Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luiza1988

kupa podczas porodu :-(:-(

Polecane posty

boje sie ,ze zrobie kupe podczas porodu ...ze nie zdaza z lewatywa ,albo ,ze nie wyproznie wszystkiego :-(:-( jeszcze dzis kolezanka opowiadala mi,ze dziewczyna,z ktora lezala na sali zrobila kupe podczas porodu ...normalnie szok ...spale sie ze wstydu jak zrobie mega glupia sytuacja :-\:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takk ze tego
Nie strasz, nie strasz bo sie zesrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljjolkj
Akurat bedziesz podczas porodu sie przejmowac kupa, haha. Jesli nie dadza ci epiduralu to bedziesz umierac z bolu. Szczerze wspolczuje tego co cie czeka; zanim podali mi epidural to byl najgorszy bol jaki w zyciu mialam, myslalm ze tego nie zniose. A porod to dopiero poczatek tej calej masakry, dlatego moje dziecko zostanie jedynakiem. Nie ma mowy, zebym to jeszcze raz chciala przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinamalina
mnie sie zdazylo i zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetaam mnie też
się zdarzyło i mąż na to patrzył. W tamtej chwili miałam to głęboko gdzieś. Znieczulenia nie dostałam więc kupa to był mój najmniejszy problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bywa i juz. Nawet lewatywa moze do konca cie nie wyczyscic. Niestety kupa to najmniejszy problem . Wierz mi ze nie bedziesz pierwsza ani ostatnia. Nie takie rzeczy lekarz albo polozna widzieli. Hemoroidy to dopiero problem po porodzie. Nawet naciete krocze tak nie boli jak hemoroidy. Wiec g.....em sie nie przejmuj to normalne i czasami nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuhu
prawdę powiedziały :P a nie pocieszyły a z resztą w życiu przezywałam gorsze bóle niż na porodówce a znieczulenia nie miałam więc nie nazwałabym tego najgorszym bólem na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joald
ja zrobiłam kupe choc miałam lewatywe ale nie przejmwoałam sie tym akcja szła tak szybko ze nei zdązyłam sie wypróżnić w uikacji wiec dokonczyłam na łózku porodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgguyuyttyr65
ja za tydz rodze i tez sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugrumru
kupa sie zdarza lekarze i pielęgniarki muszą być na to przygotowani a facet nie musi być z tobą na sali nie ma się co stresować kupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezzzzzzzzzzzzz
ja też zrobiłam mąż był cały czas ze mną ale trzymał mi głowę więc nie zauważył nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgguyuyttyr65
ja niechce faceta przy porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemastary
na allaha obrzydlistwo tfuuuu, myslałem że żygne jak to czytałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulhjnef
ja tez zrobilam kupe podczas porodu, maz tez byl przy mnie potem tylko mi powiedzial ze czuł że zrobilam kupe ale nie widzial bo polozna od razu wycierała ale to bylo juz pod koniec jak dziecko wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemastary
Larysa27 strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz za darmo
Jakos nie przypominam sobie, zeby mi sie kupe chialo jak rodzilam... lewatywy nie mialam, no ale moj porod trwal dlugo i nic nie jadlam caly dzien tato dziecka byl przy porodzie ale kolo mojej glowy, trzymal mnie za reke! na Uniesionych wysoko nogach mialam przescieradlo i..; nic nie widzial !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favsadfcvas
Larysa27 ja też zrobiłam mąż był przy mnie nikt ci tam krocza nie ogląda bo przecież męża nie bierze się na salę po to żeby ci głowę między nogi wsadzał a po drugie jak ktoś miał lewatywę to nie wali się nie wiadomo jakiego wielkiego kloca tylko troszkę gdyby mi położna nie wycierała delikatnie to bym nawet nie wiedziała że zrobiłam więc nie wiem co ty tak dramatyzujesz nie zauważyłam żeby mój mąż się jakiś depresji nabawił czy czegokolwiek wręcz przeciwni :P o czego mój mąż się miał niby nabawić gdy wymiotowałam jak byłam chora musiał mnie nosić na wc bo nie byłam w stanie i jeszcze po mnie sprzątać jak nie zdążył mnie zanieść nie wspominając o sprzątaniu wymiocin i trzymaniu mnie za głowę wtedy to na bank wyglądałam gorzej niż podczas porodu weźcie nie przesadzajcie i nie róbcie z siebie księżniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmalutkaZosia
mi tez sie zdarzylo i to nic dziwnego nie jest przeciez a ta madra co napisala po co mezow brac i wspolczuje ze to widzieli to widocznie nie ma wyrozumialego meza dziwne ze moj maz byl przy tym a po porodzie nasz sex jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojjeeeeee
najlepsze jest to że większość i tak nie ma pojęcia że jej się coś wycisnęło :P i tak jak ktoś tam napisał mąż przecież nie stoi między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihjfcvbx
prawie kazdej kobiecie sie to zdarza podczas porodu. moja kolezanka jak miala rodzic to nawet nie pomyslala ze moze sie posrac :D a pozniej dopiero opowiadala, ale tak na luzie, to nawet nie 1/4 makabry :D głowa do góry, poród to zadne super cudownie piekne doswiadczenie, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
ja też zrobiłam i żyję... po 8 godz.w bólu było mi już wszystko jedno-chciałam jak najszybciej urodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
zgadzam się z "majoweczka09"-jak po porodzie nie możesz zrobić...to dopiero jest stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
fuj wasi mezowie musaza wachac wasze kupska a potem zdziwione ze zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie bylo tej "wpadki" ,ale ja mialam rozwolnienia zawsze przed i caly tydzien latalam do WC,taki objaw przedporodowy,a mowie dzis jest 3 dzien po i czopki pojda w ruch,bo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
zgadzam się z postem wyżej,potem zdzwione,ze zdradzane!a mąż mając widok gówna czy smród z porodu już nigdy nie będzie patrzał na kobiete tak samo.Jesteście idiotkami twierdząc,że nic to nie zmienia w facecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgajakal
to ja też niby mam zdradzić męża bo jego gówna oglądałam i musiałam go jeszcze wycierać bo był tak słaby i chory że nawet na nogach się utrzymać nie mógł w życiu bym nie chciała też takiego faceta który brzydzi się podstawowych czynności fizjologicznych i żal mi tu tylko takich kobiet które z z takimi facetami są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgajakal
i popieram majóweczkę gorzej jest jak po porodzie nie można zrobić to jest dopiero horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
a ja nawet nie wiem czy zrobiłam kupę... Na parcie puściło mi znieczulenie i jedyne o czym marzyłam to wreszcie wypchnąć małą :) Ja akurat jestem za porodem z męzem- mój był bardzo pomocny, nawet widział jak główka wychodzi:):) Córa ma trzy lata w seksie jest bosko. Więc wrzućcie na luz co poniektóre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×