Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Hej dziewczynki, Nielotolek...oj to okropne, bol zeba..to Ci rosnie osemka, czy cos sie dzieje..obawiam, ze jesli tak Cie boli, ze az ńke mozesz tam dotknac, to sie bez dentysty nie obejdzie..mam nadzieje, ze szybciutko sie wyleczysz! Aneczka, tak, mozna brac ńospe w ciazy, lekarze przepisuja w razie bolow podbrzusza i skurczy, mi powiedzial, ze mam brac doraznie, w razie boli. Czyli na razie nie wiesz kiedy masz punkcje, tak? Czarny, tak, masz racje..my tu swirujemy i jestesmy aktywne,ale jak sie ma przerwe to czlowiek nie odczuwa takiej potrzeby, tym bardziej ciesze sie, ze jestes tu z nami! Cicha, to ladnie! Masz jeden zarodeczek osimiokomorkowy i jeden czterokomorkowy! Oby sie teraz ladnie rozwijaly i zagniezdzaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Cicha teraz odpoczywaj i badz dobrej mysli. Czekamy na wyniki! czarny wiec czekamy na Ciebie tutaj i trzymamy kciuki. aneczka wiem jak to jest. Kazda z nas czeka zawsze jak na zbawienie zeby bylo juz po. A u mnie z tymi osemkami to ciagle cos sie dzieje. Mam juz wszystkie i teraz daja o sobie znac. Na szczescie za tydz jade do Polski wiec bedzie ok, mam swojego zaufanego stomatologa bo tu im jakos nie ufam. :-\ Milego odpoczywania!! Lune czekam na wynik bety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w tą mglistą niedzielę. U mnie stres przed jutrem zaczyna się odzywać,ale staram się czymś zająć,gotuję zupkę i zaraz załączę sobie dobrą komedię:) A od jutra dużo leżenia i odpoczywania,tylko nie wiem jak długo u was to było? Trzymajcie kciuki za mnie jutro żeby dużo ich było i żybyśmy mogli się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Nie wiem już sama czy wylegiwać się na kanapie czy normalnie funkcjonować wzięłam sobie urlop zaczynam cackać sie ze sobą haha a po relanium bym ciągle spała.Helenka napewno będzie dużo jajeczek ślicznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha, odpoczywaj raczej Helenka, Powodzenia na jutrzejszej punkcji! Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla mysle o Tobie i tylko to wlewa mi nadzieje w serce, ze moze sie uda...bo niestety wiekszosc dziewczyn o kotrych czytam z taka mala beta mialo zagniezdzone puste jajo... Myslalam, ze po in vitro jest to niemozliwe, bo dostajesz zarodki, ale jednak zdarza sie... Buuuuuuuu alez mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Korzystając z ładnej pogody wyciągnęłam męża na grzyby i tym samym na własne życzenie załatwiłam sobie dodatkowa robotę z tymi grzybami. Niby niedziela, a dopiero sobie usiadam odpocząć. Wiosanka te bóle to może być oznaka rozciągającej się macicy. Mnie czasami też tak mocniej zakuje, że biorę naspę ( w ciąży można). Nielotol z tym sikaniem to jakaś masakra-latam często na WC, ale wysikuję tylko parę kropel. Tak mnie to wkurza :) A co do tych dziąseł to mój stomatolog mówił, że w ciąży mogą zrobić się nadwrażliwe i mogą zacząć krwawić. Niestety, nie powiedział co się wtedy robi, tylko kazał mi dzwonić do siebie. cicha123-relanium 2x1 ???? Zdradź tą tajemnice co to za klinika. Helenka1 Trzymam kciuki za jutro. Daj znak jak poszło :) O której mas z punkcje ? LuneDe Bądź dobrej myśli i odpuść sobie to czytanie w internecie, bo na razie niczego dobrego nie wnosi to do Twojego życia, a jedynie dodatkowo się denerwujesz, co zresztą doskonale wiesz nie jest wskazane. Czasami lepiej wiedzieć mniej i oszczędzić sobie dodatkowych nerwów. Daj znać jak beta. Kiedy wybierasz się na USG? Jutro jadę do lekarza, będę wieczorkiem. Kinia Ty na którą masz USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tigla, jutro o 10.00 wszystkiego się dowiem. Energii nie posiadam za grosz. W sumie to strasznie zmęczona jestem i mam zawroty głowy ale hmmmm nie bardzo mam mdłości i się troszkę martwię czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla, wiem ze masz calkowita racje, moja droga! Tak trudno sie jednak uspokoic i nie czytac na ten temat.. Jutro rano mam bete, ale chyba bede nalegac zeby mnie od razu obejrzal lekarz, bo dzisiaj nie czuje sie najlepiej..bola mnie jajniki, chyba tak jak wczesniej na hiperstymulacji...mialam tez kinia, jak Ty zawrot glowy przed chwila i bardzo mi slabo... Byle do jutra! Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze testujace, usgujace i punkcjujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune dokladnie czasami te wszystkie informacje z netu to tylko schizuja czlowieka. Ja juz wyczytalam u siebie ciaze pozamaciczna, blizniacza i inne cuda niewidy. Lekarz od razu mi powiedzial nie czytac nic na internecie. Jutro kochana wszystkiego sie dowiesz, zobaczysz ze bedzie dobrze. Kinia co do mdlosci to u mnie dopiero powoli sie zaczynaja i tez nie codziennie a to juz 11 tc wiec bez stresow. Tez myslalam ze jak brak mdlosci to cos nie tak. Zaufaj mi jeszcze bedziesz narzekala. :) Mi doszedl kuzwa ze tak juz powiem straszny bol glowy i to codzienny, dzis az tabletke musialam wziasc. Zachcialo mi sie pierogow ruskich, stary na leb na szyje gnal do sklepu bo do 20 a bylo po 19 i 25km do sklepu ,ale w trakcie jazdy tak mnie wytrzeslo ze odechcialo mi sie juz ich jesc. Myslalam, ze nie dojade do domu :| Pozdrawiam wszystkie goraco! Helenka powodzenia jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotolek..pierogi ruskie, mniam! Mi na bol glowy najbardziej pomaga przespanie sie..mam nadzieje, ze rano sie obudzisz rzeska jak ptaszek na galezi! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam pięknie za pamięć i wsparcie.Ja o 9.30 mam wizytkę mam strasznego stracha,ale wiem że dam radę:)Trzymajcie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka oczywiscie ze kciukasy bede trzymalq jutro. Od 9.30 za Ciebie i od 10 zaKinie .Lunede a ty o ktorej masz wyniki beta?to tez jutro jak dobrze kojaze. Ja sprawdzilam w czerwcu tez zaczynalam zastrzyki w. 10 dc.a jak to jest u was? Teraz mzm tylko sprej do nosa zatrzymujacy hormon ktory odpoxiada za produkcje tylko jednego jajeczka, zeby jajniki wiecej naprodukowaly/suprefact/ bral to ktos? Dziewczynki powodzenia jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Katka, Wiosanka, LuneDe moje gratulacje! Ale się cieszę, dajecie mi nadzieję na sukces ivf!!! :-) Helenka trzymam kciuki! zresztą za wszystkie dziewczynki trzymam :-) Wy jesli możecie trzymajcie kciuki za mnie, jutro mam podejście do iui, drugie i ostatnie. Mam nadzieję że uda się uzyskać chociaż minimalną wymaganą ilość plemników. Myślami już hestem przy ivf w lutym:-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Kurcze Lune ja wczoraj przespalam caly dzien a bol sie pojawial i znikal i tak w kolko. Kurcze normalnie juz wymiekam :| Tigla Boze na grzybki to ja bym sobie poszla. Uwielbiam spacery po lasach i do tego pelne koszyczki pieknych grzybkófffffffffffff :) aneczka ja bralam suprefact. sloneczko zaciskam kciukasy byc moze to juz wogole Twoje ostatnie podejscie, kolejne juz bedzie na porodowce :) Pozdrawiam i milego dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! moja betka dzisiaj ladnie urosla, tak sie ciesze :) ma teraz 1446! mialam tez zrobione USG, ale na razie nie widac nic prawie, malutka fasolke, ale lekarz nie chcial potwierdziec, czy to to, ale powiedzial, ze wyglada na jeden zarodek w macicy : D AAaaa powiedzial, ze najwazniejszy ten tydzien, czy bedzie sie rozwijal, wiec jest to tydzien decydujacy..ohh mam kolejne spotkanie za tydzien w poniedzialek. Niestety moje jajniki powiekszone..jeden ma az 10 cm a drugi prawie 9 cm srednicy...mam nadzieje, ze sie zmiejsza za kilka dnia..czy Wy tez mialyscie tak powiekszone jajniki? dziewczyny tak sie ciesze, ze na razie wszystko OK, mimo, ze USG na razie nic nie pokazalo oprocz malej plamki...nie wiem czy to dobrze, ale chyba jeszcze jest wczesnie prawda? Mysle, ze u mnie zagniezdzenie nastapilo pozno bo betka ladnie rosnie... Nielotolek, jak zabek dzisiaj? sloneczko, 3mam kciuki za IUI! kinia, jak tam na Twoim USG? Helenka, daj znac jak punkcja