Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość zyta53
Dla mojego męża jestem też takim ideałem. Tylko tam mam to czego nie mam tu. I nie chodzi wcale o seks biedne zdradzane dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo jej odbije
No właśnie nie jestem i możesz mi skoczyć szmatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Nie jestem szmatką uwierz mi, nie każdy mnie mógł mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
zamknij sie kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo jej odbije
Mnie podrywal wolny facet, zajęty nie ma co próbować, ten twój widocznie wyczuł szmate z która mu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta53
henrietta , podobasz mi się . nie dajemy sie co? Żal im bo nikt ich nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj jesli masz corki to tez naucz je zdradzac aby nie byly tymi biednymi... a jesli ktoras przyjdzie do Ciebie ze zlamanym sercem to powiedz jej to co napisalas tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Zyta - pytałam ile masz lat. jesli tyle co w nicku to wymagasz psychiatry albo masz bujną wyobrażnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo jej odbije
Sama się zamknij szmato, do kibla się schowaj, gdzie twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta53
Uwierz mi, możesz mi pozazdrościć. Masz czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo jej odbije
Zazdroscisz złodziejowi że kradnie? Chyba na głowę upadlas że ktoś wam zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Zyta - twój wiek to tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
nieduruchana jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Nie jest łatwo zostawić kobietę niezaradną życiowo, wręcz kalekę!! Wyobrażasz sobie, że ona nigdy nie pracowała!! Mój kochanek chciał ją wkręcić w swój biznes, jednak uważała, że się do tego nie nadaje!! Żadnych szkoleń kursów nic nie chciała robić, bo się do tego nie nadaje!! Ja jako kobieta po przejściach mu tłumaczyłam, że ona musi mieć swoje życie i iść do pracy!! Dla jej dobra, bo jak nie ja to będzie inna i kobita się obudzi z ręką w nocniku. JA załatwiłam jej pracę!! Teraz pracuje na szczęście!! A tak strasznie się bała pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Temat mnie nie dotyczy- możesz nam powiedzieć dlaczego tak piękna , mądra kobieta jak ty została zdradzona? Przecież to zupełnie nielogiczne. Z tego co mówicie, to zdradzane żony to głupie , zaniedbane , niezaradne kobiety. możesz to jakoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była miss
Zytka nie przejmuj się tymi złośliwościami. A życia używam, używam :):) Jest bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Nie wiem o czym piszesz szmatą nie jestem, długo, długo mnie zdobywał. Zaskakiwał mnie wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była miss
temat mnie też dotyczy ..... masakra ta jego żona... Właśnie takich bab nie cierpię, wyszły za mąż i od tego momentu całe życie w domu! Jak tak można? Siedzenie w domu i zrzędzenie. Bo to.. Bo tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta53
Mam tyle lat ile mam. A na koniec jeszcze jedno moje biedne zdradzane żony. Jak jestescie takie jak tu pokazujecie to nie dziwię się że mężus zdradza. Od takich bab to tylko spiepszac. Jestescie im potrzebne tylko do sprzatania, gotowania i prania im gaci. Pod kościół bidulki pomodlić się może to wam pomoze. Mój kochanek jest pierwszym w moim życiu . więcej ich nie będzie, trafiłam już na takiego o jakim mołam marzyc. I gówno komu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Zyta za marzenia głów jeszcze nie ucinają , więc wszystkiego dobrego. A tak na marginesie - po co wiązałaś sie z takim fajtłapowatym facetem, który nie daje ci tego co potrzebujesz???/ Ale SCIEMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Też tego nie jestem w stanie pojąć. Pytanie nie do mnie, wiesz może miał kompleksy ale o to musiałabyś zapytać mojego ex. Zachowałam się jak zachowałam, bo mnie się nie zdradza. Jestem na prawdę zbyt atrakcyjna i zaradna życiowo, żebym sobie tym suszyła głowę. Chciał wracać, ja nigdy już nie chciałam, chociaż kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo jej odbije
Mi by wystarczyło żeby się rozwiódł ale ty wolisz pretensjonalne odliczane rozyczki ro świadczy o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta53
A muszę jeszcze bo mnie szlag trafia na waszą pruderię. i ja i moj facet mamy dorosłe dzieci. Nikogo nie krzywdzimy. Jak mozna krzywdzić kogoś kto nas nie kocha??????? Jest nam zajebiscie razem i tak zostanie do końca . A tak na marginesie, pewnie jego babsko jest zadowolona że nie musi z nim sypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Zyta naczytałaś sie romansideł i bujasz w obłokach. No chyba ze goska stworzyła nastepny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta53
Nie mozesz uwierzyć ze komus w życiu jest dobrze? bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Chyba sobie żartujesz? Mnie zycie w trójkącie nie interesuje. Dlaczego nie odejdziesz od męza skoro go nie kochasz? A Twój kochaś po co tkwi w małżeństwie ? Jaki sens ma taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..............do gosi
gosia do pracy...nudzisz sie ,a nie na utrzymaniu kochasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Przepraszam- życie w czworokącie mnie nie interesuje- za tłoczno jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..............do goski
masakra,zero moralnosci swoja osoba przedstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×