Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gośka = lafirynda
W czasie trwania romansu też mieliście wspólny budżet? :-D Przecież on cię traktuje jak osobistą kobietę do towrzystwa + gotowanie :-D Ale trafił swój na swego ;-) scjn - coś tam - Ochłoń, jak pisze goska :-D Ja też mam męża, ale nie czuję się jak jego kochanka, tylko żona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
g,lafirynda to ci bardzo wspolczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
g.lafi dlatego mezczyzni znajduja sobie takie Goski!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie inwektywy?
Nazwanie rzeczy po imieniu to inwektywy? Prawda obiektywna jest taka, że gośka musiała zmanipulować faceta, aby go w ogóle mieć na stałe. Ja nie zrobiłam niczego szczególnego, aby mieć partnera, byłam sobą. Nie musiałam się pokazywać od lepszej strony, nie dyskredytowałam pozostałych kobiet z jego otoczenia, nie grałam innej niż jestem. Nie pokazywałam jaka to ja jestem oaza cierpliwości w porównaniu z innymi, rozhisteryzowanymi babkami. Wręcz przeciwnie, mój partner zna mnie od jak najgorszej strony i akceptuje ją, gdyż kocha się pomimo wad, a nie dla zalet. Dlatego uważam, że to co zrobiła gośka to kurestwo oparte w dodatku na oszustwie, podłość jakich mało. Nieetyczne i niemoralne zachowanie, którego podstawą jest jej skrajny egoizm i nic tego nie zmieni, żadne słowa i żadne racjonalizacje. Gośka nie jest racjonalna, jest po prostu wyzuta z uczuć wyższych i sumienia, jest wrednym, podłym i zakłamanym babsztylem! Czemu mężczyźni wiążą się z gośkami? Bo potrzebują odmiany, głównie seksualnej. Idą na łatwiznę, szukają drogi do zapomnienia poprzez nową pochwę. I wcale gośki nie są lepsze od starych żon, gdyby tak było, gośki nie musiałyby niczego robić, nie musiałyby robić z żon wariatek, nie musiałyby czekać rok, czy dwa, faceci byliby ich na skinienie, byłby od razu rozwód. Żaden żonkiś idąc do łóżka z kochanką nie robi tego dlatego, że kochanica jest lepsza od żony. Po prostu chce się zabawić. I tyle. Czasami, gdy jest w małżeństwie źle, taki układ przyspiesza jego rozpad i rozwód, a czasami jest jedynie odskocznią i kończy się rozstaniem po jakims czasie z kochanką. W przypadku gośki była to jej czysta manipulacja, gdyby facet przeczytał to, co ona tutaj wypisuje, dostałaby takiego kopa w dupsko, że wylądowałaby na księżycu. Bolesne jest jedynie to, że przez głupotę doktorka i skurwysyństwo gośki cierpi maleńki człowiek :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Niech pisza sobie co chca. To sa rozzalone na caly swiat kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, kochanki to wredne małpy co zabierają mężów innym kobietom i to bezczelnie,normalnie tak idą na żywioł....sypiają z mężem jakiejś kobiety, są wredne, zakłamane w ogóle chodzący koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska=lafirynda- Nie, podczas romansu nie mielismy wspolnego budzetu. Ja tez nie czuje sie jak kochanka, tylko jak normalna partnerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Facet nie jest niczyja wlasnoscia (podobnie jak kobieta) i sam decyduje z kim chce byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety też nie są niczyją własnością, Gośka.....ogólnie ludzie nie są niczyją własnością i nikt nie jest nikogo niewolnikiem...mam na myśli Goska kochanki które są wyrafinowane i działają z premedytacją np. są przyjaciółkami żony, takie kobiety są najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jest dziwne..........trudno się w tym określić, w takich sytuacjach mają łatwiej kobiety, które nie mają kompletnie żadnych zasad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Widzisz sama napisalas, ze w tych sprawach trudno sie okreslic, czyli nie wszystko jest takie proste i czarnobiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, trudno się jest w takich sytuacjach określić, bo kobiety które mają zasady czują się winne i jest im ciężko a kobiety które są dziwkami, cieszą się że to robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie obraz sie, ale masz bardzo waskie postrzeganie rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
goska czyjej rzeczywistosci? twojej? twoja rzeczywistosc to kurestwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki właśnie się obraziłam....jeśli masz szersze to wytłumacz to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugie to jest kafeteria a nie pisanie pracy magisterskiej z psychologii! tu ktoś się posługuje naukowym językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manifest2765498754676
ananasek3 - nie moge juz czytac tego co piszesz a twoje nie zdecydowanie doprowadza mnie do łez-ze smiechu oczywiscie:D raz piszezesz tak,za chwile kolezanka goski. wez sie kobieto ogarni i zastanow czego chcesz? w zyciu tez taka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie obrazaj sie. Ja uwazam ze jestes calkiem inteligentna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Ja nie chciałam używć słowa "kurestwo", dlatego napisałam do gośki że jest i była "dziewczyna do towarzystwa" :-) Dla mnie sex za pieniądze, to jednak kurewsto :-) Użyłam też określenia "sponosring". Goska uparcie twierdzi, że jest "panią domu". Ja nie chciałabym być taką "panią" za żadne pieniądze :-D Mam swój honor, nikomu nie musiałam podstępem "odbijać męża" i jestem dumna, że nigdy nie zeszmaciłam się, że tak brzydko powiem ;-), jako kobieta :-) I tego się trzymam i będę się trzymać :-) Tobie goska szczerze współczuję, chociaż nadal mam nadzieję, że top głupie prowo :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
miało być: sponsoring, zresztą wiadomo o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
gosiu - ależ brakuje - szacunku dla samej siebie ;-) Nie wierzę, że istniejesz naprawdę ;-) Przez Ciebie płakała kobieta w ciąży porzucona przez męża, płakała ex-żona doktora Tomka i na pewno nie raz zapłakało dziecko za swoim ojcem.... Ten chłopiec ma tylko 4 lata... Ale wmawiaj sobie dalej, że jesteś "panią domu" i nie zrobiłaś nic złego :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
ananasek o godz. 10:45 bardzo mądrze to wszystko ujęła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska-lafirynda- Mi tez zdarzalo sie plakac przez kogos. Takie juz jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×