Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Leo kochanie nie zalamuj sie. Zobacz my tu wszystkie jestesmy z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki. Jak tam dzisiaj nastroje? czarny powodzenia i zycze i wiary duuuuzo. gracie 10 gratuluje sukcesu. Ile malenstwo ma latek, miesiecy? LuneDe - bede forpoczta, donosicielem, informatorem kim tam tylko bedzie trzeba O:) Anette gdzie mieszkasz bo chyba pomylilam Cie z Lune De i ta Szwajcaria :\ Kurde wiecie co jak tak czytam, to wlasnie zdalam sobie sprawe, ze ja wszystkie porazki przechodzilam troche mniej rozpaczliwie. Wiadomo bylo przykro, ale nie chcialam chyba tego tak pokazywac ze wzgledu na meza, bo to tak jakby po jego stronie byla wina. To jego wspieralam i w jakis sposob pocieszalam a sama zbieralam w sobie sily by przekazac te pozytywne emocje dla niego. Bralam wszystko na klate i tlumaczylam sobie ze z tej wojny to ja wyjde zwyciesko. Nie dalo sie drzwiami ,wlazlam oknem. Jedyny raz chyba kiedy plakalam jak bobr to bylo teraz przed ostatnia inseminacja ktora mielismy notabene w urodziny mojego ŚP brata. Cos we mnie peklo, smialam sie i plakalam na zmiane. Ze szczescia i z rozpaczy, wiedzialam od razu ze cos w tym musi byc. Ze to On dzis jest moim Aniolem Strozem :) I byl i dlatego i ja spedze w aucie 15 godzin w jedna strone tylko po to zeby zapalic u niego znicz 1go listopada i podziekowac mu "ze jest ze mna " :) O ja, ale nostalgia zapachnialo. Ups. :O Takze dziewczynki glowa do gory i do roboty, nie ma co sie lamac, trzeba zakasac rekawy i isc do przodu:) Milego dnia zycze i duuuzo usmiechu :) :):) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, wiem, wiem, wszystko, co piszecie jest prawda, ale ja niestety jeszcze nie umiem przyswoic tej prawdy. Trzymam kciuki za wszystkie, przed ktorymi podejscie - Wam musi sie udac, ja przekonuje sie na kazdym kroku mojego zycia, ze jestem jakas pechowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol..no Wy to naprawde duzo przesliscie z mezem, przez tyle prob, tym bardziej super, ze sie Wam udalo teraz! Leo, no co Ty nie masz wiecej pecha niz inni..to jest loteria..patrz ile ja mam pecha, juz mialam 6 IUI! ehh Juloni, dawaj znac jak endo Czarny, masz jakies wiesci co do pingwinkow? My jutro ( 5dc) zaczynamy zastrzyki z Puregonu a we wtorek bedzie kontrola. Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie10
Nielotol, moj maly obchodz drugie urodzinki w przyszlym miesiacu.mamy jeszcze dwa zarodki zamrozone , moze kiedys jak pojedziemy do polski to sprobujemy jeszcze, ja mam ten plus, ze pracuje u meza I moge wzisc wolne na ta okazje.na razie place co rok za przechowanie 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracie, czy moze robilas w Macierzynstwie? ja wlasnie tam jestem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie10
LuneDe, tak ja robilam to w macierzynstwie, zaszlam z pierwszego in vitro ale poronilam samoistnie w czwartym miesiacu Potem Okazalo sie ze dziecko byloby chore z wada genetyczna, zrobilismy wtedy kariotyp bylo ok wiec nastepne in vitro I jest baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Czeszc kochane ! . Ja krociotko , bo musze dalej biec ! Ja juz po transwerze Luna De , juloni - dzieki :) Jedna sniezynka niestety nie przetrwala , za to drugi zarodek bardzo ladnie dalej sie rozwijal- A klasa :) Teraz nogi na supel , zyby nie przyszlo mu do glowy wypasc :) No i znow okropne 12 dni czekania :( Juloni byly trzy w zamrazalce , jeden tam dalej siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKAZLA
