Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Jakby facet nie chciał
goska - dokładnie, szkoda mojego czasu. Ale fakt, że on nie rezygnuje ze mnie, będąc w małżeństwie, utrudnia mi odseparowanie się od niego. Dlatego uczucie trwa. Nasz zwiazek trwa... No i robię sobie nadzieje... - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - Mam już 36 lat :-( Robi się późno na ciążę ;-( Cholera, chyba zbyt długo czekam :-( - Pozdr. Jfnc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska zmienilam teraz o Tobie zdanie trzeba być chyba bardzo wyrachowaną osobą żeby dawać takie rady jak dajesz powyżej....masz w ogóle jakieś wyższe uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - Zegar biologiczny tyka i nadal jestem panną :-( - Pozdr. Jfnc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Hehe - podszywacz, daruj sobie, Ty stara ruro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - jesteś dla mnie wzorem :-) Lubię takie perfidne osoby ;-) Imponują mi :-) - Pozdr. Jfnc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - Kiedy ja urodzę dziecko? Jego żona ma 30 lat to chyba niedługo zostanie matką :-( - Pozdr. Jfnc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Zrob jak pisalam. Jak nic nie wyjdzie to daj sobie spokoj, 5 lat to lekka przesada. I tak masz duze szczescie, ze nie maja dziecka tak dlugo (dziwne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - dla mnie to oznacza, że nie są szczęśliwi, że to nie jest prawdziwa miłość, skoro są kłopoty z powołaniem dziecka na świat... - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - :) no to zobaczymy, jak się dalej potoczy. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - a powiedz mi jeszcze, jak z nim rozmawialas o was, to mowilas wprost, zeby ją zostawił, że tak będzie lepiej i że będzie szczęśliwy z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Na poczatku delikatnie sugerowalam miedzy wierszami, czesto mowilam o przyszlosci, niby przypadkiem cos wspominalam o jakims zdarzeniu czy czynnosci we wspolnym kontekscie, aby zasiac w jego podswiadomosci taka mozliwosc, a na koncu zapytalam czy widzi sens nas dwojga:) Fajnie, ze napisalas tutaj. Podoba mi sie Twoja historia. Pisz tu czesciej i dawaj znac jak wyglada sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, mam wyższe uczucia...... odpowiadasz na pytania różnych ludzi bo myślisz, że jesteś wyrocznią,nie jesteś Alfą i Omegą....nie jesteś nieomylna, napiszę Ci nawet że wnioskuję z Twoich wypowiedzi tu na kafeterii, że ani trochę nie znasz się na ludziach, a dajesz im jakieś rady...Gośka Ty kompletnie nie umiesz odróżniać ludzi........gubisz się w swoich wypowiedziach, źle oceniasz ludzi......idź między ludzi to zrozumiesz, że w ogóle ich nie znasz...dobrych ludzi zrównujesz z glebą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy facet był zonaty i miał dziecko. Gdy zajechaliśmy do hotelu, jego żona akurat zadzwoniła pochwalić się zdaną na 5 magisterką... To był absolutnie najfajniejszy i najseksowniejszy facet z jakimkolwiek kiedykolwiek byłam. 600km niestety zrobiło swoje i po 2 latach przestaliśmy się spotykać. Absolutnie nie żałuję, oni są nadal razem, a niedawno urodziło im się drugie dziecko :) Ale powiem wam tylko tyle, że jak kiedys pokazywał mi zdjęcia swoje z wakacji z rodziną , to na jednym była kobieta i chciałam zapytać (ale ugryzłam się w język za wczasu) "dlaczego pojechałeś na wakacje z teściową?" - to była żona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nikogo nie zrownuje z gleba. To jest temat pozytywny jak osiagnac sukces w zwiazku. I nigdzie nie pisalam, ze jestem wyrocznia oraz alfa i omega. To nie jest moj temat, tu moga wypowiadac sie i doradzac wszystkie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - zdzira jesteś, ale lubię Cię. Może się zaprzyjaźnimy ? ;-) - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka w jakim związku sukces? dajesz rady jak rozbić komuś małżeństwo i to uważasz za sukces życiowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzyjazniam sie z nieznajomymi, ale mozemy uznac na chwile obecna, ze sie lubimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - jak już, to wolałabym poza forum, jak widzę co się tu dzieje :( Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
Vlana - z czego się cieszysz? :-) że facet Cię zostawił ? ja bardzo bym chciała być w ciąży :-) - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się już pisać......siedź sobie dalej na tej kafeterii nawet do 100 tki i dawaj rady jak rozbijać małżeństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - przestanę brać od jutra pigułki i po sprawie :-) - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×