poszla! Buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune coz za cudowna betka!!!!!! BRAWO!!! Uwazaj na siebie teraz i nie przemeczaj sie. Zabek lepiej, chyba przestraszyl sie wizyty u stomatologa ktora juz umowilam ;) Dziewczynki ktore dzis maja swoj dzien czekamy na jakies infooooo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Tigla :) leczę się w Gdyni Klinika-- Gameta:), po tym relanium ciągle śpię aż szkoda że dziś ostatnia dawka hehehehe, jutro mam zrobić PRG ciekawe jaki powinien być ale zaraz pomyszkuje w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe super ze beta tak ci poszybowala do gory. Gratuluje!!!!!! Ciekawe jak tam Helenka pewnie juz po -daj znac kochana Cicha tobie pozytywnego testowania za 2 tyg. Odpoczywaj duzo ktos pisal ze grawitacja to najwiekszy wrog:-) Sloneczko zgadzam sie z toba to pozytywne wyniki katki,lunede,wiosenki i nielotka daja nam wiare i sile!Dzieki dziewczyny:-) Milego dnia u mnie pieknie swieci sloneczko:-D:-Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Lunusia hip hip hura - buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny moze w koncu cos sie ruszy u nas z dofinansowaniem In vitro. Wow nareszcie jakies konkretne informacje. Ciekawe tylko czy i kiedy to wejdzie w zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, jestem po USG. Widziałam dzisiaj malusiego pulsujaceo człowieka :) Niesamowite, wielkie uffffff łamane na hura! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nielotolek, ciesze, sie ze zabki przestaly bolec! A na dlugo jedziesz do polski? Lecisz, czy jedziesz? Jak to jest z tym samolotami w ciazy? Aneczka, dziekuje, ja niestety nie znam tego spreju do nosa, ale na pewno ladnie Ci zrobi! Czarny, jak samopoczucie? Buziaki kochana! Kinia, to piekne uczucie! Przypomnij nam ktory Ty masz teraz tydzien? Super, ze wszystko juz ladnie u Ciebie widc na usg! Juloni jak tam dieta i rzucanie palenia? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Po pierwsze ściskam Ciebie Lunede! Super betka, gratulacje!!! niech rośnie nadal jak szalona:):) Kinia! Ogromnie się cieszę, że masz za sobą to co najpiękniejsze! Gratuluję Ci z całego serca! Napisz proszę, który to tydzień. Mam nadzieję, że Helenka szczęśliwie już po punkcji i odpoczywa:) Ja miałam dziś powtórkę z bety, matko, poryczałam się bo to już 29 000! ale to nie koniec, dziś był bardzo płaczliwy dla mnie dzień, ja też już jestem po pierwszym usg! Widziałam dwa malutkie tętniące życiem serduszka:) Niesamowite uczucie! Lunede, rozmawiałam z lekarzem w spr. liczenia ciąży, potwierdził, że od dnia transferu, ale musimy liczyć dodatkowo czas życia naszych zarodków, czyli u mnie +5 dni:) Kochane! Każdej starającej się życzę takich wrażeń, wierzę, że każdej z nas, pomimo lat starań i różnych przeszkód, jakie napotykamy na naszych drogach w końcu się uda!!! Katka, powtarzałaś betę? Odezwij się:) Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosanka, wow, dwa serduszka, jak cudownie! Bardzo Ci gratuluje kochana, to chyba najpiekniejsze chwile w zyciu, oby wszystko sie tak pieknie rozwijalo do konca ciazy!...ohh...jak sobie pomysle jak jestem do tylu w porownaniu do Ciebie...tylko dwa dni mniej a u mńie nic nie bylo prawie widac oprocz malej plamki na usg:( buuu Wiosanka bierzesz jeszcze jakies leki oprocz progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinia:) Lunede, czego ja nie biorę:-) Mój zestaw ma się tak: Progynova 3x1, acard2x1, Encorton 2x1, Fraxiparine 1x, no i Progesteron podwójnie, bo i Duphaston 3x1 i Utrogestan 3x2. Dorzuciłam sobie na wątrobę Hepatil, bo tyle tych leków, że nie chcę myśleć w jakim ona stanie:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminow itd ja korzystalam z tej stronki-niestety jest po angielsku.http://www.ivf.ca/duedate.php -obliczyla dobrze-moja coreczka urodzila sie dokladnie co do dnia:) LuneDe-gratulacje,betka ladna,Wiosanka-fajnie ze blizniaki -za jednym zamachem dwojeczka. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×