Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Anette Kochana co Ty mowisz, jak to wypadlas z gry? Nawet jesli dostalas okres, to wcale nie musi byc okres, krwawienia zdarzaja sie na poczatku ciazy z ivf, tak mi mowil moj doktor, wiec jesli krwawisz, to rob szybko test jeszcze, nic nie zostalo przesadzone kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, co sie stalo? rzeczywiscie dostalas okres, czy tylko tak przeczuwasz? poza tym, pamietaj, ze masz jeszcze jednego pingwinka ( dobrze pamietam, prawda?) Jesli Twoj pingwinek przezyje proces rozmrazania, to masz ogromne szanse ze sie przyjmie, poniewaz tylko zdolne do rozwoju zarodki przezywaja proces zamrazania- rozmrazania..kochana, spokojnie, pierwszy raz to tylko pierwszy raz, jest jszcze drugi raz lub wiecej razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... tak dostalam okres :( masakra jakas. zryczalam sie jak bobr i troche zalamalam, o mezu nie wspomne. Bogu dzieki mam tego pingwinka jak mowisz LuneDe ale cos nie mam wiary ze bedzie na tyle silny zeby sie dal rozmrozic. Kurcze troche boli bo myslalam ze chociaz to testu dotrzymam a tu nawet tego nie dostalam od Bozi :( Maz sie pytal dzisiaj od rana co on takiego w zyciu zrobil ze tak go Bog krzywdzi, powiem wam ze to tez mnie dobija bo juz myslalam ze w koncu mu powiem ze bedzie tatusiem a tu nic :( No coz trzymam za Was kciuki teraz a ja czekam do czwartku zeby wiedziec co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leokadia ja jestem u dr Taszyckiej,ale przeszłam już wielu lekarzy ale do Niej mam zufanie i jakąś pewność że z nią się uda. annette_18 tak mi przykro,nie wiem co napisać trzyymaj sie cieplutko:( LuneDe a od zakonczenia pigułek jak długo się czeka na dalszą część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, dr Janusz to przyjaciel mojego taty ze studiow, wiec wiem, ze mnie nie oszuka/naciagnie etc. :) ale ogolnie jestesmy w dobrym osrodku :) koniecznie na koniec doplac jeszcze 500 zl i popros o asyste dr Lewandowskiego przy transferze, ma najlepsze statystyki, wiec naprawde warto. Zreszta przy tych kosztach 500 z ta czy tamta ... ech Jak skoncza Ci sie tabletki to na drugi lub trzeci dzien ruszasz z zastrzykami, po okolo 2 tyg masz wizyte u dr Lewandowskiego jako lekarza stymulujacego i juz on monitoruje dodaje kolejne zastrzyki etc. az do punkcji. Calosc po ukonczeniu tabletek antykon, ktore teraz jesz trwa srednio 3 tygodnie (cykl jest wydluzony, w zaleznosci od Twojej reakcji na stymulacje). Pytaj, o co chcesz, ja jestem dzis 8ma dobe po transferze, od wczoraj mam straszne wzdecia, dziwne.... nie wiem, o co chodzi... Annette kochana, jak sie masz.... mam nadzieje, ze sie trzymasz i nastawiasz juz pozytywnie na pingwinka, wydaje mi sie, ze zaproponuja Ci transfer juz w kolejnym cyklu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annettka, przykro mi bardzo...szkoda ze sie nie udalo..ale wiesz, wszystko ma swoj czas, jestem pewna, ze sie doczekacie mezem. Pingwinek na pewno przezyje rozmrazanie, a wtedy juz bedziesz wiedziala, ze jest silny i zdolny do przetrwania, wiec szanse ze zostanie rosna! Glowa do gory, to tylko pierwszy raz... Leokadio, to juz tyle slyszalam o wzdeciach jako oznakach ciazy, wiec trzymamy kciuki! Helenka, mysle, ze dlugi protokol tez sie rozni miedzy soba w zaleznosci od indywidualnych roznic pacjenta. Ja zaczelam zastrzyki z gonapeptylu, w 21 dzin cyklu, biorac tabletki do konca, czyli do 27 dnia cyklu i teraz czekam na okres aby w 2-3 dc zaczac kolejne zatrzyki, kontynuujac wciaz te poprzednie, wiec bedziemy sie kluc rano i wieczorem, i ok 14-16 dnia cyklu punkcja. pozdrawiam, trzymaj sie Annettka, zrelaksuj sie i badz dobrych mysli, wszystko ma swoj czas, musimy tylko doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leokaddi super ze masz takiego zaufanego bo to podstawa.Możesz napisać co u was jest przyczyna leczenia?Trochę przeraża mnie ten czas oczekiwania,bo należe do osób lubiących działać:) Trzymam kciuki żeby te wzdęcia to był