UWAGA NA PODSZYWACZA!! osoba "takakaIa" odszywa sie pod "takakala" w wpisuje w swoim nicku zamiast " l " to duze " i " - " I " takakala - oryginał takakaIa - podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny, super super, no to oby sie przyjal malutki teraz, niech sie tam trzyma mocno. Gracie, ja bede robic kariotyp, ale bede miala wyniki dopiero po invitro ..takze byc moze sie przyda do potencjalnego drugiego razu. Troche sie zgapilismy i nie zdalyslismy zrobic kariotypu przed pierwszym INF ktore bedzie za 2 tyg. Annette, Leo dziewczyny jak sie trzymacie? usciski dla Was! Helenka, mnie tez to przeraza, ze szanse po inf to tylko 30 %...kiedy sie o tym dowiedzialam, kiedy zaczelismy rozmowy z lekarzem to bylam w lekkim szoku, bylam wczesniej przekonana, ze to jednak skuteczniejsza metody..no coz, trzeba se kurczowo trzymac tych 30% kiedys i na nas wypadnie! pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, trzymamy kciuki, a jak sie czuja dziewczynki podczas stymu? Lunka, jak glowa? U mnie @ brak, dzis 14 dpt, w poniedzialek pojade na ta powtorna bete, ale czuje, ze mi poleci do niedzieli. Milego wieczoryu dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, dzieki, dobrze -nie boli glowka juz:) ale dawke tez mam zmniejszona do 1/4 dawki amupulkostrzykawki. Buziaki, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracie 10 kurcze w czwartym miesiacu poronic masakra. Ja wlasnie tez tego najbardziej sie boje:-( A co do wady to nam tez raz wychodowal sie jak to lekarz nazwal mongoł, ale od razu wykryli to jeszcze przed transterem. czarny n trzymam kciuki za sukces. leo jak u Ciebie samopoczucie? Czy @ sie spoznia ? u mnie ok. Kurde tylko spie jak suselO:-) normalnie mam odciecie pradu. masakra. Milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane dziewczynki, jak tam u Was, ja dzis lepiej, czlowiek musi zyc normalnie i juz dzis 15 dpt i @ brak, ale pamietam, ze ja po inseminacjach zawsze po luteinie mialam opoznienie albo i nawet blokade i dostawalam cos na wywolanie, wiec to moze byc to.... tak czy siak pojade na ta powtorke bety w poniedzialek milej soboty laseczki kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie horminy ok tylko ten estrogen musielismy zmienic, bralam 3 rano a teraz mam brac jedna rano i 1 wiedna wieczorem "dowcipnie" :) czyli jak to moja lekarka nazywa "protokol smerfetkowy" bo niebiesko na gatkach bedzie :) w srode znowu na krew, potem w poniedzialek znowu krew i usg a we wtorek o 11.30 planowany transfer :} czarny trzymaj sie, za 13 dni beta tak? leo daj znac w poniedzialek, moze akurat kochana :) lunede przypomnij po co robisz ten kariotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy ktoras moglaby mi przyblizyc, na czym polega, ile trwa, ogolnie wszystko o ivf na naturalnym cyklu? Jelsi jutrzejsza beta potwierdz ta czwartkowa to wlasnie mnie czeka. Zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo ja Ci nie pomoge, nie wiem niestety :( Jak sie trzymasz? O ktorej beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Witam kochane ! Dzieki za kciuki :) LuneDe no duzo procent to to nie jest , ale jednak rodza sie te dzieciaki , trzeba byc dobrej mysli :) Leo sorry nigdy nie robilam , wiec pojecia nie mam :( , na razie trzymam kciuki !!! Juloni to my oboie zamrazalkowe w tym miesiacu - trzymam kciuki :) za transwer - sorry ile masz snierzynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Nielotol dzieki i trzymaj sie - bedzie dobrze - przeciez ciaza to tylko 9 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny mam 4 pingwinki, zamierzaja rozmrozic 2 i jak beda ok to transferujemy obie, jak cos starcimy ro rozmrazamy nastepne 2 (parami mrozone sa). Najlepsze beda jajka jak wyjdzie na to ze po rozmrozeniu beda 3 bo na przyklad z pierwszej pary tylko jeden zostanie i rozmroza 2 pozostale i bede one ok; he he he! Nie wiem ale mialabym niezlego stracha transferowc 3!!!! A noz widelec! I co? Trojaczki????? Wiem ze to nierealne.... ale......... przypadki chodza po ludziach, nie tak? Na kiedy masz planowany transfer? Ja i Lunede