Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Anette czekamy!!!!! xx Aneczka a mozna wiedziec ile zaplaciliscie za dom i w jakim banku macie kredyt ? Pytam z ciekawosci bo wlasnie przymierzamy sie do kupna, za tydzien mam jeszcze jedno spotkanie w innym banku,zobcze co mi zaproponuja. Ja teraz place za apartament z jedna sypialnia, salon taki nawet spory i ciemna kuchnia (bez okien) przejsciowa do malego "ogrodu" czytaj wychodek 640e + oplaty. Fakt jest to paroletni apartament w czystym i zadbanym miasteczku bez "kolorowych", ale cena powala jak za cos takiego. Chcemy kupic w Mechelen,nie wiem czy orientujesz sie gdzie to jest, bo ta wiocha tu gdzie mieszkam juz mnie zabija :/ a co do punkcji to ja dlugi protokol mialam ok 2 miesiace i spray do nosa przez caly czas 6 razy dziennie. xx manjoc no kurde domek fajoski, tez mi sie marzy taki najlepiej wolnostojacy :) Moze kiedys:/ A jutro napewno juz cos bedzie widac,ale zapewne beda jeszcze malutkie. xx Gerwazy nie znam sie za bardzo za tych wszystkich normach i wynikach, wiec Ci nie pomoge,ale trzymam kciuki. xx mi sikaniec wyszedl w 11tym dniu, ale wiadomo kazda z nas jest inna. milego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette 18 gratulacje :) Poprostu pokaż test mężusiowi, napewno się ucieszy. Normalnie test robi się z porannego siku, jeżeli wyszedł ci teraz to znaczy ze stężenie hormony ciążowego jest spore ;) Jeżeli chodzi o mieszkanie to my w Niemczech tez wynajmujemy, nie chcemy kupować bo planujemy wrócić do Polski i tak wyremontowaliśmy domek moich teściów. Gerwazy życzę powodzenia ;) Komuś musi się udać za pierwszym razem :) Aneczka wszystko zależy od tego jaki masz protokół. Jeżeli długi to masz z tabletkami anty a jeżeli krótki to od drugiego dnia cyklu masz już stymulacje i ok 12 -15 dc punkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette kochana gartulacje , aż mi samej zachciało się płakać z Twojego szczęści1! Powiedz mezowi i napisz co i jak!! Kochana a ktora probe mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktoras mowila o wplywie leku na wynik, ja od 10dpt odrzucilam wszystkie leki nic nie bralam, dopiero wczoraj wzielam jedna tabletke duphastonu czy to moglo zafalszowac wynik? Nic nie mowilam mezowi, on poszedl do lazienki a do mnie w chwile po tym jak do Was napisalam dotarlo tak naprawde ze sa dwie grube kreski i tak strasznie glosno zaczelam plakac ze sie uspokoic nie moglam, maz uslyszal wypadl z lazienki nieziemsko przestraszony ze cos mi sie stalo i caly czas mowil kochanie co ci jest, co ci sie stalo i tak w kolko, jak juz doszlam do siebie na tyle ze moglam mowic to sie zaczelam smiac jak glupia przez lzy i powiedzialam ze zostaniesz tatusiem... on wybaluszyl oczy i pyta co ty mowisz? skad wiesz ? Ja ze test robilam ale mowie ze nie wiem czy ta druga kreska jeszcze tam jest i ze mu pokaze. poszlismy do lazienki i dalam mu test i instrukcje. a on tak strasznie zaczal plakac ze ja sie znowu wystraszylam ze cos sie stalo i plakalismy razem, mielismy na ta okazje zostawionego szampana wiec go otworzylismy z hukiem zeby na szczescie bylo no i to tyle :-) X kochane to moje trzecie podejscie wiec do trzech razy sztuka. transfer mialam w wigilje wiec tlumaczylam sobie ze dostalam prezent pod choinke, teraz chodzi mi po glowie ile babelkow jest bo mialam transferowane dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, kochana gratuluje z calego serca. Tak sobie mysle ze Ty nie wierzylas do konca ze moze sie udac:) a jednak cuda sie zdarzaja... Miki ma racje najlepiej robic sikanca z rana, wiec u Ciebie musi byc juz wysokie stezenie hormonu. To naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, kochana gratuluje z calego serca. Tak sobie mysle ze Ty nie wierzylas do konca ze moze sie udac:) a jednak cuda sie zdarzaja... Miki ma racje najlepiej robic sikanca z rana, wiec u Ciebie musi byc juz wysokie stezenie hormonu. To naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette az się popłakałam ( od dłuzszego czas Was podczytuje) , ciesze się Twoim szczęsciem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette serdeczne gratulacje:)i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette serdeczne gratulacje:)i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette serdeczne gratulacje:)i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette jeżeli jeszcze masz dhupaston to możesz go brać. Progesteron nie szkodzi, wręcz pomaga we wczesnej ciąży. Ja brałam do 12 tygodnia ciąży. A i on nie zafalszowal wyniku testu, nie martw się i dbają o siebie i twego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette serdeczne gratulacje:)i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette jeżeli jeszcze masz dhupaston to możesz go brać. Progesteron nie szkodzi, wręcz pomaga we wczesnej ciąży. Ja brałam do 12 tygodnia ciąży. A i on nie zafalszowal wyniku testu, nie martw się i dbają o siebie i twego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette jeżeli jeszcze masz dhupaston to możesz go brać. Progesteron nie szkodzi, wręcz pomaga we wczesnej ciąży. Ja brałam do 12 tygodnia ciąży. A i on nie zafalszowal wyniku testu, nie martw się i dbają o siebie i twego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette serdeczne gratulacje:)i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette jeżeli jeszcze masz dhupaston to możesz go brać. Progesteron nie szkodzi, wręcz pomaga we wczesnej ciąży. Ja brałam do 12 tygodnia ciąży. A i on nie zafalszowal wyniku testu, nie martw się i dbają o siebie i twego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette serdeczne gratulacje:)i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette jeżeli jeszcze masz dhupaston to możesz go brać. Progesteron nie szkodzi, wręcz pomaga we wczesnej ciąży. Ja brałam do 12 tygodnia ciąży. A i on nie zafalszowal wyniku testu, nie martw się i dbają o siebie i twego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Anette kochana ciesze sie razem z Toba i teraz mocno zaciskam kciuki na 9 miesiecy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dziękuję za odpowiedzi na temat tego protokółu Amelia kochana a dlaczego lekarz zaproponował ci znów krótki protokół skoro tamtym razem miałaś tylko 3 pęcherzyki??? ja wam powiem że przy długim protokole jak pojechałam bodajrze na 2usg to miałam w sumie 30 takich drobniutkich pęcherzyków ale lekarz bał sie hiperstymulacji i przystopował wzrost więc później na punkcji pobrali tylko 12 komórek z czego 8 się zapłodniło a do piętego dnia wytrzymały tylko 4 miałam 2 transwery a i tak się nie udało . boję się że teraz też tak może być :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Anette gratuluje!! Z calego serducha Wam gratuluje!! Prawie sie poplakalam z Waszego szczescia. Wyobrażam sbie jak upragniona bla ta druga kreska! Trzeba wierzyc, bo to naprWde sie spelnia! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×