początek super przygody:) LuneDe kurcze wystraszyłaś mnie tymi zastrzykami,myślałam że to raz dziennie,niewiem jak dam rade je robić sama bo mąż odpada-zemdleje jak nic:) annette jak się czujesz,dajesz radę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leokadio, LuneDe i Helenko bardzo Wam dziewczyny dziekuje za wsparcie, wiecie jak to jest juz ukladacie sobie przyszlosc i macie ogromna nadzieje ze jednak sie uda a tu sie nagle okazuje ze bardzo boli brzuch i okres przychodzi i nic nie mozna na to poradzic. pewnie ze nastawiam sie na pingwinka ale czy ja wiem czy bedzie on na tyle silny zeby przezyc rozmrazanie? Nawet nie wiem jakiej klasy jest bo nie mowia, niby lekarz powiedzial ze obydwa zarodki sa dobre ale jak widac pierwszy nie chciak takiej mamusi :-( przykro mi troche bo czlowiek patrzy jak naokolo rodzina sie powieksza a u nas smuty w tej kwestii. Ciekawa jestem jsk i kiefy odbedzie sie nastepna proba... Trzymam teraz za Was kciuki zeby zadene malpska nie przychodzily do Was. Caluski i jeszcze raz dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpowiedzcie mi czy nospa moze jakos wplywac na krwawienie? bo wzielam dzisiaj 2 forte i jedna 40mg i przestalam krwawic, ale czuje jakby mi w brzuchu plywalo wszystko, pewnie przesadzilam z dawka co? Jak myslicie? Bo mnie juz glupie mysli sie czepiaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette nospa nie dziala na krwawienie, ja Cie prosze, zrob siusiacza, bo to mogk nie byc okres wcale tylko krwawienie nooo migiem mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, mam niedrozny prawy jajowod, lewy co prawda drozny, ale niestety nie ma ruchu tzw gasienicowego, czyli nie transportuje jajeczka. Stad nieudane 3 inseminacje, no i teraz pierwszy raz podejcie do in vitro. Dziewczyny, dzis 10 doba po trasferze, okresu brak, wzdecie juz trzeci dzien wzdecia. Lune wiesz, co - tak czytam o tym zdeciu jako oznacze ciazy, ale dziewczyny raczej pisza, ze bardziej czuja sie napeczniale tylko, a ja mam takie typowe wzdecie z kolkami etc, tylko malo gazow sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy jakoś zmieniłyście styl życia jedzenia itp? Pytam bo od kilku dni boli mnie kręgosłup zawsze smarowałam jakąś maścią i po kłopocie a teraz jakoś mam opory. Przeżuciłam się na kawę z cykorią jedną dziennie i odstawiłam alkohol tylko czasami wieczorkiem kieliszek czerwonego winka,sama nie wiem czy nie przesadzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Leokadio jednak krwawie tylko tak przez chwilke bylo cicho i rozbudzilo moje nadzieje. Jutro tego sikanca zrobie do swietego spokoju ale chyba niepotrzebnie no ale zobaczymy. Mam dzis 10 dzien po transferze wiec nie ma szans zeby test byl na tak, a do tego okres. nie przeciez to bez sensu :( -nic trzeba sie pozbierac do kupy juz bo to zle na mnie dziala. Aha slyszalam ze jak jest sie na poczatku ciazy to bardzo mocno leci taki bialy sluz, wiekszosc zaciazonych tak pisala bop czytalam dzis caly dzien i taka zaleznosc mi sie utrwalila. Wiec wszystkie do majtek! i sprawdzac mi tam! :) Powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Helenko nie przesadzasz.... poprostu my kobiety chcialybysmy aby nasze malenstwo mialo wszystko jak najlepsze i dlategop tak o siebie zaczynamy dbac kiedy juz mamy nadzieje ze sie pojawi kruszynka. Ja tez zdrowo sie odzywiam nie pije koli kawy i w ogole zmienilam bardzo zywienie swoje. takze jest wszystko z Toba w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Polecam Wam goraco ponizsza ksiazke: http://www.empik.com/w-oczekiwaniu-na-dziecko-murkoff-heidi-mazel-sharon,prod57562565,ksiazka-p Jest rewelacyjna, ja mam ja od tygodnia i naprawde jest napisane tak, ze wszystko jest jasne, klarowne etc. No i najwazniejsze - napisane jest co jest i pic, w jakich ilosciach etc. Mozna pic kawe Annette, jest mniej szkodliwa niz hernata :) Ja pije codziennie 1, 2 bo tyle mozna. Zreszta moje kolazanki tej pily, bo lekarze powiedzieli to samo. Co do bialych gatek :) to ja je mam az w