Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość maciek

Miałem rozwalony nos na skutek wypadku i mogę polecić pomoc dr Pabiańczyka - wyglądam lepiej niż wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z ładnym nosem

Zdecydowanie pani doktor Elżbieta Radzikowska i jej Klinika Chirurgii Dr E. Radzikowskiej w Warszawie. Profesjonalizm w każdym calu, a kontakt z pacjentem łapie natychmiastowo, wie, jak uspokoić, doradzić, wesprzeć. Wspaniała, kompetentna osoba, która zoperowała mój nos – teraz to nos, a nie spłaszczona wielka kichawa jak wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figaro

A co sądzicie o plastyce nosa u dr. Zachary lub dr. Rychlika z Polanicy Zdrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babrbi

W Krakowie mogę polecić dr Boligłowę - bardzo dobry ekspert w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Ja robilam u Zachary 2 tygodnie temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
Dnia 10.12.2019 o 12:38, Gość babrbi napisał:

W Krakowie mogę polecić dr Boligłowę - bardzo dobry ekspert w tej dziedzinie.

Jestem bardzo zadowolona z opieki pana doktora. Efekty operacji lepsze niż się spodziewałam. Bardzo fachowy i życzliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 29.12.2019 o 13:22, Gość Janess napisał:

Ja robilam u Zachary 2 tygodnie temu 

Hey Janess I jestes zadowolona? Wlasnie szukam dobrego chirurga od noska I Zachary prace mi sie podobaja ( to co wrzuca na Instagram) ale chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej, Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Prawda to że jak nos jest okropnie krzywy i wielki to lepiej go nie ruszać ? Bo spotkałam się z takimi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jest wielki I krzywy, to chyba niewiele jest do stracenia. Zawsze będzie trochę mniejszy. Jeszcze ważne czy jest szeroki czy długi czy jedno i drugie, mięsisty czy kościsty. Ja mialam długi i krzywy. Jest mniejszy i mniej krzywy. Każdy nos jest inny, najlepiej iść na konsultację, to Ci powiedzą co jest realne do zrobienia w tym przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takinia78

Po to sa chirurdzy plastyczni własnie żeby takie nosy poprawiac. Osobiscie polecam dr Dorotę Żukowską, ja byłam u niej w klinice Dermed w Łodzi. Rewelacyjna jest, nos jak marzenie. w końcu po tylu latach wyśmiewania mam normalnie wyglądający nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikada66

Od noska to szczerze polecam dr Dorote Żukowska. Byłam operowana przez nią już ponad 3 lata temu w  łódzkiej klinice Dermed. Rewelacyjna dr, poleca za podejście i profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o korektę nosa to ja bym Ci poleciła klinikę Demeter na Białostockiej w Warszawie. Tam operacji nosa ci nie zrobią, ale wstrzykną jakiś kwas czy coś i ładnie uformują nosek 🙂 bez zadnych inwazyjnych działań 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie najlepszy jest doktor Boligłowa. Moja siostra, która panicznie boi się lekarzy, ma syndrom białego fartucha dała się namówić na zabieg korekcji nosa u doktora. Cierpliwy, rzeczowy i empatyczny. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z całego serca doktora Boligłowę z Krakowa. Jest to bardzo dobry specjalista, rzeczowy i konkretny, a przy tym bardzo cierpliwy i empatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2021 o 19:00, Julka Wiadomska napisał:

Ja polecam z całego serca doktora Boligłowę z Krakowa. Jest to bardzo dobry specjalista, rzeczowy i konkretny, a przy tym bardzo cierpliwy i empatyczny.

Musze przyznać racje koleżance ;) robiłam u Doktora przegrodę w nosie, Zabieg był poprzedzony tomografia, bardzo rzetelnie doktor mnie do tego przygotował. Dzieki temu czułam się bezpieczna, a na zabieg czekałam 3 miesiące, kolejki ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 19:06, Basia Bączek napisał:

Tak, potwierdzam również i polecam Doktora Boligłowę. Gdyby nie on to nadal miałabym krzywy nos. Dziękuję

To prawda. Doktor Boligłowa naprawił nos mojej córce po wypadku. Świetny lekarz. No ale cóż lata pracy za granicą zrobiły na pewno swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem robiony nos przez doktora Boligłowę z Krakowa i jestem bardzo zadowolony. Swoje przecierpiałem, bo bolało wiadomo, ale jak zeszła opuchlizna to było z górki. Teraz wygląda lepiej niż wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Boligłowa Dominik to bardzo dobry specjalista. Zrobiłam sobie u niego powieki. Efekt jest lepszy niż oczekiwałam. Wszystko ładnie się zagoiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Robert45 napisał:

Ja również miałem robiony nos przez doktora Boligłowę z Krakowa i jestem bardzo zadowolony. Swoje przecierpiałem, bo bolało wiadomo, ale jak zeszła opuchlizna to było z górki. Teraz wygląda lepiej niż wcześniej. 

Mi doktor Boligłowa naprawiał nos po wypadku. Dwóch pierwszych lekarzy, których wybrałem w ogóle nie chciało się tej operacji podjąć. Jestem mu mega wdzięczny. Polecam tego lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonała od nosów i nie tylko jest dr Dorota Żukowska, przyjmuje w Łodzi w klinice Dermed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×