Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

jeju dziewczyny tak was czytam i totalnie nie wiem o czym piszecie:O Lune Kinia jak sie czujecie? helenka katka juloni aneczka35 i wszystki inne babeczki pozdrawiam basza trzymam kciukasy za Twoje pingwinki pola na pewno i na Ciebie przyjdzie pora!!! wiosenka czekamy na wynik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko a czy lekarze nie mowili przypadkiem o kilkudniowej wstrzemiezliwosci przed punkcja? Aby plemniki sie wzmocnily i bylo ich duuuzo! nam kazali 8 dni przed nic nie robic :) aha i na punkcje koniecznie wez kanapke ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol, czuje sie bez zmian. Siedzę nieprzytomna i w głowie mi sie kreci ale takie to uroki na które czekałam tyle lat więc nie narzekam. Licze na to że weekend szybko zleci i juz będzie poniedziałek i pierwsze USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha strasznie mi przykro,wiem ze to gragedia ale trzymam kciuki za twoj ttansfer! Pamietaj ze to dla ciebie bardzo wazne. Niebedzie. Ci latwo,wiem ze to siostta ale spruboj choc troche sie odizolowac. A siostrze silek duzo zycze:'( Pola na ciebie tez przyjdzie pora;kazda z nas ma nadzieje cieniutka w chwilach slabosci ale jej musimy sie trzymac! Ja dzis jezdzilam na bada ia,o 17 wyniki mam nadzieje ze wszystko ok i wystartuje z zastrzykami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kinia ja tez jestem na w pol przytomna!!! Ale super, w koncu ten wymarzony odglos!:-) Ja moje serduszko zobacze dopiero za miesiac:-\ lune az 8 dni, jeju jak dlugo. U nas bylo 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kinia.. ja mialam estradiol ponad 2000! przed punckja...mimo wszystko nikt nic nie mowil o odwolywaniu...ale bralam zastrzyki na obnizenie plus dostinex ktory dziala p hiperstymulacji..ehh..co klinika to technika...nawet mi sie zrymowalo! nielotolek..jakos wytrzymalismy heheh...wiesz teraz mysli wokol innych rzeczy :) u mnie bez zmian, wciaz nie opuszcza mnie takie uczicie pelnosci w brzuchu...pobolewaja mnie tez jajniki...plus pobolewnie w brzuchu..a wczoraj wieczorem bardzo mnie zabolal brzuch...nie jak na okres, zupelnie inaczej, jakby cos tam sie podzialo w macicy, nie wiem :((( wzielam nospe i musialam sie polozyc...ale przeszlo szybko...czy ktoras z Was tak miala? oh dziewczyny, taka jestem zlekniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasami miewalam bole w podbrzuszku, ale nie na tyle silne by brac tabletku. Dobrze ze przeszlo, tak jak mowisz macica rosnie i sie przygotowuje. Nie stresuj sie. A co do 8 dni wstrzemiezliwosci to co to jest, moj biedny M juz z 8 tydz nie moze sie doprosic :-P Ale co ja zrobie jak u mnie ochota na zblizenia odeszla w nieznane i za nic w swiecie nie chce wrocic. hmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo...ale przy tych hormonach to przeciez normalne..moj m to rozumie..mam nadzieje heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede 2000 estradiolu to nie taki straszny wynik. Moj poziom wynosił 13000 (nie 1300 :) ) lekarz patrzył na ten wynik z niedowierzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, że wywołałam małą burzę w związku z progesteronem:) Nie znam się na tym, ale wiem jak postąpiono i wydaje się to mieć sens. Szukałam trochę w necie na ten temat i wygląda na to, że różnie kliniki do tej sprawy podchodzą. W Salve powiedzieli nam, że żadna ich pacjentka z wynikiem pow. 1,4 jedn. nie zaszła w ciąże po ivf, bo progesteron ma rosnąć dopiero po punkcji, a nie być wysoki w jej dniu, czy jakoś tak:) Kinia, ja też miała estradiol pod 13 000, więc