nadmiarze od luteiny dopochwowej Lutinus. Wiec u mnei to zadne wyznacznik :( bo to leci ciurkiem na bialo :) Nie wiem, jaka u Was pogoda, w wraszawie dzis pieknie, wiec zycze milego dnia i do uslyszenia/spisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Anette bardzo mi przykro. Wiem co czujesz:-( Leokadia co u Ciebie? Jak sie czujesz? Jakies oznaki czy cus? ;-) U mnie ok. Troche pod wieczor pobolewa mnie brzucho, brak apetytu i ciagle pragnienie to wszystko co dolega;-) Dzis bylam na becie czekam na dalesze info. Anette kiedy wracasz bo pingwinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Drogie! Leokadio, juz niedlugo sie dowiesz, kiedy masz test? 14? trzymam kciuki. Annettko, a Ty zrobilas tego sikanca? Helenka, ja nie zmienialam trybu zycia, ani diety jakos szczegolnie, kawe pije, bo lubie i jest zdrowa :) i nieszkodliwa, szczegolnie na tak wczesnym etapie. Winko czerwone tez pije- poki co nie jestem w ciazy, wiec zupelnie nie ma powodu aby nie pic pol lampki co drugi dzien :) Ale wiecie co, ja sie wczoraj baaaardzo zle czulam...skonczylam pigulki we czwartek i wczoraj juz delikatnie dostalam okresu, to znaczy ze pigulki juz nie dzialaja i zdaje sie ze teraz doszedl do glosu gonapeptyl ( wczesniej bralam go razem z pigulkami, wiec jego dzialanie bylo zapewne jakos tlumione), ale wczoraj tak straszliwie zaczela bolec mnie glowa...matko, nie pamietam takiego bolu...przez cala noc.. straszne, tak jak Leokadio mowilas, ze tez tak mialas... Z ulotki czytam, ze 1 na 10 ma bol glowy po gonapeptylu wiec to jakby zwykly objaw, ale bardzo to nieprzyjmne...zadzwonie dzisiaj do kliniki i powiem im... ehh a myslalam, ze dobrze idzie, a tymczasem zaczynaja sie schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leokadio - jeszcze jedno pytanko, bo ciekawi mnie, w jaki sposob zbadali,z e nie masz ruchu gasiennicowego w jajowodzie..jakie to badanie? nie spotkalam sie z tym wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Ja nie z Warszawy ale u mnie tez piekna pogoda :D Wiecie co chyba jeszce nie wszystko stracone bo znow cisza na dole... baaardzo rzadko takie akcje miewalam ze okres byl na raty, moze moj zarodeczek walke toczy? Nie wiem jak to jest ale sikanca nie zrobilam bo nie sadze zeby w 10 dobie po transferze wyszlo, badanie krwi mam w czwatrtek tak czy siak bo tutaj takie zasady sa i ich nie mozna lamac wiec chyba dopiero wtedy sie wszystkiego dowiem. Brzuszek boli ale jak wezme nospe to sie uspokaja (wczesniej doslownie pozeralam przeciwbolowe 6-8 dziennie i nic) takze mam jeszcze jakas nadzieje. Leokadio jakies samopoczucie? INNE mam na mysli :) nielotol koniecznie musisz powiedziec jaka beta!!! i to od razu jak sie dowiesz! :) LuneDe okres brania hormonow jest straszny zgadzam sie, ale zleci i zanim sie obrucisz bedziesz po transferze, a potem dopiero sie zacznie :) tak jak u nas, doslownie swirujemy (przynajmniej ja) I no wlasnie jak sie bada te jajowody moze ja mam to samo? Przynajmniej w jednym bo drugiego brak :( Pozdrawiam!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tutaj widze jak w filmie sensacyjnym! ciagle zwroty akcji! Anettka, trzymam kciuki, zgadzam sie, trzeba poczekac do terminu, zrobic test i wtedy sie wie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bo mnie bylo. U nas bez zmian. Nospa mogla zachamowac na pare godzin krwawienie bo to lek rozkurczowy dzialajacy rowniez na macice. Czerwone winko jest dobre na wzrost endometrium ale przed ivf zmniejszylabym dawke do 2 malych lampek w tyg :) Wlasnie....mnie ciekawi rowniez to badanie na ruch gasienicowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczko kochane, nie bylo mnie dzis caly dzien w domu, i dopiero teraz moge odpisac. Czuje sie normalnie, te klucia w dole brzucha jakby minely, piersi drazliwe tez, wzdecie 4ty dzien w rzedu jest. Przestalam to juz analizowac, co ma byc to bedzie. Jade na bete w czwartek juz, bo tak konczy mi sie lutinus i musze po nowa recepte, wiec moj dr powiedzial, ze to bedzie 13ta doba i jak jest