Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

w sumie zostały rozpatrzone wszystkie aspekty bycia kochanką.......pewnie jak będę miała czas to wpadnę, zobaczę co się zmieniło w Twoim życiu...ja też Cię lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi i jej fanek
a może nużący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza
goska, a jakie te zainteresowania masz, oprócz tych o których juz wiemy, piszesz że masz kilka, wymień je w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda-ruda- Ciesze sie, ze posluchalas mojej rady i poszlas po rozum do glowy w sprawie syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi i jej fanek
gosia, na mózg ci padło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróże na koszt faceta, kulinaria z neta pływanie, brodzik w basenie na koszt faceta intelektualistka z ciebie- gratuluję-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka1234- Nigdzie nie pisalam, ze jestem intelektualistka. Co do plywania, to chodze na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja powinnam zrobic?
Poznalam go 2 miesiace temu, byl w trakcie rozwodu - pół roku temu zona go zdradzila na emigracji, po 5 latach malzenstwa, powiedziala ze go juz nie chce, nie kocha, rozwod za porozumieniem, ona ma podpisac jeszcze. Jakos zdobyla do mnie numer i po miesiacu mojej i jego znajomosci napisala ze chce zeby mu sie ulozylo itd, a teraz nagle sie jej odwidzialo i nie chce podpisac, a chce wrocic do niego... Za 1,5 miesiaca wraca i napisala mi ze bedzie walczyc o powrót a ja nie mam przy niej szans :( On mowi ze mam sie nie przejmowac tym co ona wypisuje bo on wrocic nie chce do niej, ale tez nie moze mi niczego obiecać jak będzie w przyszlosci :( Ja się zauroczyłam... a w sumie to zakochałam już praktycznie :( I nie wiem co robić, odpuścić sobie, czy poczekać aż ona wróci i zobaczyć co będzie, czy mu wroca uczucia do niej, i wtedy albo walczyć albo odpuścić? :( Czy moze nie ma sensu pakowac sie w to, bo on do niej wroci a ja zostane z zalem i wymowkami do samej siebie? :( Mamy po 30 lat, wiec teoretycznie dojrzali ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja powinnam zrobic?
On tez mowi ze jest mna zauroczony, spedza praktycznie kazda wolna chwile ze mna, dzwoni, pisze, zachowuje sie jak zakochany facet, stara się o mnie (ja poczatkowo nie chcialam sie spotykac), przyjezdza, przywozi, odwozi, nie widac po nim zeby cos do niej czul jeszcze, ale to w koncu byli ze soba kawal czasu, no i jej nie widzial od jej wyjazdu, wiec nie wiadomo jak na nia zareaguje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja powinnam zrobic- Ja o faceta, ktory by mi powiedzial, ze na chwile obecna nic mi nie moze obiecac i ze zobaczymy jak bedzie, to w ogole bym nie walczyla. Ale mniejsza z tym. Masz duza szanse, bo jesli ona go zdradzila, to faceci raczej rzadko wybaczaja takie rzeczy i nawet jesli pozornie na chwile jej wybaczy, to wypomni jej to przy pierwszej lepszej klotni i na dluzsza mete z tego zwiazku nic nie bedzie raczej. Wiec jak najbardziej walcz. O ile oczywiscie w ogole zno sie zejda. I dlaczego uwazasz, ze nie masz przy niej szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja powinnam zrobic?
On dosłownie powiedział że nie chce nic obiecywać dopóki nie bedzie miec papierów podpisanych. Ale powiedzial tez ze nie wie co bedzie jak ja zobaczy bo skad moze wiedziec :( On byl sklonny jej to wybaczyc bo on sie dopytywal czy na pewno chce rozstania, czy nie ma szans dla nich itd, ale ona byla twardo na nie, wiec powiedzial ze rozwod. Ja nie uwazam ze nie mam zadnych szans, ale tez co ma 3miesieczna znajomosc e mna do 5 lat malzenstwa? :( Ona mi napisala ze ja nie mam szans, ze ja sie mam przestac wtracac i jej zrobic miejsce na powrot, bo on jej powiedzial ze do niej nie chce wracac. Mi sie wydaje ze ja ten co go z nim zdradzila kopnal w tylek i dlatego sie jej zachcialo powrotu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja powinnam zrobic?
No a co do szans jeszcze... Zmartwiło mnie właśnie to na co zwróciłaś uwagę, że nie chce obiecywać nic... No i to ze nie wie co będzie jak ją zobaczy. Dlatego się zastanawiam czy w to brnąć dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
gocha wstawaj posty z prosba o porade czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o akurat nie spałam i wpadłam zobaczyć, co się tutaj dzieje......aha hi hi ciekawe czy jej wyjdzie smaczny hi hi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
na pewno i jeszcze krecony;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj goska...
a gdzie ty tu ruda widziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..........
byle by sie ten automat do lodów nie zaciał,no i zeby tomek miał monete na lodzika hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek pewnie ma w nosie lody Gosi, bo w szpitalu pielęgniarki mu robią lody....gosia na pewno teraz śpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..........
goska teraz na kulinariach przepisy przewraca no albo we łbie jej sie pomieszało od udzielania sie na cafe od rana do nocy;)ma niezły mix w głowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakoś nikomu się w głowie od komputera nie poprzewracało, chyba że ktoś ma słabą głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
witam wszystkie kochanice:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedziec- Jesli Ci na nim zalezy (co dziwi mnie z 2 powodow), to brnij. To Ty jestes w tej chwili na gorze i to ona musi odwracac sytuacje. Poza tym ona zradzila, wiec uderzyla w jego meska dume, a faceci sa bardzo wuczuleni na tym punkcie. Mozliwe ze chce tylko sprawdzic czy ona do niego wroci, a jak juz osiagnie satysfakcje z samego faktu, to ja oleje. To co ona mowi na Twoj temat, to tym sie w ogole nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
:-) Jak tam dzisiaj sampoczucie utrzymanko lekarza tomka? :-) Będą nadziewane piczki na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórczyna
uwielbiam Cię Gosiu! ja walczę o odbicie żonkosia już niemal od roku, ale on ciągle niezdecydowany. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
A po papryczce (piczce) będzie lód, własnej roboty? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska - witaj Zdecydowałam, że przestaję brać tabletki antykoncepcyjne i postawię go przed faktem dokonanym. On mnie kocha, ja go też, to na pewno w ciąży mnie nie zostawi :-) - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×