Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Jakby facet nie chciał
goska - napisz jeszcze jak odsunąć go od żony? Co radzisz? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Denerwują mnie te podszywy - co za parszywe wszy tak robią, to jest normalnie nie do pomyślenia! Goska, nie nazwalam Cie zdzirą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha z punktu widzenia kochanki to jest sukces......myślisz że ludzie mają tak wąskie myślenie, ze dla nich odbicie męża komuś jest sukcesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Nie wiem jak wygladasz, ale musisz przynajmniej sprawiac wrazenie bardziej atrakcyjnej. Wiadomo, ze z nia mieszka, widzi ja w takich i innych sytuacjach. Ciebie ma nie widziec w takich sytuacjach (brzydko ubrana itd). Musisz byc dla niego powierniczka, pocieszycielka itd. Jesli naprawde Ci na nim zalezy, to mozesz delikatnie ja krytykowac, przedstawiac w negatywnym swietle. Ale ze spokojem, zeby nie przedobrzyc. I czekaj na kazde ich spiecie, konflikt. Wykorzystuj takie okazje i mow wtedy: "a nie mowilam ci, sam widzisz jaka ona jest" itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Nie przejmuj sie, ja w wiekszosci rozrozniam podszywy. Jak bedziesz wpadac w przyszlosci to moze pomysl nad jakims stalym nickiem. Ja poki co bede niebawem spadac do miasta, ale pozniej odpisze, jesli ktos cos madrego napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w morde jeża
gocha lepiej żebyś tu w ogóle nie miała dzieci, a już napewno nie córki Przy takiej mamusi wyrosną nowe kurewki przez które bedą płakac kolejne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Gośka zapisz się do psychiatry i to jak najszybciej, jak czytam Twoje rady jak odbić żonę........masz cechy osobowości psychopatycznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Prosilam o ciekawy przepis na nadziewane papryki i sie nie doczekalam. Jesli chcesz mi pomoc, to tutaj widze dla Ciebie role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do osobowosci psychopatycznych to mysle, ze wiecej takich ludzi spotykasz codziennie na ulicy, tylko nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy. A ze mna akurat jest wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska ja dla Ciebie też widzę rolę na zamkniętym oddziale w szpitalu psychiatrycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Giśka do papryk się nie nadajesz jeszcze by Ci się pomyliły z penisami żonatych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośka
miałaś iść na miasto, zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośka
kocham cię, aniołku, gosiaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka może dać przepis.
"Jak komuś spieprzyć życie" :-( Pusta lalka żerująca na czyjś kryzys :-( Taką to siłą powinno się dać na leczenie :-) Ale może doktorek niedługo pozna się na swojej utrzymance i sam jej to zaproponuje :-) goska - może jednak nie będziesz matką? Oby :-) Okaleczysz psychicznie dzieci, bo sama nie jesteś w pełni zdrowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gosi
wyglada bardzo apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka może dać przepis.
Jeszcze słówko do drugiej kochanicy, która chce pogrążyć żonę swojego kochasia. Innych wyzywasz od wszy ? ;-) JESTEŚ GNIDA DO KWADRATU !!!! LAFIRYNDA !!!! ZŁODZIEJKA CUDZYCH MĘŻÓW !!!! :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska moze dac przepis- Jestem w pelni zdrowa i wcale nie jestem pusta:) fanka gosi- Chyba to jutro zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka może dać przepis.
miało być Ja osobiście brzydzę się przepisami goski - utrzymanki doktora :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka może dać przepis.
pusta jestes gosiu - oj pusta - móżdżek malutki jak u ptaszyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gosi
niewazne od kogo jak apetycznie wyglada:) tez to ugotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gosi
Gosia wrzucaj ciekawe przepisy jak masz wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×