Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki!! Brrrrr,ale zimno. Belgia sparalizowana sniegiem ;) Helenka hmmm, kurde dziwna ta Twoja sprawa :/ Trzymam mocno kciuki zeby zakonczylo sie to ciaza!!! Lune jak sie czujesz? Kurde uwazaj na siebie, moze naprawde pomysl by troche odpoczac, wez zwolnienie i odlacz sie od pracy jak masz mozliwosc. Gerwazy super, podoba mi sie Twoje podejscie. Zycze Ci z calego serducha tych lutowych blizniakow :) My wlasnie wrocilismy ze spacerku. Moj kangurek czyt: piesiu :) szalal w sniegu, jak szalony. Snieg w Belgii to niecodzienne zjawisko :) Suuuper pruszy i pruszy! Moja mala teraz bardzo duzo spi, az tesknie juz za jej kopniaczkami :) Milego dnia Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny dziękuje. Dziś czuję się już lepiej, ale zaczyna się katar. Z rana dzwoniła embriolożka, że narazie jest 5 zarodków, ale to dopioero 1 doba, więc zobaczymy. Madziula 30,Nielot dzięki za kciuki. Diana 33 nic sie nie martw. Stymulacja pójdzie gładko, zobaczysz. Lunede cieszę się, że z dzieciaczkiem wszystko wporządku, nie mogłoby być inaczej !!\Izkabelka 1979 to fakt strach ma wielkie oczy. Ładnie zasnęłam, a obudziłam się już w łóżku. Teraz i filmy i książki, będę je łykać w całości. Właśnie skończyłam jedną a aczynam druga, ale tak sobie myślę, że zwariuje 2 tygodnie, jednak mój lekarz nalega bym poszla na zwolnienie ze względu na zarazki, grypy itp. Biore teraz lek Acesan, Lutinus (mega drogi) i progynova 21. Macie doświadczenie z tymi lekami? Monjoc1 Twoja cierpliwość zoatnie wynagrodzona i tego się trzymaj !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka1 no faktycznie ta TWOJA HISTORIA trzyma w napięciu, trzymam kciukasy zeby zakończyło sie pozytywnie. CUDA się zdarzają:) Jak mówi Gerwazy zrób jeszcze jeden test, mi też się NIGDY NIGDY @ nie spóźniała tak długo. x Tak sobie czytam wasze historie i widzę , że wszędzie poza uk po transferach bierzecie więcej różnych leków, tutaj w anglii to tylko progesteron...hmmm nie wiem od czego to zależy, chyba spytam się lekarza bo trochę mnie to zastanawia i martwi:( x Życzę super niedzieli, u nas tez snieżek prószy i prószy BOSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY czy któras z Was leczy się w Gdańsku?? Ja coraz częściej zastanawiam się kolejną próba w polskiej klinice, cenowo to lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, a gdzie do tej pory sie leczylas? W UK? W Polsce statystyki sukcesu sa naprawde wysokie. Sama sie zastanawiam nad Novum jezeli pierwszy raz w Niemczech nic nie da. To w koncu tylko godzina lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy mieszkamy w londynie, ogólnie szpital i opieka sa na serio super, no ale chodzi o wynik koncowy! Na kolejna próbę potrzebujemy tak z 5 tysiecy funtow jak nie wiecej, nie wiem jeszcze jakie badania dodatkowe mnie czekaja, w lutym się dowiem wszystkiego. NIE WIEM CO ROBIC NORMALNIE W GŁOWIE MAM NIEZŁY METLIK hehe Tak szczerze to nawet nie wiem jakie sa statystki powodzen w tym szpitalu, na necie nie moge nic znleżć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alokaa!!!Ja bralam progynove 21.No cóż Ci moge napisac,lek jak lek...hmmm...mi nic po nim nie było.tzn czułam sie dobrze.Z reszta ja ogólnie przy stymulacji własciwie nic nie odczuwałam,czasami tylko bóle z tyłu głowy,ale lekarz mowił ze to moze od ciśnienia.A tych dwoch pozostałych nie znam.Odpoczywaj sobie ładnie i nie zamartwiaj sie,bedzie oki ;-) x Zuzia1117 wiem jak to jest z opieką lekarską w irlandii....różnie...odnośnie leczenia niepłodnosci akurat nie wiem.A jesli chodzi o dr.M i tą klinike to ja juz mam mieszane uczucia.Ja lecze sie tam od ponad roku i kilka nieprzyjemnych sytuacji mnie spotkało.Wiem ze nigdzie nie jest idealnie ale niestety nie do konca jestem