto - żonatego nie ruszaj - kapiczi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Pisalam gdzies wyzej jakie sa plusy i minusy powiadomienia zony o romansie. Musisz to sobie skalkulowac. Nie wiem jak wyglada ich zwiazek, czy sa szczesliwi itd. Zacznij z nim rozmawiac o tym co bedzie, o waszej przyszlosci. Ale lepiej to zrobic jak u nich w domu sytuacja bedzie nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
terpentyna79 - on tego raczej nie zrobi sam z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuj
goska287 jak to ciebie nic nie kosztuje ... a czas ,który tracisz na takie siedzenie i pisanie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Wiem, że jestem dziwką, ale taka już moja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Aż żal mi gośki - to on rusza, tępoto! Jakież tu jest wyrozumienie dla zdradzających facetów, jestem pod wrażeniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
On kocha żonę, ale ja zrobię wszystko by był mój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska 287- Lubię zdradzać i będę to robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajtuj- I tak w ciagu dnia nie mam nic innego do roboty. Dopiero od sierpnia zapisalam sie na zajecia, wiec bedzie mnie tu mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZMATOM MÓWIMY NIE!
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - jak zrobić z jego żony wariatkę? Napisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Jakby facet nie chciał - proszę pisac pod swoim nickiem - nie masz odwagi??? Tchórzliwe to to takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Ludzie, idźcie sobie na inne fora i popiszcie o kurach domowych srających ze strachu przed tym, że mogłyby być zdradzone przez swoich mężusiów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuj
Myśle,ze Kafeteria kilka pan zatrudnia,aby nie tracic popularnosci i zeby portal nie upadł. Na forum Po 30-tce (Życie dojrzałe) tez podobny temat"mezatki ktore maja kochankow" Tam tez pewna osoba ciągle pisze długioe posty i temat zyje. Zauważyłam,ze własnie takei kontrowersyjne tematy sa oblegane i to redakcja Kafeterii ma w tym swój wkąłd.Po prostu zatrudnia osoby do ciągłego udzielania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Proszę się nie podszywać goska287 - bardzo chcę mieć z nim dziecko :-) Ty się zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były już na kafeterii przypadk
Też podejrzewam, że to twór wirtualny, albo................. typowa psychopatka. Obie wersje są tak samo prawdopodobne, w sieci psychopatów przecież nie brakuje :) Idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Nie tyle wariatki co "wariatki", bo to przenosnia. Nie chodzi przeciez o to, zeby kogos doprowadzic do choroby psychicznej, tylko sprowokowac do agresywnych zachowan. Musisz nie dawac ponosic sie emocjom, jesli ona juz bedzie wiedziec. Zapewne bedzie szukac kontaktu z Toba. Wtedy mozna ja prowokowac slownie, zachowaniem. Nie odpuszczac. Wtedy zazwyczaj zacznie "szalec" jesli dotkniesz w jej jakis slaby punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - my nie używamy prezerwatyw, bo on nie lubi, ale karze mi łykać tabletki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Zabezpieczam sie. Ja rowniez chce miec dziecko, ale dopiero po slubie. Z dzieckiem zaczekaj az od niej odejdzie, bo mozesz skonczyc jako samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Lepiej kup pieska, a z dzieckiem to się wstrzymaj aż... do starości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuj
14:00 [zgłoś do usunięcia] goska287 jakby facet nie chcial- Nie tyle wariatki co "wariatki", bo to przenosnia. Nie chodzi przeciez o to, zeby kogos doprowadzic do choroby psychicznej, tylko sprowokowac do agresywnych zachowan. Musisz nie dawac ponosic sie emocjom, jesli ona juz bedzie wiedziec. Zapewne bedzie szukac kontaktu z Toba. Wtedy mozna ja prowokowac slownie, zachowaniem. Nie odpuszczac. Wtedy zazwyczaj zacznie "szalec" jesli dotkniesz w jej jakis slaby punkt. NIENORMLANA OSOBO,O CZYM TY PISZESZ?CZY TY JESTES PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - nie czytaj wszystkich bzdur, bo nie wszystko piszę ja. Nie ma to sensu. Zabezpieczamy się. Ale jak nie dziecko i nie powiedzenie żonie o nas, to co ja jeszcze mogę zrobić? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuj
goska287 zOSTAŁĄS WYCHOWANA W DOMU PEŁNYM NIENAWISCI I KAZDY Z KAZDEGO DOPROWADZAŁ DO AGRESYWNYCH ZACHOWAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×