Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość Ewelina

Ja byłam u dr Boligłowy na konsultacji w klinice w Krakowie i mam mieć zabieg w przyszłym tygodniu. Boję się trochę ale widziałam nos koleżanki której poprawiał i jest idealnie więc jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri

Ewelina? Pokażesz efekty? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri

Oczywiście możesz zamazać wszystko wokół, tylko same zbliżenie nosa mnie interesuje, bo też zastanawiam się nad dr Pabiańczykiem, ale niektóre zdjęcia z  jego galerii mnie nie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
Dnia 11.07.2012 o 22:55, Gość lewis napisał:

hey kochani kto zna dobrego plastyka od noskow ? jest jakis dobry w trojmiescie?

Polecam dr. Wacławowicza ze szpitala Orthos spod Wrocławia. Warto tam pojechać! Zrestzą mają pacjentów także z Anglii, Niemiec. Szpital znajduje się w spokojnej okolicy, ma się bardzo komfortowe warunki dochodzenia do siebie po operacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 14.07.2012 o 01:51, Gość aoslomandina napisał:

tez chce znac jakiegos dobrego. I najlepiej tak Lodz albo Poznan. !!! :)

Nieco dalej, ale niewiele - dr Wacławowicz ze szpitala Orthos z Komorowiec pod Wrocławiem. Naprawdę warto podjechać troszkę dalej i mieć gwarancję opieki od fachowca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowvvsa

We Wrocławiu korzystałam z usług nowo otwartej kliniki Knack Clinic. Póki co tylko Radiesse i konsultacje pod operację nosa, ale siostra zna doktora Knakiewicza bo już jej kiedyś usuwał jej garba i bez żadnych powikłań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Piszę już za 3 topiku, mało jest o operacjach nosa, aktualnych gdzie ktoś się udziela jeszcze

Może tu się uda😊

Ja się też przymierzam u Zachary, ktoś robił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

witaj Ewelina,

czy można prosić o zdjęcia przed i po operacji u doktora który robił Twoja operacje? Operował metoda otwarta? Blizny sa widoczne? Gdybyś mogła tez zrobić zdjęcie blizny...na adres adam83r@o2.pl

z góry dziękuję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmola

Mnie dr Osuch operował metodą mniej inwazyjną- sam doradził ze zoperuje mi tylko czubek nosa, część chrzęstną bez ruszania części kostnej , wystarczyło by pieknie poprawić kształt nosa a było prościej i leczenie krótsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja zaufałam dr Pabiańczykowi z Krakowa i jestem zachwycona z efektów. Mój nos wygląda zgrabnie i nie mogę się na niego napatrzyć ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViolettaMaj

Doktor Dominik Boligłowa rzeczywiście jest bardzo fajny. Byłam na konsultacji w SCM estetic. Wiem,że tam zrobię zabieg, bo klinika jest świetnie wyposażona i warunki pooperacyjne są mega (moja mam  u nich się operowała). A lekarz przekonuje mnie swoją wiedzą, podejściem do pacjenta. jest otwarty, słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli ktoś z Was jest po operacji u niego chętnie poznam opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

W moim niełatwym przypadku nieoceniony okazał się być dr Boligłowa - rewelacyjny specjalista i super fajny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl
Dnia 25.05.2019 o 22:29, Gość Janess napisał:

Piszę już za 3 topiku, mało jest o operacjach nosa, aktualnych gdzie ktoś się udziela jeszcze

Może tu się uda😊

Ja się też przymierzam u Zachary, ktoś robił? 