w przyszlym tygodniu! Dziewczyny takiego mam stracha ze szok. Im blizej tym coraz bardziej napiecie rosnie. Strasznie boje sie rozczarowania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Leo jak u Ciebie? Co z ta beta? A co do ivf na cyklu naturalnym to niestety nie wiem. AID mialam na naturalnym to w 19dc mialam bez pregnylu nawet. Juloni im wiecej tym lepiej ;P A tak powaznie to nie ma sie czym zamartwiac, zobaczysz bedzie ok.Trzymam kciuki LuneDe jak tam przed transferem? U mnie w sumie nie wiem. Bylam dzis na krwi i czekam na telefon i jakies info co tam sie w srodku dzieje bo kurde tak wogole to nie mam pojecia :-\ a tak poa tym to ok. Cycuchy bola, sikam non toper i to wszystko z tych ciazowych dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Beta 1 wiec juz na 1000% nie ma ciazy, doktro juz odstawil mi leki, wiec mam nadzieje, ze dostane szybko okres, bo dzis 17 dpt i czuje sie jak banka nabrzmiala. Robimy miesiac przerwy i podchodzimy na naturalnym cyklu to na tyle Dziewczynki przed - trzymam goraco kciuki, Wam musi sie udac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Juloni u mnie 4 dpt . Ja naprawde bym sie bala 3 wziasc , kazalam zamrozic pojedynczo , troche krecili nosami , no ale .... I drugi fajnie sie rozmrozil i rozwinal ! Dziewczyny , wy chodzicie po transwerze do pracy ??? Ja po pierwszym ivf mialam urlop - zaczelam byc w ciazy i po kilku dniach pracy przestalam , po drugim pracowalam i ciazy nie bylo :( No i dzis bylam w pracy , a mam czesciowo ciezko fizycznie i jak sie z maty podnioslam to tak mi skurczylo w dole brzucha , ze prawie krzyknelam i teraz sie zastanawiam czy jutro isc :( Aha , dzis zaczal mnie brzuch bolec , nie wiem czy przez ta glupia prace , czy cos tam sie dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Leo :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!! trzymam za Was wszystkie mocno kciuki... ja jestem po. Natasza ma 2 lata i 5 mies :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo - kurcze nie dobrze. :( Duzo sily zycze. czrny n ja normalnie po transferze pracowalam. Lekarz powiedzial zeby wracac do normalnego zycia. Po pobraniu pecherzykow a przed transferem mialam 5 dni wolnego i zalecane leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Ok normalne zycie , to w moim przypadku jakby 6 godzin fitnesu dziennie plus stres i atmosfera kompletnie do dupy ,a ja juz blisko 40- chy i 2 utraty za mna - wiec ciezko sie zastanawiam . Szczegolnie po ostatniej krotkiej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny n uuuuuuuuuu. No to powiem szczerze, ze nie wiem :O Lekarza musisz sie zapytac.tak bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo bidulko, odpocznij sobie i dalej do kolejnej proby. Pisz nam jak na tym naturalnym to wygladac ma. Buziaki :* Czarny, co to 4 dpt? A co do pracy, to ja na twoim miejscu wzielabym wolne, kilka dni przed transferem ze by sie organizm uspokoil i odpoczol a po transferze definitywnie WOLONE! Mi powiedzieli ze po transferze mam 3 dni lezakowac wiec chyba tak trzeba, no i przed powiedzieli mi zeby z alkoholem uwazac bo to ponoc balagani progesteron i hormony. Po pierwszym ivf nie lezalam i do pracy poszlam, teraz zaluje. Nie wiem czy to byla przyczyna ale pierdziele, tym razem bede na sibie uwazac, jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi, tak uwazam. Ja Lupron ostatni w srode, Estrace kontunuje 2 dziennie az do 24-go (rano ustnie wieczorem dowcipnie :) ), w czwartek 20-tego zaczynam progesteron 2 ml w pupe + 1 tabl -81mg aspiryna, od piatku przez 4 dni Methylprednisolone tabletki 16mg jedna dziennie. No i we wtorek 25-tego transfer, rano sie wysikac, potem buytla wody + 1 tabl Valium, nie sikac juz pozniej i do kliniki na 11.30 Annette jestes? Co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×