Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

Gość wdsdsdsdsdsds
że brandzlowanie jest lepsze od seksu z kobietą wspolczesne koiety sa takie, ze niestety ale tak jest bardzo malo kobiet ma pojecie o seksie, dobrym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jggjfgjf'jfgjf
Pffff...a ręka to ma dobre pojęcie o seksie?!!! Ja jebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komedyja niezła
'bardzo malo kobiet ma pojecie o seksie, dobrym seksie" raczej Ty nie masz pojęcia o seksie skoro nikt(a raczej ta jedna kobieta z którą próbowałeś i z którą utożsamiasz wszystkie inne) prócz własnej ręki nie jest w stanie Cię zadowolić, a to typowe dla facetów którzy długo żyli w prawictwie ej, a może to nawet nie tyle co fetysz a nowa orientacja? bo fetysz to byłby gdyby ogólnie lubił walenie konia przez kogokolwiek, a jednych podniecają baby, innych faceci, innych nikt nie podnieca a jego jara własna ręka, można to nazwać automanulizmem (manus to ręka po łacinie, a auto własna :P) aczkolwiek nie wiem czy można tworzyć orientację dla jednej osoby na milion, to może być zaburzenie które powinno leczyć się u seksuologa. bo fakty są takie, że zdrowy, heteroseksualny facet zawsze prędzej wybierze kobietę niż własną grabę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciołek co założył temat
Masz sprany mózg dust.in... .Ja nie chce czytac tego gówna od momentu jak żeś pojechał prostaku po paniach sprzedających i fryzjerkach, burak z ciebie ty tępy szmaciarzu ,żadna praca nie hańbi u nas nie jedna kasjerka na Podkarpaciu jest po pedagogice albo administracji i to z mgr bo taki rynek pracy jest ciężki. Nie uwierzę ,że ten ciul pierdolony skończył chociaż liceum i zdał maturę.Nasłuchał się bajeczek naczytał poradników jak dla akwizytorów, co najwyżej może być domokrążcą roznoszącym podrabiane śrubokręty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ma problemy z
potencja, dlatego szuka ksiezniczki zaa siedmiu gor czyli jednym slowem: kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe gdzie autor teraz
chyba go rozgryźliście ;) teraz pewnie czyta ale nie ma odwagi odpisać :D mitoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci swoje wygodnictwo
tłumaczą od zawsze szukaniem zaradnej kobiety ;) acha coś dla dusta ;) chcesz zrobić "ź" to użyj ' X + ALT ' ale równocześnie ;) oj i informatyki w szkole dzieciątko nie miało i pała z polskiego , brak interpunkcji i orty w każdym poście "równożędna " od kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkkkkkk
ale z ciebie pustak...ja jestem nauczycielką,jest to trudny zawód,a zarabiam marne grosze i co wg ciebie jestem gorsza bo nie jestem panienka pracujaca w wielkiej korporacji itd itp robie to co lubie-ucze!! a zarobki sa takie jakie sa nie z mojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentura mosadu
"Ja nie chce czytac tego gówna od momentu jak żeś pojechał prostaku po paniach sprzedających i fryzjerkach" haha, to dobre odwrócenie kota stałej sytuacji z kafe, gdzie wiekszość gardzi "fizyczniakiem", nie kumacie tego? dust to debil, tu nie mam wątpliwośći, ale jak zobaczyłem tytuł, to wiedziałem, że ten głupi temat baardzo niektóre zaboli :P muahua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko że panna
panna z korporacji nie chciałaby centusia , który jej wszystko wyliczy ;) kopnie ciebie w dupe cwaniaczku warszawiaczku dla kogoś kto nie będzie ciągle kalkulował i rozliczał i nie koniecznie z wyższymi zarobkami od ciebie ale dla FACETA i to FACETA Z JAJAMI nie tchórza który swoje wygodnictwo zarazem z tchórzostwem zyciowym będzie zabezpieczał zaradną życiowo partnerką , da ciebie ma się rozumieć dobrze zarabiającą , ktos napisał wcześniej ,że równouprawnienie to mit i ja się z tym zgadzam bo faceci nie rodzą dzieci i to przekreśla równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie równouprawnienie buhahah
dla nich szczytem jest praca jakakolwiek, kobiety pracują , gotują sprzątają , rodzą i wychowują dzieci, facet to kasta niższa.Znam wiele singielek z dużych korporacji, i z WYBORU są same , po co jej chodzący problem z wiecznym deficytem , do seksu mozna kupić faceta na jedna noc a nie brać coś co jest tylko imitacją mężczyzny i będzie przez ileś tam lat dostarczać problemów.Ale autor mentalnie jest z tej pipdówy wielkiej , a fakt zamieszkania w Wawie niewiele zmienił w jego toku myślenia.KImś to może jest u siebie na wiosce,natomiast prawdziwa samodzielna i świadoma kobieta tylko sie obśmieje na widok nieudacznika, który musiał zrobić kurs Pua , aby cokolwiek wyrwać.Wizualnie i mięśniowo pewnie wygląda jak prawik z rozmów w toku.O intelekcie nie ma co się go oceniać, bo mentalnie jest wieśniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor się zmył jak widać
