Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

Dust - daj spokój, nie tłumacz się. Moim zdaniem już wystarczająco jasno wyraziłeś swoje zdanie. Sama czytając niektóre wypowiedzi nie mogę nadziwić się hipokryzji - dobrze, jak facet dużo zarabia, bo taki zaradny, ale od siebie samych niektóre kobiety nie oczekują wiele, bo przecież "liczy się miłość". Oczywiście, dopasowanie intelektualne i podobne podejście do życia jest bardzo ważne, ale samą miłością jeszcze nikt się nie najadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też z piwem
żałosny dupek założył ten temat:P szukasz cwaniaczku poklasku na babskim forum? chyba przez przypadek tutaj nie napisałeś buraku ? chciałeś się popisać ale nie wyszło? obyś trafił na jakąś wredną sukę 100x gorszą od ciebie;) jesteś pospolitym sukinsynem a do tego ograniczonym prostakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wyraził swoje zdanie, całkiem sensownie je uargumentował. Musicie taki najazd na niego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdegenerowanaMaupa
Ech, prawda jest jak doopa, każdy ma swoją, juz o tym wspominałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wygląda tak ,że w co drugim poście sam sobie zaprzeczasz albo jeden wyklucza drugi- przyjrzyjcie się , chociaż nie wiem czy na wypociny marnego osobnika warto chociaż 5 min poświęcić........życie jest takie krótkie masz sprany mózg przez poradniki jak PUA- z psych.punktu widzenia idą na takie kursy lub kupują poradniki zakompleksione i z niskim poczuciem wartości chłopaczki , łykają jak płotki "ideologię PUA". Jesteś tego najlepszym chyba przykładem.Żal mi ciebie skrzywdzony przez życie chłopaczku, jesteś taki ograniczony, niedorozwinięty emocjonalnie, niezaradny, słaby i cholernie zakompleksiony(ciągła próba usilnego dowartościowania się i szukanie "widzów" na babskim forum- przeciez wiadomo jakie męskie ciotki tu zaglądają) " Jakoś ta moja ideologia wyszła mi na dobre: świetna praca, na razie średnie zarobki ale ścieżka kariery się rozwija, w tym roku chcę kupić mieszkanie, fajne auto, fantastyczna dziewczyna i bardzo atrakcyjna. No przyznaje się ...nieudacznik ze mnie. PUA mnie bardzo dużo nauczyło. Nigdy nie bierz na serio co kobieta mówi, mów co ona chce usłyszeć a nie prawde, kobieta bedzie Cie testować i manipulować - a Ty się nie dasz. Styczność z PUA to była moja najlepsza droga życiowa. Na Kafe utwierdzam się w przekonaniu jakie pokolenie kobiet mamy: obłudne, zakłamane, fałszywe, pozbawione jakichkolwiek podstaw inteligentej wypowiedzi. Tylko kobieta mogła usprawiedliwić prostytucję słowami "płatna protekcja" " sponsoring". Facet nazwie taką kobietę dziwka, ladacznica...kobieta? "osobą w potrzebie" "osobą zagubioną". Gówno zawsze śmierdzi a wy nazywacie je pachnącym inaczej. Wątek skończyłem i nie zamierzam go dalej ciągnąć bo oprócz paru przebłysków kulturalnej wypowiedzi, większość kobiet tutaj to pustaki. Polecam przeczytać wywaid z Joanna Chmielewska, która dobitnie stwierdziła, że "wspóczesna kobieta to idiotka" I wy się dziwicie, że was nie chcemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się tyczy też znajomych
no ciekawe po co jakiś chłopczyk włazi na babskie forum? dowartościowałeś się wystarczająco, połechtałeś swoje maluczkie ego?po pierwszym twoim wpisie wiem ,że nie ma sensu ciągnąć takiej dyskusji;) nie zdziwię się jeśli jesteś Regresem albo Darkerem ;) żenada bujaj się kolego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słowek do Dusta
Wiesz co chłopiątko..... dla mnie to możesz być i świętym mikołajem na zamówienie , zacząłeś od kolegi a zmieniłeś temat na "jaki ja nie jestem wspaniały " , zszedłeś z tematu i wychodzisz na zakompleksioną samochwałę , nikogo tu nie interesuje "co to ty nie jesteś",dla mnie ktoś taki jest po prostu typowym prostakiem któremu się ociupinkę poszczęściło i uważa ,że złapał Pana Boga za nogi.Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Chmielewską
