Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarkAnimus

Kobiety patrzą głównie na wygląd Faceta.

Polecane posty

Ja poznałam swojego przez internet, on wysłał mi najbrzydsze zdjęcie pod słońcem :D Ale fajnie nam się gadało, widać, że inteligentny, z poczuciem humoru, trochę chu/jowe poglądy, no ale ogólnie na plus, dlatego się z nim spotkałam. W realu wyglądał znacznie lepiej niż na zdjęciu, ale nadal nie mój typ i to bardzo. W dodatku wtedy nie miał samochodu, pracował za niecałe 1200 zł i hit: nie miał kluczy do swojego domu :D :D (no cóż, Matka Polka...). Więc ani przystojny, ani bogaty, ani nie ma superfury czy własnego apartamentu. Za to najważniejsze jest - osobowość. Poczucie humoru, inteligencja, szczerość, chemia też między nami od początku była, także panowie to nie jest tak, że wszystkie dziewczyny lecą na wygląd, tylko wam się takie pustaki podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile mieliscie lat jak sie poznaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty pewnie pasztet jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki ale inteligentny
Czyli jednak istnieją na tym świecie kobiety które ponad wygląd faceta cenią poczucie humoru,inteligencję,wierność i kulturę osobistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupie mam gościa kasę, teraz spotykam się z facetem którego poznałam na sympatii. Nic o jego stanie majątkowym nie zostało ujęte na profilu. Jak i o moim. Sama go zaczepiłam bo wygląd (czyli to na co pierwsze zwraca się uwagę na takim portalu) zrobił na mnie wrażenie meega ! Mój typ, idealnie :D Podjechał fajnym autem na spotkanie, ale jakoś nie posikałam się na ten widok ! W doopie mam jego kasę. Może zarabiać 2000 miesięcznie i jeździć zdezelowanym polonezem, ma mnie SZANOWAĆ, DBAĆ O ZWIĄZEK I NIE ROBIĆ GŁUPOT JEŚLI JUŻ SIĘ NA ZWIĄZEK ZDECYDOWAŁ. Ma być dowcipny, inteligentny, czuły ale nie ciepłe kluchy, męski ale nie gburowaty. I musi akceptować moje dziecko, jezeli chce coś poważnego budować. Nie musi chcieć dzieci, ja mam więc w ostateczności wystarczy. Jeśli będzie chciał dziecko ze mną - bardzo proszę ! Więc na dziecko tez łapać go nie zamierzam bo ma fajne auto i mieszkanie (choć wynajęte, fajnie urządzone) i widać, że kasiasty. phi tam, kasa rzecz nabyta. liczy się to co człowiek ma w głowie i w sobie, w sercu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecialas na wyglad czt serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma być męski a nie piękny! Ma mieć coś, co przyciąga (charakter), a to nie musi wiązać się z wyglądem Adonisa, bo sam piękny posąg bez charakteru raczej interesuje chwile, bo taki nudny jest :D v Życie nie polega na wgapianiu się w siebie jak w obraz ale na wspólnym dążeniu w tym samym kierunku! Jeśli kobieta stawia wygląd ponad męskie cechy charakteru, to prędzej czy później się rozczaruje, bo co komu po ładnym obrazie? Przez chwilę dobrze popatrzeć, ale wiecznie wzruszać nie będzie. Zresztą, kto tu jest płeć piękna? Facet czy kobieta? Jeśli facet będzie musiał być piękny, to jaka będzie musiała być kobieta, męska? Pomieszane z poplątanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwona_porzeczka 2012.07.09 wiesz co mi się podobają dziewczyny które powiedzmy sobie szczerze są biedne ale dbają o siebie, a nie takie zaniedbane tłuste włosy oczy podkrążone i jeszcze palą piją a chciałyby księcia z bajki, bo uroda nie ma nic wspólnego z tym jaki człowiek jest, ale nie można też przesadzać , dbanie o siebie to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie dbają o siebie bo są zakompleksione dlatego chciałby mieć figurę i być akceptowana ale jedyne co robią w tym kierunku to zapieprzają do KFC albo Macdonalda i wpieprzają te syfy. A potem cóż sie dziwić - popadają w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwracam uwage na wyglad i charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaNiezwyczajna
Wygląd to za mało, mężczyzna musi mnie czymś ująć. Nigdy nie miałam przystojniaka z żurnala ale za to interesujących mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda,niektóre lubią ogladać k****a. Mężczyzne ktory się przed nimi trzepie. Własnie wrócilem od takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wygląd ich interesuje i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd jest najważniejszy przy wyborze partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi być bardzo przystojny i męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 13:24, słonecznie z Poznania napisał:

Ja poznałam swojego przez internet, on wysłał mi najbrzydsze zdjęcie pod słońcem :D Ale fajnie nam się gadało, widać, że inteligentny, z poczuciem humoru, trochę chu/jowe poglądy, no ale ogólnie na plus, dlatego się z nim spotkałam. W realu wyglądał znacznie lepiej niż na zdjęciu, ale nadal nie mój typ i to bardzo. W dodatku wtedy nie miał samochodu, pracował za niecałe 1200 zł i hit: nie miał kluczy do swojego domu :D :D (no cóż, Matka Polka...). Więc ani przystojny, ani bogaty, ani nie ma superfury czy własnego apartamentu. Za to najważniejsze jest - osobowość. Poczucie humoru, inteligencja, szczerość, chemia też między nami od początku była, także panowie to nie jest tak, że wszystkie dziewczyny lecą na wygląd, tylko wam się takie pustaki podobają :)

To coś dla Ciebie, Narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2018 o 20:25, Gość gość napisał:

Wygląd jest najważniejszy przy wyborze partnera

Nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×