zadowolona. pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Itabelka, najgorzej to jest pomylic ta cala otoczke komercjalna z sukcesem koncowym. Tak, ludzie w tych klinikach sa potwornie mili. W koncu chodzi o to ze placimy ich salary :O Jezeli jednak zaczniesz konretne pytania zadawac i mimo super-przemilej-pani z recepcji dopytywac sie o szczegoly to roznie z tym bywa :O Nie wiem jak w UK, w Polsce moga wszytkie jajeczka zaplodnic, czekac ile sie rozwinie do blastocyt i z tych dopiero wybrac 3 do implantacji. To zwieksza szanse. Polskie kliniki reportuja do centalnej europejskiej agencji IVF swoje wyniki. Jak to jest z UK? Na przyklad moja klinika ma opinie najlepszej w tym regionie Niemiec. Ale za cholere nie moge sie dowiedziec konkretow na ktorych ta opinia jest poparta :O Jest Niemiecka agencja DIR (Deutsches IVF Register) ale nie publikuja rezultatow poszczegolnych klinik. Nie rozumiem tego. jezeli klinik ama dobre rezulttay to czemu sie nie pochwalic? Jak ich nie publikuja to moim zdaniem maja cos do ukrycia :O x Lekarze tez ludzie. maja domy do splacenia, samochody i dzieci na studiach. Jestem niestety bardzo sceptyczna. x Z tego co wiem wielu ludzi z Londynu wybiera sie do tej kliniki w Brukseli: http://www.brusselsivf.be/overseas_patients Sama czasem bywam w Londynie :) Glownie tylko na zakupy. Zazwyczaj mieszkam wtedy w Sanderson hotel bo jest centralnie w stosunku do sklepu ulokowany i fajny bar ma ;) Ale moj M nie znosi Londynu :( wiec rzadko tam bywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gerwazy spojrze na stronke. Ja właśnie szperałam w necie i znalazłam, że wskaźnik ciąż w roku 2012 był 55% ale tylko od kwietnia do czerwca , nie wiem juz mi mózg paruje heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Bardzo dziekuje za Wasza troske: Nielotek, Gerwazy, Monjoc, Izabelka, Madzia! dzisiaj jest wszystko w porzadku, nie mam plamien, oby tak zostalo. Czekam na telfeon ze szpitala, jakos we wtorek czy mam jakies infekcje ktrore mogly to spowodowac. xxx Tylko ma chwilke dzisiaj, bo jestesmy z mezem w trakcie sluchania audiobooku J.Grishama " Krol Afer", bardzo ciekawie akcja sie rozwija, wiec nie chce M trzymac w napieciu, a jak pisze to nie skupiam sie na sluchaniu :) xxx Miki! Kutrka uratowna! i nawet jaka puszysta sie zrobila! Wysuszylam ja z 8 pilkami hehe xx dziewczyny, co do zwolnien lekarskich, to nie mam szans niestety, wg lekarzy nic sie nie dzieje i niestety nie kwalifikuje sie na zwolnienie. tutaj ciaze inf sa traktowane jak kazde inne i musze pracowac :( bede sie starac traktowac sie bardzo deliktnie.. xxx Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka, trzymamy kciuki za najwieksza ilosc ladnych zarodkow! xx Helenka, czy ja dobrze pamietam, ze mialas robic bete jakos teraz? xx Mielgo wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kurde wiecie co od 10 dnia cyklu mam to krwawienia myślałam że minie . dziś 14 cyklu a tu coraz bardziej super może to @ to teraz będę miała cykle 13 dniowe :-( za tydzień jadę do lekarza a poniedziałek i miałam być przed @ mieliśmy zobaczyć co z ta torbiela a tu będę po @ chyba już sama nie wiem dziwny że mnie przypadek nie nie ,co myślicie o tym pozbawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloka kochaną to niedługo transfer trzymam kciuki za zarodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc, ja niestety nie mam zupelnie takich doswiadczen, a czy nie mozesz zadzwonic do lekarza i skonsultowac? dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc własnie,moze zadzwon do lekarza i zapytaj czy nie przyjechac wczesniej na wizyte.Powiedz jak wyglada Twoj okres tzn to plamienie i co lekarz o tym sadzi.Ja w kazdym razie tak bym zrobiła,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam kolejna