Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość amelia 34
Monjoc aniołku ja dopiero od wczoraj po punkcji.Jutro ma zadzwonić pani z laboratorium,poinformuje czy komóreczki ładnie się połączyły z plemnikami.Jeśli wszystko będzie ok,to transfer będzie między poniedziałkiem a środą.Wczoraj wieczorem,dzisiaj rano i dzisiaj wieczorem aplikuje po jednej globulce Utrogestan a od jutra 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak tam dzisiaj kobietki? Minojc pytasz o samopoczucie... otoz nic nie czuje i nijak nie wygladam, takze nie mam pojecia czy wszystko jest dobrze, ale w pon jade na bete i umowie sie wtedy na usg to cos juz bede wiedziala. Troche mnie to martwi bo od poniedzialku bedzie 6 tydzien a ja nic a nic nie czuje, tylko troszeczke brzuszek wieczorami jak sie nachodze troche, a tak to kompletne zero. zobaczymy czym to pachnie ... a u Ciebie jak? Madziulka ja dostalam 2 babelki 4B no i dwie kreski sa co prawda nie wiadomo czy jest zarodeczek zdrowy, ciaza jako taka jest ale, to podobno nie ma reguly... badz cierpliwa :) kurcze wy tak o tym spaniu... ja tez na boku spie, ale tyl;ko na prawym :( a powiedzcie co to ma za znaczenie? Nie rozumiem tego...:( Amelka trzymam kciuki za udane baraszkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej MAdziulka, no tak jak piszesz, najlepszy to 3AA a nagorszy to ten BB...ale wiesz, co czytalam gdzies, ze czesto w klinice daja obok tych najlepszych ( to ten 3 AA u Ciebie), ten najslabszy, bo inczej on nie mialby szans na przezycie..wtedy tez mozna transferowac 3 a nie, 1 lub 2 jak zazwyczaj, ale wlasnie trzy, pod warunkiem, ze ten trzeci jest slaby i to jedyna szansa na jego ocalenie... a powiedz MAdziulka, ten Twoj 3AA to ile mial dni? xx nielotek, dobrze, ze juz nie boli, bo zmartwilas mnie tym, przeczytalam w ksiazce mojej, ze tki bol, moze tez znaczyc stan przedrzucawkowy :( ale to na pewno nie jest Twoj przypadek! dobrze, ze juz lepiej! xx annette, na razie za wczessnie, zeby cos czuc, spokojnie :) xx pozdrowienia dla wszystkich! Monjoc, Amelka, Yassmin, milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka miałam zapytać jak samopoczucie po punkcji a napisałam po transerze;-) JA czekam na 28 stycznia juz aby 16 dni ;-) Zobaczymy co dalej, ale co się odwlecze to nie uciecze ;-) Kochane ile macie latek, czy ja najstarsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka i daj znać jutro koniecznie po telefonie, bo bardzo ciekawa jestem jak komóreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc ja mam 32 dziewczynki znowu spóznia mi się @już 4dzien wy też tak miałyście po transferze,wkurzam się bo mam zaklepany termin w szpitalu a teraz znowu wszystko się pogmatwa:( anette myślę ze dziewczyny mają rację ze to jeszcze za wczesnie,dużo odpoczywaj i bądż dobrej myśli to najważniejsze. wiecie że teraz zdałam sobie sprawe że ja niewiem jakie mam zarodki mi nie podawali żadnych numerków:( amelia trzymam kciuki za transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka a ty tez nie masz dzieci? Helanka tak mam pod górkę nic do końca nie mozemy zaplanować bo organizm nasz się buntuje, a moze Helanka udało się naturalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia ją również niedługo 34 pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko przepraszam za literowke w poprzedniej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w kwietniu 31 stara dupa ze mnie, a dzieci jak nie ma tak nie ma, ale pocieszam się tym ze moja kolezanka w pracy 36 lat miała jak urodziła.Kiedyś myslalam a do 30 bede mama, a teraz zastanawiam się czy do 40 sie wyrobię,tak mozolnie to idzie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiekszosc po 30 ;-) nie jestem sama , Pozdrawiam wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc aj ju z w cuda nie wierzę,nawet nie mam nadziei.a ty też tak masz że pszesunoł ci się.ja się zastanawiam że to może przez ten polip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , nie mam dzieci, do marca-kwietnia jak nie zaciaze naturalnie ( co jest mało prawdopodobne - mój M ma 97% MAR) to odchodzimy do in vitro...leczymy sie w Provicie w katowicach, ze mna wszystko OK, nie mozna sie do niczego doczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w Prowicie też tak mówili Brzoskwinko a po 2latach leczenia tam a następnie zamianie kliniki wyszło co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bas ja juz nie mam 2 lat na leczenie :-( czas ucieka,nie jestem coraz młodsza. Do kogo tam chodziłas? Ja sie lecze u Marty Paligi jestem z niej bardzo zadowolona. zaszlas w ciaze naturalnie??Na jaka klnike zmienilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się już leczę pare strasznie długich lat, w Prowicie u drGretki,pierwsza ciąża bez wspomagania, a potem kiszka teraz po in vitro czekam na betkę do21.