ciaza to juz na bank wyjdzie. Wiec czekam :))) Lune, koniecznie zadzwon do lekarza, ja mialam straszne bole glowy po diferelinie i zmieniali mi po tygodniu, bo mnie nocami masakrycznei bolala glowa. Zreszta w klinice mowili, ze jak boli glowa trzeba zglaszac. Kto wie, czy ja nie za pozno zglosilam, bo chcialam byc twarda, moze wlasnie bol glowy pokazuje, ze lek zle dziala i moze wlasnie dlatego mialam tylko 3 pecherzyki :( nie zwlekaj kochana. Co do badania to nie ma dziewczyny takiego - u mnie po porstu HSG potwierdzilo niedrozny prawy jajowod. Stad moj dr zalecil inseminacje i po 3 porazkach powiedzial, ze widocznie to zapalenie jajnikow, przez ktory mam niedrozny jajowod prawy mi mi wszystko zaszkodzilo tez lewemu i tyle. Bo u mnie nie ma zadnych innych przeciwskazan - tylko ten jedne problem mechaniczny. Wiecie, to jak pisalam wczesniej, to przyjaciel mojego taty ze studiow i jakos mu wierze :) Znow mnie kluje jak na okres haha mowie Wam zwariuje :) Anette KOchana, to betujemy tego samego dnia, ja jaden a9 i 2 h czekania na wynik a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Was dziewczyny :) Trzymam kciuki za Wasze czwartkowe testowanie, to juz niedlugo :) Glowa mnie dzisiaj caly dzien bolala, beznadziejny ten gonapeptyl daily..masz racje Leo jutro dzwonie do kliniki. Na razie wzielam aspirynke i troche lepiej, ale czuje ja caly czas... Poza tym nic nowego zupelnie! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biest! W okolicach transferu winko juz bede kropelkami dawkowala :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaopaamerykaieuropa
Dziewczyny! chcialam Wam tylko napisać, że podziwiam Was za walkę o swoje maleństwo. Życzę samych powodzeń i dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) po krotce o mnie: staramy sie z M o dziecko juz ok 3 lat, podchodzilam do Inseminacji i niestety nic z tego :( potem w koncu zdecydowalismy sie Invitro, wychodowalam 9 komorek, po zaplodnieniu zostalo 6, w tamtym roku mialam transfer 2 embrionkow i niestety nie udalo sie. Zalamalam sie starsznie, nie chcialam slyszec o zadnych lekarzach, zaczelam palic ponownie, totalnie sie wylaczylam na temat ciazy, chcialam spokojnie spedzic swieta i nowy rok a potem....... czas tak zlecial ze tragedia! W lipcu pomyslalam ze czas wyleczyl mi rany i ze trzeba sprobowac jeszcze raz. Wiec zadzwonilam do mojego lekarza i powiedzialam ze podchodzimy znowu :) Tak wiec 1 sierpnia dostalam okres i zaczelismy zabawe :) Biore zastrzyki Luprom i tabletki Estrace. Planowana data transferu na 24 wrzesnia. Nie wiem czemu ale jakos nie wierze ze sie uda. Cos we mnie peklo wtedy. Strasznie sie boje, okropnie sie boje ze znowu nie uda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OpaOpa :) dziekujemy za cieple slowa i wsparcie :) Juloni witaj :) jedno wiem napewno - nie mozesz myslec negatywnie bo przyciagasz negatywy Kochana. Tylko pozytywne myslenie daje impuls do Twojego mozgu pamietaj. Wiec musisz wierzyc, usmiechac sie i od dnia transferu byc w ciazy :) Ja mialam transfer 1 wrzesnia i od tego czasu jestem w ciazy, choc mam bole jak na okres i inne objawy :) przeciez to o niczym nie swiadczy hehe po prostu TREZBA BYC DOBREJ MYSLI a wolno spytac, jaki jest u Was problem? u mnie niedroznosc Lune Kochana, jak noc? Dzwon od razu z rana do kliniki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loekadia, jak tylko przeczytalam twoj post usmiechnelam sie :) postaram sie dostosowac do zalecen he he he he :) U mojego M troche z morfologia spermy na bakier, nie jest najgorzej ale mogloby byc lepiej. Natomiast u mnie w sumie nie wiem, niby owuluje, niby drozne jajowody, co prawda jeden prawdopodobnie udroznil sie przy tym badaniu kontrastem...teraz nazwy nie pamietam, nie wiem co tak naprawde przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeznaczenie, kiedys tez wnikalam, czemu teraz juz wiem, ze nie ma sensu. U smiechaj sie dalej i dobrze stymuluj i pytaj, jak cos chcesz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×