bete i wynik taki sam jak 2 tyg temu....ponizej 2,czyli ok.Ciesze sie ze beta nie skoczyla do gory bo moze wcale zasniada nie ma.Za jakies 3tyg pojde do innego lekarza zapytac o jeszcze jedna opinie,ale narazie nie moge doczekac sie @.Juz czekam 1,5 mca i nic ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 czy ty po poronieniu jeszcze nie miałaś@ i tyle czekasz,a miałaś zbieg czyszczenia czy sama macica się oczyściła?Dopytuję bo nie wiem co z ta moja małpą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula moze rzeczywiscie juz tego zasniada nie ma. trzymam kciuki. manjoc tez uwazam ze powinnas zadzwonic do lekarza. lunka u nas tez z tym zwolnieniem nie ma tak latwo. ja mam nadzjeje ze od marca dostane. To juz bedzie moj jakos 31 t. A Ty do kiedy zamierzasz pracowac? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Znikome posty z moim nickiem bo leze jak betka i nie mam sily na nic...chyba mi na pluca idzie bo tak mnie bola ze szok :-( x lunka ale sobie wycieczke zafundowalas...dobrze ze z dzidzi wszystko ok :-) x Zuziu witam! :-) nie orietuje sie co zrobic z amh bo tego problemu nie mialam...ale trzymam kciuki za insemke... X helenko no a moze jednak jeszcze jeden test? hmm...? :-) x alokaa super ze masz az 5 zarodkow! do ktorej doby bedziecie czekac? x izabelko nie znalazlam tytulu...:-( jeszcze poszukam jak pojde do pracy. ja w danii przy dwoch ivf tez dostalam tylko progesteron a w pl przy akompaniamencie calej torby lekow sie udalo, mysle ze warto byloby zapytac... X Milego poniedzialku i calej reszty tygodnia zycze!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja poroniłam 2 grudnia i byłam czyszczona i kurcze nie wiem co tak długo trwa ten mój powrót @.Zaczyna mnie to denerwowac bo nie wiem czy cos mi sie nie pochrzaniło z hormonami bo od ok 2 tyg mam okrepne uderzenia gorąca(naprawde nie do zniesienia).W nocy budze sie po kilkanaście razy bo tak mi gorąco.Jak nie dostane @ do konca mca to pojde do lekarza zeby wywołał @ i zbadam sobie hormony.Mam nadzieje ze sie nie rozregulowały po ciazy,jeszcze tego by brakowalo.A Ty tez poroniłas i nie masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Helenka skarbie dziekuje ze mnie broniłas miło mi bardzo :) Tigla a powiec bierzesz insuline czy tylko diete masz??? Lude mam nadzieje ze ciebie cukrzyca niedopadnie,ale mnie wystraszyłas tym krwawieniem az gesiej skorki dostałam , a co dopiero Wy musieliscieprzezyc - niezazdroszcze i mam nadzieje ze nastepnie krwawienie to juz na poród w czerwcu chyba .Tak? Aloke dobrze ze masz punkcje za soba teraz transfer i za 14 dni wysoka beta -kciuki trzymama! Diana jak masz zaczynac stymulacje to bedziesz pewnie pomnie ja biore juz zastrzyki. Codziennie rano o 06.15 moj M przychodzi do sypialni z gotowa pełna strzykawka, Lude ,nielotku anette,izabelka, manjok dzieki za troske i słowa otuchy . Co do mojego Skarba to nic nieznalezli, wiele chorob wykluczyli ale niedałam im spokoju i dlatego ten rezonans juz w tę srode. Boze całe starania o bombelka poszły u mnie na plan dalszy, robie co karza Lekarze niekazali nam przerywac przygotowan do ICSI ,jak zakomunikowalam mezowi ze niebrałam juz dzis rano lekow, teraz to on jest najwazniejszy i jego zdrowie . To on z bólem w oczach powiedział mi :KOCHANIE PROSZE NIEODBIERAJ MI NADZIEII...A jakis głupek mi tu ciemnote wciska ze ja taka nieczuła i egoistka....aj słow szkoda! Koncze juz bo rano do pracy, dzis przespałam cały dzien i nawet spaceru na sniegu niebyło mi szkoda a w Belgi to ewenement lezacy snieg . chyba zaległosci w spaniu nadrabiam. Nielotku ja poza fotkami cos ci miałam wysłac czy to nie ten link do kredytow? http://www.vlaamswoningfonds.be/ a o fotkach pamietam wysle obiecuje :) Buziaki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×