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze bardzo duzo dziewczyn z kwietnia!!!!!! Ja w kwietniu bede miala 38 to chyba ja jestem najstarsza!!!!!!!!hi hi pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wracam z zaswiatow. Anette GRATULUJE mowilam ci ze mam czutke ze ci sie uda :-) super bardzo sie ciesze. Boze ledwo zyje 2 noce uczylam sie do egzaminow a dwie nastepne przesiedzialam przy mezu w szpitalu. Usiadlam w domu na toalecie i usnelam. Jutro. Musze poczytac teraz ledwo widze na oczy. Ja chyba seniorka w czerwcu 36 mi stuknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wracam z zaswiatow. Anette GRATULUJE mowilam ci ze mam czutke ze ci sie uda :-) super bardzo sie ciesze. Boze ledwo zyje 2 noce uczylam sie do egzaminow a dwie nastepne przesiedzialam przy mezu w szpitalu. Usiadlam w domu na toalecie i usnelam. Jutro. Musze poczytac teraz ledwo widze na oczy. Ja chyba seniorka w czerwcu 36 mi stuknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wracam z zaswiatow. Anette GRATULUJE mowilam ci ze mam czutke ze ci sie uda :-) super bardzo sie ciesze. Boze ledwo zyje 2 noce uczylam sie do egzaminow a dwie nastepne przesiedzialam przy mezu w szpitalu. Usiadlam w domu na toalecie i usnelam. Jutro. Musze poczytac teraz ledwo widze na oczy. Ja chyba seniorka w czerwcu 36 mi stuknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Mi za kilka miesiecy stuknie 34latka, a ja myslalam ze tak jak moja mama w wieku 30 lat bede miala juz 3 dzieci. Nieźle co? heheh Dzisiaj moja najlepsza przyjaciolka urodzila synka:) Ciesze sie okropnie ale tez zdołowalam sie na maksa, bo ciagle wszystko mi przypomina ze ja jeszcze nie jestem mama!!:( Dziewczyny tak bym chciala zeby ten rok byl dla nas wszystkich urodzajny!!!!!!! Trzymam kciuki za te podchodzace do punkcji oby bylo duzo jajeczek i oby transfer zakonczyl sie 2 krechami!!!!! udanej niedzieli i sorki ze tak juz rano dołuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta uda nam się po in vitro ;-) w 2013 roku wszystkie musimy zaciążyć nie ma innego wyjścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Lunede wszystkie zarodki były mrożone w 5tym dniu.W laboratorium Pani powiedziała ze zaczekają do 5tego dnia ze względu na duzą ilość zeby zobaczyc ile z nich przetrwa.Wiem ze większość z Was pomysli ze jestem wredna i niewdzięczna,bo niektórzy nie moga miec żadnych zarodków a ja tak narzekam.Oczywiscie ze jestem bardzo szcześliwa ze aż tyle udało sie zapłodnic.Nigdy o tym nie pisałam ale wyniki męża nie są zachwycające,tzn ilosciowo super ale morfologia beznadziejna.Szczerze mówiąc balismy sie ze w ogóle nie bedzie żadnych zarodków .Ale nie chce wiecej sie rozpisywac na ten temat.W kazdym razie to chyba jakis cud ze aż tyle ich mamy,naprawde. A jesli chodzi o te oznaczenia A,B,C itd to tak naprawde nie mam nawet z kim porównac i sprawdzic jakie sa te zarodki.Np.ktos pisze ze ma 8B czy 4A a ja mam inne oznaczenia,podwojne AA lub BB.Nie za bardzo to rozumiem.Tyle tylko wiem co było napisane w protokole po punkcji. x Monjoc ja jestem z marca,skoncze 31lat :/ x Izabelka ja tez podobnie reaguje jak Ty na kobiety w ciazy i mamy z bobaskami.Moja przyjaciółka jest w ciazy,prawie w tym samym czasie "zaszłysmy"i ona jest nadal a ja juz nie.Czasem ściska mnie w sercu jak widzę jej rosnący brzuszek,usg malucha.... Ale nie ma co sie załamywac,codziennie to powtarzamy ze trzeba wierzyc i ze sie w koncu uda!!!! :-) x Amelka jak tam u Ciebie?koniecznie daj znac mała. x miłej niedzieli dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka to my z jednego roku ;-) Kochana a ile masz jeszcze mrozaczków ? A ile wogole ci sie zapołodniło? JA się boje tez ze jak cos to mało się zapłodni ;-( Izbelka ja tez tak myslalam ze w wieku 30 bede miala z 2 dzieci a tu nici ;-( A wy kiedy rozpoczynacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia34
W marcu będę mieć 34 latka. Również moja mama w wieku 32 lat miała 3 dzieci. Moje obie starsze siostry mają po 2 dzieci,już pełnoletnich. Niecierpliwie czekam dzisiaj na telefon,od razu dam wam znać co z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ale sie poryczałam po obejrzeniu tego filmiku dodanego przez Ciebie...masakra...;-( Jeszcze mam 6 mrożaczków,a zapłodniło sie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×