doskonale Cię rozumiem. Brzuch miałam jak napompowany przez kilka dobrych dni:) Najważniejsze! Betka wciąż rośnie, dzisiaj 18 dpt- 12 350. Cieszę się ogromnie:):) , ale też czekam na pierwsze usg. Aga, dzięki za info w tej sprawie. Masz rację, chyba warto poczekać do pełnych 4 tyg. Choć dziś dzwoniłam do ginka i stwierdził, że przy takiej becie można sprawdzić akcję serduszka:) Ale chyba poczekam... Katka, czekam na pomyślne wiadomości od Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka- a gdzie wyniki Twojej bety ? miały byc koło 14 jak pamiętam. Ja po wyniki mam jechac o 19. Moze pojechac mezus, ale sie dziewczynki boje! Coś mnie dzisiaj w prawym jajniku kłuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka, dzięki:) A plamisz jeszcze? Mam nadzieję, że już nie.Myślę, że to kłucie w jajniku do dobry znak. Ja niemalże codziennie odczuwam takie kłucia:) Wierzę mocno, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosanka- mniej plamie , ale jak tak mocniej sobie podetrę papierem to jeszcze takie bezowe slady sa ;). Juz po 19 będe wiedziała, a głowe to mi rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a powiedzcie mi czy beta w 11 dpt jest wiarygodna ? Teraz pisała koleżanka, z którą leżałam na sali po transferze i dzisiaj jej beta w 11 dpt to mniej niz 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosanka, alez masz ta bete ogromna, super! naprawde monster! wow, super..moja taka mini malutka bidulka :(( katka, trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosanka, az sprawdziłem swój wynik i ja przed crio miałam prog 1,8 i zaskoczyło za pierwszym razem. A progesteron podają zaraz od po owulacji, spotkałam się z tym podejściem u różnych lekarzy i w różnych klinikach więc coś w tym musi być. Tymbardziej że to właśnie dzięki wpływowi progesteonu na endometrium udaje się kobiecie zajść w ciążę bo bombelek ma wtedy najlepszej jakości życiodajną kolderkę w której może się zagnieździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyniku estradiolu przed punkcja, to jednak mialam na pewno wyzszy, bo w koncu skoczylo sie hiperstymulacja lagda, te 2000 to poziom na dwa tyg przed punkcja- wlasnie sobie sprawdzilam w raporcie..a potem mi go zbijali, w dol...ale przed samym zabiegiem to juz nie wiem, nie mam wynikow..progesteron rzeczywiscie mi zbijali w dol...tez na dwa tyg przed punkcja byl 0.9, a potem 0.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka, nie stresuj się tak, choć wiem, że to nie lada zadanie. Co do bety sądzę, że niezależnie od wyniku powinnaś dla pewności powtórzyć ją w poniedziałek. Kinia, to super, że zatrybiło:) Ja na endo, a miałam naprawdę mega malutkie brałam progynovę( estradiol)+ plastry estroferm mx100, bo lepiej się hormon wchłaniał. A progesteronowi dajmy już święty spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede- :) ale mi sie portki trzesa ze strachu ojojo Kini- no jeszcze na dzisiaj to chyba ja zostałam z beta ale jeszcze musimy poczekac:) na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda2002
Dziewczyny błagam o pomoc, czy któraś z Was robiła in vitro w Wwie? Gdzie i u kogo? HELP>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka! Tak się cieszę, wierzyłam, że będzie dobrze!!! Teraz dużo odpoczywaj i czekaj cierpliwie na wzrost betki:) Jeszcze raz gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpoczywaj duzo i nie stresuj sie, chociaz wiem ze teraz zacznie sie panikowanie ze to i tamto. Znam z autopsji ;) SUUUUUUUUUUPER!!!!!!! Kurcze dziewczynki powoli zaczyna sie robic tu ciezarnie ;) Jupi Jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×