Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gośka = lafirynda
Przez kogo? Przez inną, która zabrała Ci faceta? Jeśli tak, to wiesz, co mogła czuć tamta kobieta, jeśli nie, to nie mamy o czym rozmawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, akurat nie z tego powodu. Chce po prostu powiedziec, ze w zyciu roznie bywa i nie zawsze jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie ktoś rzeczowo napisał
o tym co gośka prezentuje swoją osobą cyt jakie inwek:tywy? Nazwanie rzeczy po imieniu to inwektywy? Prawda obiektywna jest taka, że gośka musiała zmanipulować faceta, aby go w ogóle mieć na stałe. Ja nie zrobiłam niczego szczególnego, aby mieć partnera, byłam sobą. Nie musiałam się pokazywać od lepszej strony, nie dyskredytowałam pozostałych kobiet z jego otoczenia, nie grałam innej niż jestem. Nie pokazywałam jaka to ja jestem oaza cierpliwości w porównaniu z innymi, rozhisteryzowanymi babkami. Wręcz przeciwnie, mój partner zna mnie od jak najgorszej strony i akceptuje ją, gdyż kocha się pomimo wad, a nie dla zalet. Dlatego uważam, że to co zrobiła gośka to kurestwo oparte w dodatku na oszustwie, podłość jakich mało. Nieetyczne i niemoralne zachowanie, którego podstawą jest jej skrajny egoizm i nic tego nie zmieni, żadne słowa i żadne racjonalizacje. Gośka nie jest racjonalna, jest po prostu wyzuta z uczuć wyższych i sumienia, jest wrednym, podłym i zakłamanym babsztylem! Czemu mężczyźni wiążą się z gośkami? Bo potrzebują odmiany, głównie seksualnej. Idą na łatwiznę, szukają drogi do zapomnienia poprzez nową pochwę. I wcale gośki nie są lepsze od starych żon, gdyby tak było, gośki nie musiałyby niczego robić, nie musiałyby robić z żon wariatek, nie musiałyby czekać rok, czy dwa, faceci byliby ich na skinienie, byłby od razu rozwód. Żaden żonkiś idąc do łóżka z kochanką nie robi tego dlatego, że kochanica jest lepsza od żony. Po prostu chce się zabawić. I tyle. Czasami, gdy jest w małżeństwie źle, taki układ przyspiesza jego rozpad i rozwód, a czasami jest jedynie odskocznią i kończy się rozstaniem po jakims czasie z kochanką. W przypadku gośki była to jej czysta manipulacja, gdyby facet przeczytał to, co ona tutaj wypisuje, dostałaby takiego kopa w dupsko, że wylądowałaby na księżycu. Bolesne jest jedynie to, że przez głupotę doktorka i sk**wysyństwo gośki cierpi maleńki człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Ja też podpisuje się pod tą wypowiedzią rękami i nogami :-D Manipulajca stanowi integralną część życia gośki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chachachaaa
17:45 [zgłoś do usunięcia] goska287 Za nic mi nie placi, po prostu mamy wspolny budzet A niby skad macie wspolny budżet jak ty nie pracujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdykx
gośka dziwka z Ciebie i szmata oby kiedyś cię twój fagas zostawił dla innej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNIEJ NIŻ ZERO!
Tylko tyle ma do powiedzenia na tema gośki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta______________________
mam kochanka od 5 lat,dużo młodszy dwójka dzieci i nie zamierzam wcale rozbijać jego małżeństwa sama żyję w związku i uważam ,że żonaci to najbardziej dyskretni panowie:) a przy tym zdrowi i zadbani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie inwektywy- Medal ma 2 strony i nie wszystko jest w zyciu czarnobiale, wiec ciezko tu mowic o nazywaniu rzeczy po imieniu. Nie ma czegos takiego jak prawda obiektywna, bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Dla Cebie bedzie to zmanipulowanie, a dla mnie podryw. To, ze Ty nie zrobilas niczego szczegolnego aby miec partnera nie oznacza ze w innych przypadkach nie trzeba zrobic czegos szczegolnego zeby miec partnera. Kazda sytuacja jest inna i wymaga roznych dzialan w zaleznosci od okolicznosci. Zreszta nie wiadomo kto to ten Twoj partner. Byle jaki facet wiadomo, ze nie bedzie zbytnio wybrzydzal i takich jest na peczki. Zapewne na takiego trafilas, choc oczywiscie moge sie mylic. "Czemu mężczyźni wiążą się z gośkami? Bo potrzebują odmiany"- Lub znalezli lepsza kobiete i ja wybrali. " I wcale gośki nie są lepsze od starych żon"- Gdyby tak bylo, skonczyloby sie jedynie na romansie, a nie na rozwodzie i odejsciu od zony. "Żaden żonkiś idąc do łóżka z kochanką nie robi tego dlatego, że kochanica jest lepsza od żony"- Tak, robi to dlatego ze kochanka jest gorsza od zony:) Ciekawa logika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNIEJ NIŻ ZERO!
Nie tłumacz się, bo to nic nie da :-) Wiadomo kim jesteś :-) Patrz wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
manipulowanie i robienie facetowi wody z mózgu, to jedyne w czym jestes lepsza od zony swojego kochanka gdzie ty się uchowałas, psychopatka i socjopatka, a z wyglądu pasztet jeśli musisz chwytac się takich metod by miec chłopa na stanie po tym co piszesz nie wierzę , ze ten twój chłopina to lekarz, co najwyżej skończył zasadniczą szkołe zawodową, żaden średnio rozgarnięty mężczyzna nie byłby w stanie byc na codzien z takim babskiem jak ty, chyba że jest z tobą od czasu do czasu i nie miał okazji zorientowac się kim jesteś naprawde ten twój jak przejrzy na oczy to zwieje jak najdalej od ciebie lub padnie, że dla takiek larwy skopał życie sobie, żonie i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Ja na codzien jestem bardzo mila i sympatyczna:) Do rany przyloz:) A z facetem po szkole zawodowej juz bylam swego czasu i nigdy wiecej:) Takich to akurat jest na peczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że koleleś ma zestaw
małego lekarza nie znaczy że jest nim naprawdę Małgosiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska mylisz się w tym, że mężczyźni znaleźli lepszą kobietę i ją wybrali dlatego wiążą się z gośkami....często jest tak, że wcale kochanka nie musi być w niczym lepsza od zony, mąż często po takim romansie chce żyć z żoną nadal, właściwie prawie żaden mężczyzna nie chce po romansie odejść od żony, tylko że mądre żony są na tyle mądre ze takich mężom dziękują za małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zadnego zestawu:) Ma za to dyplom ukonczenia studiow i uprawnienia zawodowe oraz wpis do samorzadu lekarskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Wiem, ze tak samo myslimy. Ty jestes madra i to rozumiesz. Ciesze sie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki z tą mądrością.....no rozumiem, że nie zawsze kochanka jest ta lepsza, a często męzczyzna po prostu chce zrobić sobie skok w bok i nic więcej...także gośka to że doktor jest teraz z Tobą nie koniecznie dlatego, że byłaś ta lepsza....po prostu żona mogła od niego odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
albo musiał odejsc bo żona na wiesc o kochance wypierdzielila go zdomu ginekologa amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka to że sam złożył pozew rozwodowy o niczym nie świadczy może nie miał innego wyjścia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×