oj bajkopisarz jakich mało, naczytał się o PUA i w dupie wieśniakowi się poprzewracało , szkoda chłopaka ze wsi "człowiek ze wsi wyjedzie , ale wieś nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Dust spokojnie, jakie wyzwiska ;)? Ależ ja uważam dokładnie tak samo jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
nie obrażałabym tylko innych zawodów, to mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDWDWE23
AUTOR TO KRETYN 99,9% LUDZI SIE TU Z NIM NIE ZGADZA A ON NADAL PRZUY SWOIM.SLUCHA SIE MADRZEJSZYCH OD SIEBIE ALE ON JEST NA POZIOMIE EWOLUCYJNYM MALPY WIEC JEGO MOZDZEK ZA WIELE NIE OGARNIA. BURAK Z PROWINCJI KTORY MYSLI ZE COKOLWIEK ZNACZY BO WYJECHAL DO WARSZAWY I JEST ZWYKLYM DUPKIEM W JAKIEJS FIRMIE NA KTOREGO MIEJSCE SA MILIONY INNYCH. CIOTA A NIE MEZCZYZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot paczacz
To, że ludzie dobierają się pod kątem określonych preferencji, to raczej żaden sekret, a autor zachowuje się tak, jakby wykradł tę ekscytującą tajemnicę z lochów Watykanu i objawił światu. Czekam na więcej prawd objawionych w wydaniu Dusta - następny temat "Jak jeść kanapkę - przewodnik w kilku prostych krokach". To może być odkrycie na miarę PUA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowasss
.Znam wiele singielek z dużych korporacji, i z WYBORU są same , Z wyboru faceta sa same haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam co mam prawda
autor jest dupkiem , ja jestem zaradna ale faceta wolę mieć uczciwego i nawet mało zarabiającego niż ...wygodnego tchórza jakim jest autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wykształciuchem
Panowie nie czytajcie PUA :D , autor niech uważa sobie co chce :P ale źle pojmuje zaradność i czepia się zawodów, tak jakby on sam był nie wiadomo kim "marketingowiec" a co to niby za fach w ręku ? Co to za ciężkie studia marketing i reklama ?To papierek wyższej uczelni dla idei wyższego papierowego wykształcenia , czyli ma mniejszą wartość od papieru toaletowego - bo twardy i śliski. Marketingowi magistrzy zasilają szeregi bezrobotnych , więc autorze zejdź na ziemię i odstaw prochy. Wyuczony zawód lub nawet jego brak nie ma nic wspólnego z zaradnością życiową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam gościa rozumiem
Wiele jest prawdy w tym co mówi. Może trochę za ostro to wszystko przedstawił czym rozgniewał kobity z forum, ale sam mam podobne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
KOBIETY to sa lenie niezaradne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie wszystkie
zawód nie ma nic do zaradności a autor jest typowym wieśniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pranie dekla
heh kursant pua , cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wyboru bo nie chcą
skrzyżowania orangutana z ćwiećdebilem , zrozumiałeś kretynie o iq 80 ( post z poprzedniej strony) tak prosty przekaz werbalny? I maja pieniądze na msc takie, o jakich ty tylko pomarzysz jak się rodzina złoży na wiejskie wesele na twoim wypizdowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat w sumie już zakończyłem, ale już niedługo przywale z kolejnym pokazującym jak większość z was (kobiet) jesteście obłudne w swoich słowach, jakimi manipulatorkami jesteście, i jak zakłamane życie prowadzicie. Nie wszystkie przyznaje, ale znaczna większość. Ps. IQ mam 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 125 to przeciętniak tylko
czyli słabo ja mam 178 ;) :D zaglądam na kafe i po prostu śmieję z takich debili jak Darker , Dust a nawet Regres chociaż ma coś tam pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, zaraz tu się zleci setka syczących żmij z IQ nawet 200 aby udowodnić jaki autor to imbecyl. Mam to gdzieś...poczytaj sobie komentarze oraz sposoby ichwypowiedzi i sama porównaj moje 125 do nich :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuku truku sruku
:) jakbyś był faktycznie zdolny nie pierdoliłbyś głupot dust. podejrzewam ,że ze 30 to sobie dodałeś kretynie , dalej się popisuj chłoptasiu i pręż swój malutki móżdżek przy wymyślaniu ciętych ripost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tym mówie. 0 argumentów, 0 kultury, 0 konstruktywnej wypowiedzi... jeśli ja jestem kretynem to na Ciebie nie ma skali. Wybacz ale pokonać mnie może w tekstach tylko osoba o IQ znacznie przewyższającym Ciebie i Tobie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×