Kobita ma rację ;) te mądrzejsze nie chcą dupków dla których obecny stan rzeczy jest im na rękę , bo kobieta współczesna bierze za dużo na siebie , dla Dusta każda normalna jest niedorajdą życiową ;) wiesz co facet szkoda mi ciebie , jesteś ograniczony niedorozwinięty i do tego strasznie nudny, podatny na manipulację :P to ,że są jakieś głupie poradniki jak PUA ma też drugą stronę medalu , mądre kobiety wiedzą jak się bronić przed dupkami takimi jak ty i jak takiego ciula szybko rozgryźć. Jesteś po prostu interesiarzem wobec kobiet.... jakie to niemęskie.Wg wielu teorii nie powinnam istnieć , mądra atrakcyjna zaradna świetny dyplom ciężkie studia kobiety nienawidzą a faceci latają i nie brakuje dupków takich jak ty;) może i dla nie jednego wymarzona partia ale co z tego jak taki dupek zasrany do pięt mi nie dorasta. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to idiotka teraz
aczkolwiek Dust zrozumiał na opak ;) kolega nie czytał Chmielewskiej haahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaradność a nie chwalenie
przyszedł sie chwalić i popieścić swoje maluteńkie ego 14:03 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind "5tys to jest guzik obecnie" Ambicje mam być kiedyś managerem a potem dyrektorem ale to wymaga dużego rozwoju i doświadczenia. Jasne, że mógłbym sobie poczekać do 40tki jak bede zarabiał i 10tys ale po jaką cholerę mi dziunia, która poleci na mnie tylko dla tego, że mam kase bo najmłodszych lotów już nie bede. Ambicja u kobiety musi być!!! przecież on tylko wlazł tu po to żeby się dowartościować i pokazać jaki to nie jest cool.żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna kobita....
Nie przeczytalam calosci tylko pierwsza strone ale powiem tak... autor ma racje - dzisiejsi faceci patrza na "zaradnosc" kobiet... moj przyklad: facet ode mnie odszedl po 5 latach zwiazku poniewaz "nic w zyciu nie osiagnelam i on nie bedzie z nieudacznikiem"... no i faktycznie ja mam zwykla prace biurowa - on zarabial ok. 5 razy tyle co ja miesiecznie.... czuje sie bezwartosciowa :( gorsza :( i niestety ale słusznie sie tak czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak pogawętka =pogawędzić
jakie procent błędów w błędnej logice ten chłopczyk po pua potrafi zrobić , imponujące, i ten etat w tepsie, uuaaaaaaaaaaaaaaa może telefony odbiera , to z ortografią kiepsko.Dla niego najlepszym rozwiązaniem jest draq quenn i zrobi karierę i dziecka nie będzie i jaką divę i lwicę salonową będzie miał w jednym.PO dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku że jest kryptogejem z malutkim ego, a intelekt oscyluje na poziomie zero, no ale jak to mówią człowiek ze wsi wyjedzie , ale wieś z człowieka nigdy.Mamusia to pewnie dla niego jest zerem , w końcu jedynym kryterium dla tego biedaczyny jest kasa :DDD Debil pokroju dzeny ale ile z niego ubawu.Pisz kochanie dalej ,mamy co w pracy czytać i z kogo się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dust.in..the.wind
Dust Ty chyba z choinki się urwałeś, ok rozumiem jesteś w Warszawie i masz to szczęście, bo dzięki temu że jesteś w Warszawie miałeś okazję się "rozwinąć" po studiach, ale jest wiele ludzi wykształconych, którzy ze względów osobistych, muszą "dupić" w małych miastach.....i nie mogę się tak "rozwinąć" jak Ty...popatrz ile ludzi, naprawdę wykształconych pracuję w UK, znam ludzi po jagielonce którzy pracują w UK....jakim cudem facet robiący byk za bykiem w pisowni, mający z tego co zrozumiałam ukończony tylko marketing, czyli wcale nie takie mocne obecnie studia, tak robi błyskotliwą karierę?? chyba że masz "mocne" plecy w Warszawie, tylko to pozwala obecnie piąć się ku górze, jeśli nie masz pleców, po marketingu mógłbyś zajebiście myć naczynia w UK lub zmieniać pieluchy starszym ludziom....coś Ty Dust fantazjujesz.....i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman megaloman hehehee
