Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość narika1123

Co sądzicie o seksie analnym?

Polecane posty

Gość narika1123

Mój chłopak chciał wejść w tą drugą dziurkę i wszedł tak mnie bolało że juz nigdy sie na to nie zgodzę to tylko ból i męczarnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nie zrobił tego odpowiednio. Beznadziejnego masz faceta. A ANAL ubóstwiam.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik1498
czemu uważasz że nie zrobił tego odpowiednio? Była oliwka nawilżenie ale i tak nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
u mnie też było nawilżenie a mój ma 29 lat i dobrze byłam przygotowana też się mylisz a ty klopsik jesteś dziewczyną?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
A było rozluźnienie?:classic_cool: Czy wsadzał Ci język najpierw do odbytu i masował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik1498
tak mam 25 lat a mój 26 myślę że doświadczony jest też zakładałam taki temat na początku i myślałam że do mnie jest skierowana odpowiedz ale widze że nie ja mam tylko taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
byłam rozluzniona ale przyznam szczerze że tam językiem mi nic nie robił nawet bym sie trochę wstydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
Ludzki przedmiot a ty jesteś dziewczyną czy facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuzja
w ogóle nie czytajcie postów tego ludzkiego przedmiotu bo to jest jakiś pojebany zboczeniec :O zaraz wam powie, że pewnie nie byłyście odpowiednio rozluźnione bo facet na was nie naszczał albo nie rozsmarował swojego gówna na waszych cyckach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
nie do końca robił to po mału i fakt że tam nic palcem też nie robił może to było za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jestem mężczyzną, a czasem facetem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore to i zboczone
Z analu przyjemnośc ma tylko facet, kobieta odczuwa ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
No właśnie ja was facetów trochę nie rozumiem wam sprawia to przyjemność kobiecie w tyłek pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuzja
kobiecie anal nie sprawia żadnej przyjemności bo nie ma tam żadnych stref erogennych u facetów jest inaczej - mają tam prostatę, której stymulacja jest dla nich przyjemna. dla kobiety anal to tylko wątpliwie przyjemne uczucie wypełnienia i zwykłe walenie w jelito 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore to i zboczone
Facet jak mu drugi facet wsadzi w dupe to podobno odczuwa przyjemnośc ze stymulacji prostaty. Ten wsadzający też się cieszy bo sobie masuje fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc5555
* brali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Anal to wyższa szkoła i nie dla oziębłych samców i suk.:D:D Przecież jak umiejętnie robiony, to i kobiecie sprawia przyjemność.:O Ale o czym tu pisać, jak Ty się wstydziłaś, żeby Ci język do tyłka wsunął. A za wpychanie fiuta się zabieracie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuzja
ja się dziwię, że kobiety się na to zgadzają gdyby mój facet mi to zaproponował to bym mu podziękowała za znajomość i poleciła kilka klubów gejwoskich skoro lubu walić w odbyt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuzja
tak, tak ludzki jak kobieta nie pozwala na siebie szczać, srać, walić w jelito to jest oziębłą suką i oczywiście jest słaba w łóżku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Gruzja żebyś wiedziała.:D Może bez tego srania. Ale też nie jestem jeszcze pewien.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
bo to co innego językiem a co innego kutasem tam robimy kupę jak nie wiesz i sama nie chciałam żeby tam mnie lizał. I nie siedział w więzieniu tylko chciał spróbować ja tez bo taki seks jest popularny niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc5555
Popularny w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
No i już. Jaki problem Narika? Jesteście oziębli, to nie lubicie w doopkę.😘 Lubicie tradycyjnie.Ty i on szczęśliwy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Też lubię ten widok.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie na to zgodziłam. Znam swoje ciało wiem co mam w srodku i jestem w pełni swiadoma tego co robie. Nie preferuje tego typu zabaw, ale raz na rok jako odskocznia od zwykłego seksu czemu nie? Bo dupa służy do s..ania ? a gęba do jedzenia a nie do sprawiania oralnej przyjemnosci? a po co komóż jakieś bariery. Kwestia tego co robimy ze swoim ciałem to indywidualna sprawa przeciez. Nie wyobrazam sobie ciagle kochac sie analnie bo to poprostu nie zdrowe. Do takich zabaw trzeba dorosnąc i miec odpowiednią osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
nie jest żadnym gejem i od tamtego momentu już tego nie robimy zrozumiał że mi to nie sprawia przyjemności. A geje są ci którzy swoje dziewczyny albo żony rżną w dupę na codzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jak geje? Jak to kobiece poopki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika1123
nie jestem głupia kocham swojego męrzczyznę i dla niego spróbowałam to zrobic ten jedyny raz nie znasz mnie więc nie oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuzja
mogę ocenić po tym co napisałaś "popularny" to ja też muszę spróbować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Gruuzja, oj dobrze, już przepraszam. Tylko niewinnego całusa w pośladek mogę? Na zgodę? Proszę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×