Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

Gość ghgfgg
Litość mnie wzieła na was! Całe szczęście mam męża z Portugalii co może nie ma kasy jak lodu,ale do fiuta mu nigdy nie dorównacie choć byś miał 200IQ poneważ inteligencja nie przekłada się na rozum i wrażliwość życiową..Mam swoją restauracje dzięki takim frajerom jak autor bo mi płaciliście za seks młodej kelnerce i zdradzaliście swoje zaradne życiowo babki z tipsami na mózgu;);) teraz nie mam sponsora bo mój dochód miesięczny zapewne przekracza twój roczny....ja gardze takimi bogatymi pedałami jak ty bo wy tylko szukacie jak iść na kurwy ,chodzicie na manicur a prawda jest taka że facet jtóry nie umie pracować fizycznie to dopiero niedorajda i frajer jak ty paniczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee fghkm,jhg
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsjfdsmdfn
ghgfgg- pieknie powiedziane .Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgg
Dzięki a wiecie co jest najlepsze.Każdemu się podoba inny zawód i mój mąż gdy go pierwsxy raz zobaczyłam był w seksi spodniach roboczych i kasku,poprostu seksowny robotnik wiedziałam że rżć potrafi jak macho a nie pierdolić jak pedziu pachnący calvinem c.bo on ma pozycje zawodową to myśli że jest lepszy,tymczasem okazuje się że ogierami są tylko ci fizyczni.Przynajmniej na mnie działają i tak mi się trafiło. Teraz lecą na mnie dupki z kasą pozycją ale nie mają nic w sobie z samca.,tej werwy. Męskości do zaoferowania poza "marketing zarządzanie" ,przecież facet powinien umiec trzymać łopate,być żołnierzem,myśliwym a nie zastanawiac się że sklepowa a księgowa to różnica.TO Z TOBĄ AUTORZE PROBLEM JEST bo myślusz że masz wsszystko a sie okaże że żonka sie puści z hydraulikiem bo ją posiądzie jak macho a nie pedalek zmaniciurem i po studiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdhg
Autor dosrała ci co?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfsd
nie ma czegoś takiego jak zaradność kobiety - kobiety od zaradności mają faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja66 wawa3
autorze dla mnie jestes zanujacy i proponuje nie zakldac rodziny bo za drogo , bo sie nie oplaca! serio ja tej dziewczynie wspolczoje z calego serca, niedaj Boze na kogos takiego trafic, wis dzis wszystko sliskie i co bedzie jak twoja ksiezniczka do pracy nie bedzie mogla wrocic, bo dzieko bedzie chore albo zlikwiduja etat??wywalisz ja z domu??/czy jak??a co bedzie jak bedzie chcila wychowac wasze dziecko??/tez jej nie pozwolisz?? wiesz co jak bym mila tak patrzec to bym, mojego meza pogonila, jeatem wwarszawianka mam 2 mieszkania (w przyszlosci 3)a moj moaz przyjezdnyz lubelszczyzny zo zarabia malo ok 3000tys, i co mialam go oceniac przez pryzmat takiz zze bez mieszkania, ze na smieciowce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze a ja bym chciala faceta takiego typu jak Ty, za to w moim otoczeniu jest tendencja do wiazania sie z facewtem ktory ma byle jaka prace, zarabia powiedzmy ze dobrze. ale raczej bez perpektyw, a kobieta,no wlasnie.... tak jak sam napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×