Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamyyylek

Za załatwienie mi pracy oferuje 20-50% moich zarobków

Polecane posty

Gość kamyyylek

Witam.. Jestem 26-letnim absolwentem technikum elektronicznego.. Aktualnie pracuje, jednak dotychczasowa praca mi nie odpowiada.. Mam rozległe zainteresowania, jestem osobą niezwykle ambitną, potrafiącą logicznie myśleć i szybko się uczyć.. Mogę pracować zarówno w branzy elektronicznej, motoryzacyjnej.. Interesuje się także psychologią.. (również parapsychologią czy psychotroniką), wszelkimi nowinkami technologicznymi.. Posiadam bardzo rozległą wiedze w zakresie samochodów osobowych, czy to pod względem użytkowym czy tez serwisowym.. Jednak mogę podjąc się pracy na prawie każdym stanowisku.. Obecnie pracuję jako serwisant sprzętu AGD.. Rozpoczełem studia Administracji z elementami prawa, jednak z powodów osobistych musiałem je zakończyć.. W zamian za załatwienie mi pracy oferuje 20-50% swoich zarobków przez okres jednego roku.. Oczywiscie wszystko zależne jest od wysokości wynagrodzenia, bowiem przy kwocie np 10tys, mogę zaoferować 50% swoich zarobków.. Oczywiscie z zainteresowanymi osobami kwestia ta jest do omówienia.. Kontakt : kmj@o2.pl , Osobom zainteresowanym prześle moje CV oraz kontakt telefoniczny do mnie.. Z góry dziękuje za wszystkie oferty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na grubie chciołbys robic?:D styknyło by mi te twoje 20% z wypłaty zyłbyk ja paczek w masle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyyylek
Co do powyzszego postu - Wybacz, ale nie bardzo rozumiem, jezeli to mozliwe proszę o w miare estetyczne i wyraźne ;p slownictwo.. Zapomniałem kompletnie dodać ze pracy tej poszukuje na terenie Warszawy i najblizszych okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyyylek
oczywiście miesięcznie 20-50% moich zarobków, dożywotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×