Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarkAnimus

Kobiety patrzą głównie na wygląd Faceta.

Polecane posty

Gość DarkAnimus

Te które mówią że tak nie jest to hipokrytki. U mnie w mieście jest bardzo mało ładnych dziewczyn, ale za to wszystkie mają wymagania z kosmosu. Najlepiej opalony, bogaty przystojniak. Same urodą i inteligencją nie grzeszą. Jednym słowem paszczaki.:/ Pracuje z takimi kobietami i słysze jak oceniają innych facetów pod wzgledem wyglądu (często prostackimi tekstami). Są grube, mają wąsy i nie mają figury, a oczekują od faceta żeby był "BONDEM". Kobiety co jest z wami ? Nie widzicie swoich wad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda objawiona
kobiety wyglądem się nie zachwycają ,tylko kasą, może mieć 60lat,łysy i śmierdzący ,ale jak ma kasę ,to znajdzie się tłum 18-23 letnich dziewczyn,które go kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura! patrzą przede wszystkim na przyjemne usposobienie, poczucie humoru, inteligencję, pewnosć siebie, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda objawiona
fiku mikuuu bzdura! patrzą przede wszystkim na przyjemne usposobienie, poczucie humoru, inteligencję, pewnosć siebie, ... http://fikumikuuu.cba.pl/ hahahah uuuu kwiczę ..... przyjemne usposobienie hahahahha ale żarty się Ciebie trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkAnimus
kolejna hipokrytka. Jestem pewny że wybrałabyś ładnego gbura a nie brzydkiego inteligenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Powiem szczerze, wygląd dla mnie jest bardzo ważny. Facet musi mnie pociągać fizycznie i nie ma w tym nic dziwnego. Tak jak was nie podniecają przykładowo grube, zapuszczone dziewczyny z tłustymi włosami, tak i mnie np nie podniecają niscy i łysi. Wręcz mnie odpychają. Na kasę może i niektóre lecą, ale nie wierzę, że mają super seks z brzydalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda objawiona
czerwona_porzeczka Powiem szczerze, wygląd dla mnie jest bardzo ważny. Facet musi mnie pociągać fizycznie i nie ma w tym nic dziwnego. Tak jak was nie podniecają przykładowo grube, zapuszczone dziewczyny z tłustymi włosami, tak i mnie np nie podniecają niscy i łysi. Wręcz mnie odpychają. Na kasę może i niektóre lecą, ale nie wierzę, że mają super seks z brzydalami. Niektóre lecą na kasę? Każda leci, wszystko tylko kwestia ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkAnimus
Zrobiłem eksperyment. Założyłem 2 konta na fotka.pl. Jedno- opalony mięsniak z roznegliżowanymi fotami. Drugie przeciętniak z normalnymi zdjęciami. Z tego pierwszego zagadywałem typowo porostackimi tekstami typu Efekt mnóstwo chętnych kobiet. Zdobyłem ok 20 nr tel w dwa dni... Z tego drugiego konta pisałem ineligentnie z poczuciem humoru. Efekt : żadna nie odpisała ;) Mówi samo za siebie... Kobiety jesteście puste i nadajecie sie tyllko do dymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etewhwjh
Najlepiej jakby facet chodził z metką na ubraniu a tam było napisane ile ma kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zgodzę że z tym że wygląd jest szalenie ważny!!! ja również mam przystojnego faceta i fakt jest taki że to na samym początku zrobiło na mnie wrażenie ;) wiem że uznacie to za puste ale każda z nas chce mieć przystojnego mężczyznę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
nie ja tylko na gruby portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkAnimus
Ale tu chodzi o to, że brzydkie i przeciętne kobiety mają takie wymagania co do facetów Sobą nic nie prezentując ;/. Rozumiem że ekkstra laseczki moga miec wymagania... ale paszczaki ? z owłosionymi twarzami ?? zlitujcie sie.. bo pawia puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 2000
Najważniejsze, że jest przystojny a to jaki on tam jest to już obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Brzydcy faceci też mają wygórowane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziarall
Każdy ma wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkAnimus
nie mam wygórowanych wymagań.. no ale sory.. nie bede z kobietą grubą z owłosioną twarzą : / i jeszcze stawiajacą jakieś wymogi... TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziarall
Panna z wąsem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Ale czy ktoś Ci każe z nią być? Spławiasz i tyle. Tak jak ja spławiam facetów, którzy nie są dla mnie atrakcyjni fizycznie. A oczekiwania każdy może mieć i może nawet je zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkAnimus
Niektóre panie to chyba lustro okłamuje... Zauważyłem że jedynaczki sa najgorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsi są JEDYNACY! rozpuszczeni i zapatrzeni w siebie i swoje potrzeby....a jedynaczki to księżniczki nie wiele lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsi są JEDYNACY! rozpuszczeni i zapatrzeni w siebie i swoje potrzeby....a jedynaczki to księżniczki nie wiele lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkAnimus
DKW masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - możesz być wyjątkiem od reguły,ale prawda jest taka że jedynacy są egoistami i rzadko liczą się z tym że ktoś inny oprócz NICH może się liczyć! Frodo-i w co w końcu się ubrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda objawiona
osobiście znam kobietę (ma 4 rodzeństwa) ,a egoistka jakich mało, z resztą jak każda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×