Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gośka tak naprawdę nie będziesz się długo cieszyć swoim doktorkiem, prędzej czy później też Cię "odstrzeli"....taka jest rzeczywistość naiwna Gosiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie zachowuj sie jakbys pozjadala wszystkie rozumy, albo wrozyla z kuli. Nie wiesz takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wróżę z kuli ani nie jestem zarozumiała, znam dużo takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gosia
znowu nna wątku rozwódek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo to znaczy ile
10 20 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- A ja znam wiele drugich malzenstw, ktore byly o wiele bardziej szczesliwe i udane niz pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fkei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fkei
{ręka}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Forum jest dla wszystkich, dlaczego na wczesniejszych stronach udzielaja sie zranione kobiety i obrazaja kochanki.Takie jest zycie, wszystko sie moze zdazyc, nie dziwie sie ze takie wulgarne babsztyle zostaly zdradzone i porzucone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowicenr1 znam przypadki, że kobiety nie są wulgarne są bardzo miłe, a są zdradzane...po prostu jeśli za męża wybiera się "zawodowego ruchacza" , przystojniaka, że kobiety same wskakują mu do łóżka aż się same proszą i że nie może się od nich odgonić jak od "natrętnych much"......to później lądują te kobiety na forach dla rozwódek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymn 78
ananasek3 jesteś niezrównoważona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Otoz to, ludzie sie zmieniaja i czasy tak samo. Nie koniecznie kochanka czy nawet zdradzajacy maz musza byc tymi winnymi. Na to sklada sie bardzo duzo czynnikow i najczesciej bardzo roznych. Prosze tylko o troche wyrozumialosci. Moi rodzicie sie rozwiedli i po rozwodzie sa bardzo szczesliwi z nowymi partnerami. Jestem im wdzieczna ze dzieki nim jestem na tym swiecie, ale nie pasowali po prostu do siebie. Dzisi sama spotykam sie z zonatym facetem, Niedlugo zamieszkamy razem. Jestem pelna watpliwosci, ale zarazem ufam,ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
a dlaczego uważasz, że tylko zdradzone kochanki nazywają niegodziwośc po imieniu? Każdy człowiek, który ma jakiekolwiek zasady nazwie zachowanie słynnej Gośki po imieniu. A Tobie chyba ten rozwód rodziców nie wyszedł na dobre skoro sama związałaś się z żonatym, prawda? Ja osobiscie nie mam wyrozumiałosci do złych ludzi, a takim człowiekiem jest wiele wypowiadajacych się tutaj kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn78 czemu mnie obrażasz??? czyżbyś był mężczyzną? bo zauważyłam taką "prawidłowość" na tym forum, że pełno jest tu kobiet wylewających wiadro pomyj na mężczyzn, a mężczyźni pojawiają się po to żeby im "dokopać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn jestem w 100% pewna, że jesteś mężczyzną......do katowice...zamieszkasz z żonatym mężczyzna?? ja z żonatym bym nie zamieszkała w życiu, najpierw musiałby się rozwieść...zresztą żonaty mężczyzna to jest związek "dużego ryzyka" jeśli się nie rozwiedzie zawsze może wrócić do żony jak kochanka mu się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze- nawet po rozwodzie- może mu się włączyć opcja- wracam do tego co znam, bo to nowe jakieś nie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Zamieszkac poki co moze, ale musi go jak najszybciej naklonic zeby rozwiodl sie z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciskając na rozwód można sporo stracić, lepiej dać facetowi wrażenie że to on decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię cię gosiu- byłam zakręcona kiedyś jak ty teraz jestem Poważną Kobietą, matką,praczką, prasowaczką, udręczoną polską madonną, ale kiedyś... to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzooo- A w jakim Ty wieku jestes?:) I w jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ananasek wez ty juz swoje zabawki i idz do piaskownicy! zacielas sie ? 5 lat chyba masz i zycia nie znasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Moje drogie, to fakt z tym wszystkim sie licze,ze on moze sie znudzic , ale nie zapominajmy o tym ze ja tez moge sie znudzic. Swieci ktorym sie nie podoba moje postepowanie i uwazaja ze rozwod rodzicow nie wyszedl mi na dobre niech ida sie modlic do kosciola a nie udzielac tutaj i umoralniac. Zajmijcie sie lepiej strojem sasiadki z koscielnej lawy. dlaczego taka nienawisc z was bije. Nie udzielalabym sie tu wogole, tylko ze niektorzy to sie chyba mineli z powolaniem. To jest forum gdzie takie kobiety jak ja moga sie wspierac, a nie miejsce gdzie obrzucaja nas wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczkaaa
Teraz to się uśmiałam! Słynna gosia do kogoś tam: "shuna- Dlatego jak najszybciej zabezpiecz sie slubem." A jakim zabezpieczeniem dla żony twojego doktora był ślub? hahahahhahaa, masz tupet, gocha, masz, masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
goraleczka to byl sarkazm z goski strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×