Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwariowałam79

Mam ponad 30 lat,a zaczęły pociągać mnie kobiety.

Polecane posty

Gość Zwariowałam79

Witam, nie wiem co zaczęło się ze mną dziać..Rozstałam się jakiś czas temu z mężczyzną i zaczęłam rozglądać się po kobietach..i to w taki sposób jakby z którąś z nich wylądować w łóżku..Nie wiem czy jestem nienormalna czy co, ale już kiedyś podobały mi się kobiety, ale nie trafiła się odważna, z którą bym wtedy spróbowała teraz to wróciło..Sama nie wiem czy brnąć w to dalej i zdegustować kobiety czy bronić się przed tym..Może któraś z Was po 30 albo około 30stki ma taką samą sytuację bądź miała,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet w damskiej skorze
Kochana, jestes lesbijka wedlug mnie, przestan walczyc, zacznij zyc.... w zwiazku z kobieta. Powstrzymywanie sie nie ma sensu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdgf
to nie zadna lesbijka, tylko szmata ma za duzo w dupie i we lbie sie poprzewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdgf
stare panny tak wlasnie konczą, odbija im, kup sobie kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka chleba
no to witaj w klubie :) nie jesteś sama z takimi obserwacjami i przemyśleniami. pozdrawiam wszystkich 30 sto letnich bisexualistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetrrr2
moim zdaniem to po prostu zachciało ci się eksperymentów. Z facetami ci nie wychodziło to zachciało ci się kobiety. A wyobrażasz sobie związek z kobietą czy tylko seks??? Bo coś co dla ciebie będzie przygodą dla tej drugiej może byc czymś więcej. Bawić się chcesz czyimś kosztem? Moja rada: szukaj wśród takich jak ty: znudzonych życiem starych panien albo mężatek, a nie wśród lesbijek. Bo tobie sie nudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka chleba
bycie biseksualistką nie przekreśla szansy na poważny związek z kobietą. Nawet jeśli wyjdziemy od chęci spróbowania czegoś nowego w łóżku taka przygoda może zakończyć się związkiem, bo chyba łatwo związać się z kimś podobnym do nas. świat na facetach się nie kończy, a to stwierdzenie, że"z facetami nie wyszło to zachciało się kobiet" jest mocno przesadzone. Pociąg do tej samej płci rodzi się latami, nie pojawia się nagle, bo: facet rzucił, jest się starym (?! 30-lat! to stara panna!? co to za stwierdzenie? Chyba jakiegoś zdziczałego samca, albo gówniary z technikum zawodowego, hehe :))) lub komuś się nudzi. Biseksualizm to bycie jakimś się jest, było i będzie. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesandrra
Cześć dziewczyny, Ja mam 35 latek, męża i dwoje dzieci. Już jakiś czas temu zauważyłam, że podobają mi się kobiety. Nie ma w tym nic złego. Czasem sobie myślę, że może z kobietą łatwiej byłoby stworzyć związek (na zasadzie podobieństw), bo przecież wiecie, że faceci są z Marsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×