Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

no dzięki Gosia ja też Cię lubię, ale mam nadzieję że nie masz skłonności do kobiet? bo zaczynam się trochę obawiać....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo ananasek
Ty do lekarza szybciutko :)Z tymi zmiennymi nastrojami to albo w cizay jestes .albo chora na głowe .Tak czy siak lekarz natychmiastowo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Zupełny brak kultury objawia kobieta pod nickiem gośka :-( Nie ja :-) Chwali się i daje rady jak odbić cudzego chłopa, jak żyć na jego koszt i zrobić z jego żony wariatkę :-( Oczywiście podstępnie i dyskretnie czekała na kryzys w ich małżeństwie, kręciła tyłkiem koło doktorka i wskoczyła do łóżka kiedy była taka potrzeba :-( Gardzę takimi ludżmi. To Judasz w ludzkiej skórze :-( Teraz jest, jak pisze, panią domu :-) Dla mnie jest utrzymanką i tyle :-D Pisze co chce, bo mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Według mnie to i gośka i ananasek nie są całkiem zdrowe ;-) Gośka ma lekarza z odzysku w domu, więc jestem spokojna, ale druga musi być pod opieką specjalisty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska=lafirynda- Dlaczego uwazasz ze ananasek3 jest nienormalna? Co do topicu, to wlasnie rozmawiamy tu o tym, jak z kochanki stac sie partnerka, wiec Ameryki nie odkrylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
A gdzie ja napisałam, że jest nienormalna? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Ty to napisałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
goska - nie czujesz się czasami jak płatna panienka do towarzystwa ? ;-) On Ci płaci. Ty jesteś na jego skinienie. Wcześniej, gdy zdradzał żonę przez rok, to z tobą się seksił i zostawiał pieniądze na życie :-) Przecież to typowy przykład SPONSORINGU - obiektywnie patrząc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
goska -lafirynda glowa boli jak sie czyta te twoje wypociny! i przestan powtarzac ciagle to samo bo to ani smieszne ani madre! nudą wieje od ciebie na kilometr! dla mnie to ty masz jakis problem ze soba, zakompleksiona musisz byc tragicznie! a goscie zwyczajnie zazdroscisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
i jak juz musisz nas swoja tu obecnoscia bawic wystarczy ze napiszesz bla bla bla bla na jedno wyjdze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Niech zgadnę :-) Jesteś kochanką żonatego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Obrończyni gośki = kochanka żonatego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
Wszystkie lafiryndy są takie same :-( Kobieta z klasą nie wpieprza się w czyjeś życie z buciorami i z gołą dupą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka = lafirynda
sjc - coś tam, nie musisz czytać moich wypocin :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
a ty co teraz robisz ? nie wpierzasz sie w cudze zycie? w goski zycie? moralizatorka sie znalazla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
g-lafirynda nie podoba sie ? to wypad stad! i przestan zadawac zenujace pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
a tak w ogole Goska jestes z kafe , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam Cię gośka na rozwódkach...coś lubisz ludziom śrubę przykręcić widzę, uwzięłaś się na rozwódki, czy co? co one Ci zrobiły? sam fakt, że są rozwiedzione o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcnasn
g-lafirynda tak jestem kochanka zonatego! Jestem kochanka swojego meza, tego samego od 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×