Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

Gość wdsdsdsdsdsds
Masz tez slaba zdolnosc do myslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty masz problem
z jebaniem , cięzki łosiu ,wio koniku mój maleńki co 50 zmiana ręki, kozę se kup tylko jej łapy przywiąż, żeby na doopie nie usiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
kogos zabolala prawda, oj zabolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Chłopcze...nie czas już iść na spotkanie z Panią Ręką i jej pięcioma córkami? Hmm? To nie moja wina, że żadna baba cię nie chce - czego na mnie szczekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
reasylvia Irytuje mnie glupota, a ze ty sie nia popisujesz, to cie tepie glupote trzeba tepic, chamstow tez z ta reka to jestes mega zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdsdsdsdsdsds To nie pisz tak, jesli jest. Kobieta nie stanowi o wartosci faceta! Zapamietaj to sobie. Facet moze wolic reke od kobiety i ma do tego prawo Nie mogę się z tymi zdaniami zgodzić ,fajna kobieta u boku mężczyzny (nie chodzi o to ile zarabia ) Stanowi jednak w jakiś sposób o wartości faceta i vice versa. Facet który woli własną grabę to jakiś nieudaczny ,ale jeśli to go zadowala to mi nic do tego ,będzie mniejsza konkurencja do kobietek ,to nawet lepiej jeśli tacy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Nie mogę się z tymi zdaniami zgodzić ,fajna kobieta u boku mężczyzny (nie chodzi o to ile zarabia ) Stanowi jednak w jakiś sposób o wartości faceta i vice versa. Tak moze napisac tylko osoba o bardzo niskim poczucie wartosci, z kompleksami Ktos to jest pewny siebie, wartosciowy nie potrzebuje sie dowartosciowwywac przez partnera lub partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Facet który woli własną grabę to jakiś nieudaczny Dlaczego nieudaczny? moze nie chce skakac wokol kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Tępić, biedaczku, to sobie możesz swoje weszki łonowe, a i tak pewnie tego nie robisz, bo to twoi jedyni towarzysze życiowi. No co - sam pytałeś, czy tandem "pan z rączką" to coś gorszego, więc założyłam, że znasz sprawę z atupsji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
autopsji znaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
ustalilismy juz ze myslenie to nie jest twoja mocna strona, wiec sobie daruj takie wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Ja niczego nie ustalałam...No, może oprócz tego, że masturbacja to twoje drugie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Nie zmieniaj tego co ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Oczywiscie ze moze wolec reke niz kobiete. Ma do tego prawo.widac ze niektorzy sa zbyt ograniczeni by to przyjac do wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdsdsdsdsdsds Nie mogę się z tymi zdaniami zgodzić ,fajna kobieta u boku mężczyzny (nie chodzi o to ile zarabia ) Stanowi jednak w jakiś sposób o wartości faceta i vice versa.(to moje) Tak moze napisac tylko osoba o bardzo niskim poczucie wartosci, z kompleksami Ktos to jest pewny siebie, wartosciowy nie potrzebuje sie dowartosciowwywac przez partnera lub partnerke Nie no lepiej dowartościować się Renią Rączkowską hehe Założę się że jak widzisz faceta z zajebistą dziewczyną to mu zazdrościsz i chciałbyś być na jego miejscu ,a to tylko wygląd i dochodzą do tego jeszcze inne przymioty ,o których pewnie nie masz pojęcia.Zawsze miałem kobietę na pewnym poziomie umysłowym ,co już jest wartością samą w sobie .Kobieta świadczy o mężczyźnie i jest on oceniany też przez pryzmat swojej partnerki. Kobiety to NIE MA Facet zakompleksiony,niepewny siebie ! Pewny siebie facet,wartościowy jak piszesz to ma raczej kobietę nie jest sam,no chyba że gustuje we własnej płci lub jest nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Nie zamierzam zmieniać tego co ustalone - czyli twojej randki z Panią Ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
BluMen orginal Swoim postem tylko potwierdziles to co napisalem przed chwila Tylko niepewnie siebie faceci dowartosciowuja sie kobieta. Wartosciowy facet nie potrzebuje sie dowartosciowywac bo sam z siebie jest wartosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
reasylvia masz jakis kompleks reki ze ciagle o niej piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
A wiesz, że mam...? Chyba dorobiłam się RSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
widac widac zazdroscisz ze facet moze sie obyc bez kobiety i tak bardzo cie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Chłopcze, ja mam zasadniczo gdzieś, bez czego może się obyć facet;) Nie jesteście aż tak interesujący, żeby o was myśleć i was analizować. A żeby ci dowieść, że nie mam do ciebie żalu o twoją niewyparzoną mordkę, dam ci dobrą radę - wykonuj ćwiczenia rozciągające i rozluźniające na tę rękę, której używasz częściej. Bo jak ci wysiądzie, to będzie płacz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
reasylvia nie mierz wszystkich swoja miara, nie kazdy jest tak zalosny jak ty masturbujesz sie, twoja sprawa, nie musisz o tym pisac i zakladac ze wszyacy to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
To ty napisałeś, że wolisz rękę od kobiety. Schizofrenia i amnezja strike again?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdsdsdsdsdsds BluMen orginal Swoim postem tylko potwierdziles to co napisalem przed chwila Tylko niepewnie siebie faceci dowartosciowuja sie kobieta. Wartosciowy facet nie potrzebuje sie dowartosciowywac bo sam z siebie jest wartosciowy Widać że nie zroumiałeś ,mało który niepewny siebie facet (czyli zakompleksiony, wypisz wymaluj prawik) ma kobietę ,więc jak do diaska ma on się nią dowartościować jeśli jej nie ma ?? Rozumiem że Ty jesteś sam z siebie wartościowy i do tego samowystarczalny ? Nic tylko bić brawo .Obawiam się jednak że jesteś w mniejszości i mało znajdziesz wyznawców ,ale to twoja droga mi nic do tego ,życzę powodzenia .Uważaj tylko na obtarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Kolejny post, ktory potwierdza moje slowa o tobie. Nie musisz kazdym postm to udowadniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Zrozum tlumoku ze wartosciowy facet nie musi sie dowartosciowywac! TYylko niewartosciowy, zakompleksienie ludize sie dowartosciowuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wdsdsdsdsdsds
piszesz strasznie chaotycznie, podejrzewam ,że do pyskówek na forum potrzebujesz wzmocnienia dla odwagi, swoje wypociny pisz na trzeźwo bo piszesz bardzo nieskładnie i z błędami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Widać po twoim szczekaniu jaki jesteś dowartościowany - siedzi na babskim forum i udowadnia na siłę, że brandzlowanie jest lepsze od seksu z kobietą. Zapytaj innych panów co o tym myślą. Tylko uważaj, żeby ich gremialny śmiech nie rozwalił ci bębenków i trąbeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdsdsdsdsdsds Zrozum tlumoku ze wartosciowy facet nie musi sie dowartosciowywac! TYylko niewartosciowy, zakompleksienie ludize sie dowartosciowuja! Nareszcie po Twoich bluzgach chyba zrozumiałem,musiałeś mną wstrząsnąć.Jesteś sam bo nie musisz się dowartościowywać i wystarcza Ci Renia Rączkowska,a nie dlatego że nie możesz poznać kobiety lub że zostałeś porzucony lub zdradzony.Ja niestety mam kompleksy bo potrzebuję kobiety i najlepiej by była wartościowa(nie chodzi o many many) wtedy czuję się dobrze ,qźwa słaby mam charakter, bez laski jestem mało wartościowy mam malutkie ego ,straszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×