Mitoman i nieuk, mam lepsze wykształcenie od niego 1000x ale "marketingowiec" nie ma u mnie szans bo jest nikim , takie studia jak marketing reklama, turystyka i zarządzanie kończy się z palcem w dupie.Ściemnia jak z nut , pewnie historię sobie wymyślił i z braku zajęcia pisze pierdoły na forach ;) w każdej firmie a szczególnie w korporacjach jest monitoring tego co pracownik robi i jakie strony internetowe ogląda, nikt o tym nie mówi , programy działają w ukryciu w systemie firmowym a pracownik nie ma o niczym pojęcia :P wie tylko prezes ew główny dyrektor i admin. Niech się palant goni i opowiada takie bajki gimgównom.Chłoptaś się nudzi bo nie pracuje ,żadna firma nie pozwala pisać pierdół na forach a takie strony jak tlen,interia,stronki xxx, wp i onet są z marszu w firmach blokowane ,żeby czasem pracownik nie robił głupot w trakcie pracy.Jeśli nawet uda mu się obejść czyli użyć proxy ...za samo uzywanie proxy mozna miec nieźle przewalone w robocie a nawet wylecieć. Tu cie mam kotku mitomanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andasdd
mnie też z piwem to się tyczy też znajomych Dokładnie tak jest, włazi takie coś na babskie forum i plecie swoje pierdy jak potłuczony,spełniony FACET który ma kobietę i dobrą pracę( nie dupek jak autorzyna tego topiku ) nie ma czasu na takie fora jak kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust czekamy czekamy
co nam jeszcze opowiesz? gadane masz lepsze niz nie jedna przekupa z twojej wioski :D pisz bajeczki dla dzieci może byś cos na bezrobociu zarobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andasdd
Może jakieś naiwne dziewczątka nabierze na swoje tanie teksty rodem z pseudo poradników dla prawiczków. Manipulacyjną papką śmierdzi na odległość. Tyle w temacie tej popłuczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakiś bezrobotny
kopnięty w dupe przez ładną zaradną i wykształconą , teraz się kreuje na skurwysyna i chce się dowartościować, pisząc w kółko jakimi niedorajdami są normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to drugi Dareios czy Egoiste3
Dust.in.the.wind , Dareios = stulejarz onanista mitoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne się nie puszczają
wiesz jest to możliwe co piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe gdzie podział się
autor ? Dust zastanawiasz się nad ciętą ripostą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówi że jest sklepową to dziękuję za pogawętkę w sposób, żeby jej nie urazić lub żeby się nie domysliła, że to przez jej prace. jesteś chamem, prostakiem i nic więcej nie mam do dodania! pisałam już o swoim przypadku- ja po studiach, mój chłopak w garach miesza. i co? do pięt mi nie dorasta z tego powodu? co najwyżej ty jemu! robisz okrutne błędy ortograficzne!!! nie wierzę, żebyś nawet maturę miał, ale za to wybujałą wyobraźnię owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej jednak boli mnie to, w jaki sposób porównujesz ludzi względem wykształcenia. powtórzę to piąty raz, mój chłopak nie poszedł na studia. bardzo długo mało zarabiał. ale takiego go chciałam. bo jak wracałam do domu, to mieliśmy nadal o czym rozmawiać, o czym się śmiać i dyskutować. posiadał o wiele większą wiedzę i był bardziej inteligentny od wielu moich kolegów "studentów". i właśnie dlatego zdecydowałam się z nim być! ale nigdy nie zakładałam, że tak w życiu nam się dobrze ułoży dzięki niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Kochana, spokojnie...nie zapominaj, że to Kafeteria;) Autor równie dobrze może być 40letnim zaniedbanym frustratem, dla którego partnerką jest prawa ręka. Zresztą bardzo prawdopodobne, że tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Autor równie dobrze może być 40letnim zaniedbanym frustratem, dla którego partnerką jest prawa ręka I co z tego ze jego partnerka jest prawa reka? jest przez to gorszy? Facet ktory nie ma kobiety, jest gorszy od tego ktory ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Tylko on sam to wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
To nie pisz tak, jesli jest. Kobieta nie stanowi o wartosci faceta! Zapamietaj to sobie. Facet moze wolic reke od kobiety i ma do tego prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasylvia
Chyba nie zapamiętam. Mam kiepską pamięć do pierdółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×