Koleżanka mojej dobrej przyjaciółki będzie u niego miała operację w lutym. Poleciła jej go sąsiadka, której operował nos, podobno wygląda świetnie. Z tego co patrzyłam, to opinie ma dobre, ale jeszcze nie szukałam dokładnie. Ja zamierzam się dowiedzieć się jak najwiecej od tamtej koleżanki, obserwować jak wygląda i jak się czuje po operacji i jeśli będzie ok, to też się na niego zdecyduję. Opinie w internecie są różne, ciężko czasami stwierdzić do kogo dobrze byłoby iść. Ja po kilku dniach czytania mam mętlik w głowie i dlatego wydaje mi się, że czasami najlepiej korzystać z doświadczeń i opinii znajomych, bo będę mogła się o wszystko zapytać, obejrzeć, nie musząc się obawiać, że może w internecie czytam kłamstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ktoś już tu wcześniej wspomniał doktora Boligłowę z Krakowa. Cieszę się, bo ja również trafiłam właśnie na niego, tyle że w krakowskiej SCM Clinic. Miałam uszy odstające jak słoń, co było źródłem wieeelu kompleksów przez całe moje życie, zwłaszcza to dorosłe. W pewnym momencie nie wytrzymałam i stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić, bo inaczej zwariuję 😕 Długo sprawdzałam opinie i miejsca, gdzie mogłabym zrobić taki zabieg i ostatecznie trafiłam do niego. W tamtym momencie moje kompleksy się skończyły, za co jestem panu doktorowi bardzo wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Mnie niezwykle pomógł w problemie z nosem dr Pabiańczyk, u którego pozbyłam się skutecznie nieestetycznego garbu. Efekty wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Mój  nos operował dr Boligłowa i jestem zachwycony z efektów. Wyglądam ekstra, a dodatkowo jakość codziennego funkcjonowania uległa znacznej poprawie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Na pewno nie jest nim Skupin, zniszczył mój nos i moją twarz!!! Odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Wydalam 10 tyś po to by ten chirurg mnie oszpecił. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklęsły a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała, co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać kształt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem, co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy błona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniądze zainwestowałabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tyś po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiiii

U jakiego doktora robiłaś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
13 minut temu, Gość Papiiii napisał:

U jakiego doktora robiłaś ? 

Dr Skupin - operacja nosa to był największy błąd mojego życia, bo mam zniszczony nos i zniszczoną twarz, a przed operacją wyglądałam normalnie! Gdybym wiedziała, że te zabiegi nie są ani estetyczne, ani bezpieczne, nie zoperowałabym nosa w ogóle! 
Wszystko oddałabym za mój naturalny nos! Odradzam operacje nosa, bo to niezwykle niebezpieczne zabiegi, które trawle oszpecają nos i twarz! Tylko naturalne nosy są piękne! Tylko naturalne nosy pasują do twarzy! Wszystko to, co sztuczne, zaburza symetrię i proporcje twarzy! Chirurgia plastyczna to specjalizacja, która powinna być zakazana, dozwolona jedynie w bardzo uzasadnionych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Ja wprost nie rozumiem, dlaczego tak mało jest prawdy na temat tych zabiegów w internecie. Operacje nosa są niezwykle niebezpieczne. To zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Operacje ze względów estetycznych powinny być zakazane, bo te zabiegi wcale nie są estetyczne. Gdybym miała pełną świadomość, czym smakują operacje nosa, nie zdecydowałabym się nigdy w życiu na ten zabieg. Nosy są niszczone, nie są poprawiane. Bo niby czym są blizny i zrosty w nosie? W naturalnym nosie takie efekty specjalne nie występują, a te operowane nosy są trwale zniszczone od środka. Nie wspomnę o kształcie nosa zewnętrznego, który wygląda sztucznie, nienaturalnie i brzydko. Echhh wszystko bym oddała za mój naturalny nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

ja operowałam nos u dr Boligłowy w Krakowie i efekty są naprawdę super- lepsze niż myślałam, szczerze go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

mojemu bratu po wypadku pomógł bardzo dominikboliglowa.com.pl operacja nie była łatwa, ale udała się z pełnym sukcesem i obecnie nie ma po niej nawet śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość maja napisał:

mojemu bratu po wypadku pomógł bardzo dominikboliglowa.com.pl operacja nie była łatwa, ale udała się z pełnym sukcesem i obecnie nie ma po niej nawet śladu!

A brat co analfabeta  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A brat co analfabeta  

To super reklamy tak działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Reklamy reklamami, ale dobrych lekarzy warto promować, sam miałem okazję przekonać się o dobrej jakości usług dr Boligłowy i naprawdę robi robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj boli głowa od naganiaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje nosa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Oj boli głowa od naganiaczy

Haha 100% racji!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Jeżeli linia nosa jest krzywa po złamaniu to nic nie pomoże a może być tylko gorzej.

Operację robi się tylko jak przegroda jest krzywa lub czubek nosa i chcemy to skorygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia

Mój nos od kiedy pamiętał wyglądał paskudnie - był za duży do mojej filigranowej sylwetki i zawsze czułam się karykatura siebie. Na szczęście znajoma poleciła mi chirurga plastyka - dr Boligłowę, który pięknie skorygował nos. Szczerze polecam, nawet pomimo niedogodności zwiazanych z bólem rekonwalescencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×