Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

bibizzoo- Do ucywilizowania nam jeszcze daleko co widac po niektorych komentarzach w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
nie nie,nie spalilabym jej bo po co?kara i tak dosiegnie gosiaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :D Wpadłem na chwilę by powiedzieć : gośka pierdol wszystko ,raz się żyje i to twoje życie ,a nie tej bandy moralistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u wujka Lucka na dole duzo takich kochanek... życie jak w Madrycie- same laski i zdradzający misie a w niebie wiadomo- żony cierpiętnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo- Ja i tak nigdy nie wierzylam w takie rzeczy:) xyzd- Tak robie, ale najsmieszniejsze jest to, ze ja tylko udzielilam kilku porad, do glowy mi nie przyszlo, ze jest az tylu nienawistnych ludzi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisimisisia
goska287 Kiepski musi byc ten twój doktorek,bo ty kiepska,sidzisz non stop na kafe,po różnych tematach skaczesz. Nie rozwijasz sie intelektualnie,więc albo napradę kiepsciutki twoj facet,mimo,ze lekarz,albo uzywa cie tylko jako lalkę do łozka i na pokaz. Wy w ogole ze soba rozmawiacie i o czym i keidy,bo jakos po wpisach widac,ze nawet jak on jest(tak piszesz) to ty siedzisz na kafe. A,i jestem cholernie ciekawa ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to lekarz...uuu.... nieźle koleżanko,nieźle.... a jakiej specjalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I prosty uklad
Ja chcialam byc tylko kochanka .Znalam zone .Nie uwierzycie doradzalam jej jak i co ma zrobic ,zeby miedzy nimi było dobrze .Poskutkowalo .Ona odkryla go na nowo i on tez odkryl ja na nowo .Nie nie rozpaczalam ,bo ja nie zakochalam sie w moim kochanku .Bylam kochanka ,a nie potencjalna zona . Zyja wspaniale .Nie nie kontaktuje sie z nim .Oni sa Rodzina .Tym samym moj blad mam nadzieje zostanie gdzies w gorze mi wybaczony I on tez dostal za swoje ,nie zostawilam na nim suchej nitki .On teraz wie ,ze o uczucie walczyc trzeba a nie szukac zastepstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisimisisia
goska287 udzieliąłs tutaj kilka porad.No,fajne porady,ze kobieta powinna wszystko robic aby tylko kochanka usidlic.wydzwaniac,pisac,zapraszac,krecic tyłkiem.Zarabiste porady dla kobiet,które kładą łapę na zajętych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są kochanki które same idą do żony i jej smarczą w rękaw i o wszystkim mówią licząc że tamta rzuci misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisimisisia- Dziekuje, ze jako kolejna osoba z tego forum troszczysz sie o moj wolny czas:) Mysle, ze jako osoba niepracujaca i tak zrobilam dzis wiecej pozyteczniejszych rzeczy od Ciebie:) Nie znasz mojego poziomu, ale musisz miec na tym punkcie jakis kompleks, skoro wyladowujesz sie na innych:) Naprawde chcesz wiedziec o czym rozmawiam ze swoim facetem?:) Prosze Cie:) Ma 34 lata, pisalam juz. Dla Twojej wiadomosci, skoro juz tak interesujesz sie moim zyciem, to za poltorej godziny jade na basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisimisisia
I prosty uklad A zona wiedziaął,że jesteś jej męża kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka skąd Ty się wzięłaś,że nie przypuszczałaś ,iż tak jest?? :D:D:D Pzrecież to katolicki kraj :o :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisimisia- Autorka prosila o konkretna porade. Na moraly tez nie moze narzekac, wiec jest rownowaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radiolog... to szkoda bardziej seksi są pediatrzy jak clooney w ostrym d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisimisisia
goska287 nie troszcze sie o twoj czas,tylko,ze jakos dziwne dla mnei aby kobieta,która ma faceta lekarza non stop,od ran do nocy,przez tyle miesiecy siedziała na kafe. Ty powinnas sie jakos intelektualnie wyrabaic abys nie tylko"urodą" brylowała w towarzystwie meza i jego znajomych. Jak pamietam,pracowałas na produkcji chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisimisisia
goska287 a bywasz ty gdzies poza kafe?gdzies realnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
gosia a kim jesteś z zawodu? Nie sądzę ze pracownikiem produkcji jak już ktoś tu zarzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisimisisia
opiopi gosia pracowała na produkcji,pamietam jej wpis w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Ale nie brzmi jak ktoś po podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisimisia- Na kafe jestem od czasu do czasu, a fakt ten temat akurat mnie zatrzymal:) Wiec nie wiem o jakich "kilku miesiacach od rana do nocy" piszesz:) Z ta produkcja to gdzies Ci dzwoni, ale nie wiesz dokladnie, w ktorym kosciele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Ale nie brzmi jak ktoś po podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w fabryce na produkcji pracują po studiach po prostu super płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×